Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie gdzie serwisujecie swoje Subaru? (Nie mam na myśli K-ra)

Potrzebuje "pakiet startowy" i ocena tylnych amortyzatorów i sprężyn.

Gratuluję zakupu. Przymierzam się do zakupu podobnego Forka dla żony za jakiś czas, zatem chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach z jego użytkowania. Jeśli chodzi o serwisowanie Subaru, to z racji charakteru tego forum należałoby zasugerować ASO, choć są oczywiście inne opcje :), z których osobiście korzystałem. Zastanawiam się jednak, czy nie zrobić następnego przeglądu u Kocara. Ostatnio oglądałem u nich nowego Forka i właściciel gorąco mnie zapraszał kusząc sporymi rabatami :) Sprawdź ich ofertę "przeglądu powitalnego" na stronie www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Weekendowo-piątkowe pozdrowienia dla:

 

- kierownika (chyba bo auto puste) niebieskiego klasyka z białym świniakiem na przedniej szybie

- kierowniczki niebieskiego hawka (chyba nawet sti) z różowymi świniakami jadącej popołudniem Polską (nieźle hałasuje)

- kierownika niebieskiego hawka wrx sprzed maca na Głogowskiej

 

Człowiek pół roku nie widzi żadnego subru a jednego dnia aż trzy i wszystkie niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem raczej na odpowiedz jedz tam i tam swoje trzeba zapłacić ale koleś uczciwy kitu Ci wciskać nie będzie. Ja mam takiego mechanika, który szczerze się przyznał, że subaru dla niego to za wysoka półka.

Jakkolwiek dzięki Izotom za propozycję pielgrzymki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierownika (chyba bo auto puste) niebieskiego klasyka z białym świniakiem na przedniej szybie

 

Odpozdrawiam Ingolstad,bo chyba to mojego klasyka widziałeś.Jeśli to było w Przeźmierowie to na bank.

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela zaparkowanego dziś (9:00) pod Tesco w Swarzędzu stalowo-siwego (jestem kiepski w nazywaniu kolorów, ale ten w połączeniu z czarnymi progami wychodzi pięknie :)) Forestera NA przedliftingowego. Świnka na lusterku.

Zaległe pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego Forka, z którym mignęliśmy sobie światłami nad zalewem w Jerzykowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem raczej na odpowiedz jedz tam i tam swoje trzeba zapłacić ale koleś uczciwy kitu Ci wciskać nie będzie. Ja mam takiego mechanika, który szczerze się przyznał, że subaru dla niego to za wysoka półka.

Jakkolwiek dzięki Izotom za propozycję pielgrzymki.

pozdrawiam

 

Owijać w bawełnę nie będę. Ludzie różne sposoby wynajdują na zaoszczędzenie paru złotych a potem kończy się to niezbyt miła niespodzianką. Stąd moja taka a nie inna odpowiedź. Polecam KOCAR albo MTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...