Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Jumpman, wcale sie nie dziwie, bo ja w Twoim wieku to.... :mrgreen:

 

 

Ciesze sie, ze po latach posuchy na Wlkp. dzieki pomocy chlopakow z Pily mielismy spota na "sportowo". Moze nie za czesto, co by sie to wyscigiem zbrojen nie skoczylo, spotkac sie jednak scignac mozna by :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję tak się czuję:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ciesze sie, ze po latach posuchy na Wlkp. dzieki pomocy chlopakow z Pily mielismy spota na "sportowo". Moze nie za czesto, co by sie to wyscigiem zbrojen nie skoczylo, spotkac sie jednak scignac mozna by

 

chojny, no ja liczę, że "next time" pojawisz się swoim wozidłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już ktoś wstawił czasy prędzej niż ja :P

 

No udało mi się jakoś ogarnąć te czasy. Widzę że pomiary stworzyły troszkę dyskusji z swojej strony powiem tyle ,to był tylko trening dlatego nie przewidywaliśmy żadnej nagrody klasyfikacji każdy jeździł dla siebie i widział czy ma progres i sam w sobie wie czy pojechał lepiej czy gorzej. W trakcie imprezy jeden z kolegów zaproponował sam od siebie nagrodę wiec na tyle ile mogliśmy zmierzyliśmy dwa czasy wszystkim. A kto chciał to również mógł prędzej mieć mierzone, niestety jest nas tylu ilu jest nie mamy foto celi a 4 stopery strasznie opóźniły by przejazdy a tak przynajmniej więcej było jeżdżenia i zabawy a chyba o to chodziło :D

 

 

Stary, było zajebiście!

Czekamy na następny raz :mrgreen: .

 

Ja własnie siedzę nad Race Chrono, bo wczoraj jednak coś się "nagrało" w tym wypasionym programie - zapis trasy z GPS, wykresy prędkości....i tylko nie mogę znaleźć czasów :mrgreen: .

Posiedzę i może wykopię :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nagrałem i będzie na kocar tv na UTUBIE...

 

nic rewelacyjnego bo opona mi nie trzymała i rękaw w ogóle nie działał:) u mnie to fakt niestety z taką mocą dochodzisz do granicy seryjnej opony od razu przy przyspieszaniu w zakręcie , jedynie działają profi opony, na które mnie nie stać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras_POZ, widać trochę blokujące się koła przeszkadzały, kilka razy mnie też to zaskoczyło :mrgreen:

 

Na tym filmie to jeszcze nic :mrgreen: .

No ale trzeba ćwiczyć ciągle hamowanie na granicy przyczepności, skoro fura nie ma zbędnego obciążenia w postaci ABS :twisted:, który na lodzie i tak nic nie daje :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkowałem:

1. Andrzej 3.18.59

2. PKociał 3.20.07

3. Dawid 3.22.01

4. Pajkk 3.22.60

5. Saval 3.23.86

6. Andremil 3.27.29

7. Grysia 3.27.48

8. IzoTom 3.31.30

9. Wwolny 3.31.54

10. Intakwrx 3.33.58

11. Goruś 3.36.90

12. Iruś 3.37.28

13. Chojny 3. 37.39

14. Webi 3.38.92

15. Pauld 3.39.09

16. Jumpmann 3.50.11

17. Aras_POZ 3.51.22

18. Mirek 3.55.02

19. Maniujr 3.58.00

20. Wojtek 3.58.67

21. Czarna Mamba 4.02.61

22. Masat 4.03.24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolanie!

Co sądzicie o serwisach autoryzowanych spoza naszego Poznania.

Mam do zrobienia serwis silnika ( UPG) i nasz poznański serwis cene ustalił na poziomie 8500pln...a za karę że auto zagazowane mam być pozbawiony gwarancji na naprawe. To dopiero szok, przeciez nie chciałem gwarancji na instalacje gazową, tylko na grzebanine mechaników i materiały użyte do naprawy. Zresztą to całkiem nieskromna cena ( najwyższa spośród wszystkich serwisów w polsce , a wszystkie robiły dla mnie kalkulację na tych samych parametrach - dwa serwisy się nie podejmą naprawy ) nawet jak na ceny serwisowe, bo serwisy z innych miast np. Łódź lub Warszawa ( są najbliżej to cieszy) nie dość że skalkulowały te same prace na poziomie o około 1000-1500 taniej to jeszcze ponoć naprawiają auta tak dobrze że gwarancji udzielą na swoją prace na okres 24 miesięcy od naprawy....

Czy ktoś zatem miał do czynienia z inną opieką serwisową niż nasza wielkopolska? W sumie wolałbym naprawić w Poznaniu bo niedaleko ale zakładam że wszędzie w autoryzowanym zakładzie potrafia naprawić moje Subaru, tylko musze auto tam podstawic. Trudno. Polska to wolny kraj... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie egzemplarz który się grzeje i jest jeźdzony...? słuchy mnie doszły że gazownik wysadził uszczelki przy montażu instalacji...

 

Jeśli instalacja oraz prace wykonywane w innym zakładzie mogą mieć wpływ na uszczelki nie chcemy brać ryzyka na Siebie co jest zrozumiałe.

 

Dajemy pełne gwarancje przy sterowniku fabrycznym i zasilaniu benzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolanie!

Co sądzicie o serwisach autoryzowanych spoza naszego Poznania.

Mam do zrobienia serwis silnika ( UPG) i nasz poznański serwis cene ustalił na poziomie 8500pln...a za karę że auto zagazowane mam być pozbawiony gwarancji na naprawe. To dopiero szok, przeciez nie chciałem gwarancji na instalacje gazową, tylko na grzebanine mechaników i materiały użyte do naprawy. Zresztą to całkiem nieskromna cena ( najwyższa spośród wszystkich serwisów w polsce , a wszystkie robiły dla mnie kalkulację na tych samych parametrach - dwa serwisy się nie podejmą naprawy ) nawet jak na ceny serwisowe, bo serwisy z innych miast np. Łódź lub Warszawa ( są najbliżej to cieszy) nie dość że skalkulowały te same prace na poziomie o około 1000-1500 taniej to jeszcze ponoć naprawiają auta tak dobrze że gwarancji udzielą na swoją prace na okres 24 miesięcy od naprawy....

Czy ktoś zatem miał do czynienia z inną opieką serwisową niż nasza wielkopolska? W sumie wolałbym naprawić w Poznaniu bo niedaleko ale zakładam że wszędzie w autoryzowanym zakładzie potrafia naprawić moje Subaru, tylko musze auto tam podstawic. Trudno. Polska to wolny kraj... :lol:

 

Prawdziwy z Ciebie A-sio-rek. Zamiast siać czarną propagandę, wejdź sobie na stronę Subaru - www.subaru.pl, kliknij sobie Waść zakładkę "Organizacja Dealerska" tam znajdziesz "Dealerzy i Serwisy". Będzie spis, numery telefonów itd. Najtaniej do tej pory było w Szczecinie. ASO z Forum tam robił swoje auto.

I co prawda to prawda, Polska to wolny i piękny kraj ... gdyby nie te wilki ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiorek - poszło PW

 

-- Wt lut 21, 2012 6:19 pm --

 

czy to nie egzemplarz który się grzeje i jest jeźdzony...? słuchy mnie doszły że gazownik wysadził uszczelki przy montażu instalacji...

 

Jeśli instalacja oraz prace wykonywane w innym zakładzie mogą mieć wpływ na uszczelki nie chcemy brać ryzyka na Siebie co jest zrozumiałe.

 

Dajemy pełne gwarancje przy sterowniku fabrycznym i zasilaniu benzyną.

 

Wg mnie jest to w pełni zrozumiałe podejście. Jeżeli instalacja jest źle zestrojona i np. powoduje nadmierne grzanie to zrozumiałe, że nikt nie będzie chciał dać gwarancji na taką naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie egzemplarz który się grzeje i jest jeźdzony...?

 

Nawet Doctor House nie wypowiada się na temat pacjenta którego nie widział, lecz tylko o nim słyszał...Widać u nas jest lepiej w tym temacie ...pewnie po seansach Kaszpirowskiego...

Gdybym ja miał pisać co dobrego słyszałem o serwisie Subaru w Poznaniu....zanim jeszcze w ogóle pomyślałem o zakupie Subaru...to pisałbym do rana, taką "dobrą" markę ma on " na mieście"...ale ni mom tyla czasu.

Po twoim wywodzie kolego jedno jest pewne...mojego auta i karty bankowej w swoim serwisie już nie zobaczycie...Ludwiku Dorn...Sabo...idzcie tą drogą...będziecie mieli serwis dla własnych potrzeb....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiorek nie jesteś moim kolegom... poczułeś się urażony widzę ...

 

Nie był to wywód ... zadałem pytanie bo ktoś dzwonił i się mnie pytał o poradę w sprawie zagazowanej grzejącej się Tribeci... nie widziałem autka stąd pytanie...

 

Napisałeś oburzony że nie dajemy gwarancji , grzecznie odpowiedziałem że Ci jaki jest powód takiego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Dr House zawsze wypowiada się na temat pacjentów, których NIE CHCE oglądać! W ten sposób okazuje swoją niechęć do ludzi i pokazuje, że interesuje go tylko przypadek do rozwiązania. Na tym oparta jest cała konstrukcja psychologiczna głównego bohatera i oparte są na tym wątki osobiste. I raczej radziłbym w kwestii Dr House'a ze mną nie dyskutować, proszę. Ooops, ktoś sobie strzelił gola :wink:

 

Ale z innej beczki: dawno nie gościła na Forum Monia M. Nie żebym jakoś bardzo tęsknił :oops: ale trochę to mnie niepokoi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak wysłać PW? Mam w wysyłanych 5 wiadomości ale nie przechodzą do wysłanych...słabiak trochu jestem w tej sprawie :lol:

 

 

Do momentu przeczytania przez adresata wiadomość wisi w "do wysłania" :wink:

 

 

Miej na uwadze, że na tym forum czasem inni wiedzą na temat samochodów więcej niż ich właściciele 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak wysłać PW? Mam w wysyłanych 5 wiadomości ale nie przechodzą do wysłanych...słabiak trochu jestem w tej sprawie :lol:

 

 

Do momentu przeczytania przez adresata wiadomość wisi w "do wysłania" :wink:

 

 

Miej na uwadze, że na tym forum czasem inni wiedzą na temat samochodów więcej niż ich właściciele 8)

 

THX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...