Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

...

 

 

No to sie zastanow czy nie zabrac czegos bardziej podjechanego. Zdaje sie ze Tomek przerabial taka akcje rok temu, kawalki opon odpadaja. :?

 

Niestety, kurka wodna. Dlatego czas je dokończyć - po co mają stwarzać zagrożenie chęcią ich ponownego użycia w przyszłym roku :lol:

A z nawierzchnią sobie poradzimy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A z nawierzchnią sobie poradzimy

Zdrowe podejście :twisted:

 

Dzisiaj też byłem polukać - bokami szło polatać ale gdy tylko lekko gaz się odpuściło a odkryty beton się trafił auto nagle dostawało trakcji i trzeba było się gimnastykować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i miło spędzony czas. Myślę że mimo braku śniegu i trochę niesprzyjające warunki zabawa była świetna a atmosfera iście piknikowa. Samochody przepiękne i pięknie się odpychały lotnisko znów zaczęło aż dudnić od hałasu z wydechów. Mam Nadzieje że jeszcze będzie okazja i to nie jedna na spotkanie w lepszych warunkach pogodowych.

A tutaj nasza stronka na Facebooku pewnie tam będzie sporo fotek

http://www.facebook.com/pages/Automobilklub-Pilski/167856313276704?ref=tn_tnmn

Kolega który wpłacił a nie mógł przyjechać oczywiscie dostanie przelew zwrotny

Jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Było super. Szkoda, że nie załatwiliście śniegu :shock: :wink:

Fajna trasa, mimo że niektóre szykany na początku trochę za ciasne - z czasem w dziwny sposób rozluźnione :twisted::mrgreen:

 

Jeśli mógłbym mieć jakieś życzenia na przyszłość, to życzę Wam, wszystkim uczestnikom i sobie pomiaru czasu przez cały czas imprezy.

Widząc jak uwijaliście się z baterią stoperów, mogąc na raz mierzyć czasy tylko kilku drajwerów, byłem pełen podziwu.

Z drugiej strony, moje dwa mierzone przejazdy odbyły się stosunkowo wcześnie, kiedy nie było tak przyczepnie jak po południu, więc moje (subiektywnie) lepsze przeloty, mogłem mierzyć tylko stoperem w komórce :roll:

 

Dajcie info, gdzie można obejrzeć zdjęcia robione przez Fachowców, których zajawki widać już u Was na fejsie. Wypas.

 

 

Do zobaczenia następnym razem.

 

P.S. Gdybyście po roztopach znaleźli dół ramki tablicy rejestracyjnej z logo MTS Subaru, to dajcie znać. To podkładka mocy. Po jej zgubieniu, auto straciło z 70 kunia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na lotnisku w Pile. Jak zwykle było super! Bardzo fajna traska, chociaż pierwszy przejazd masakryczny przez zbrylony lód. Na szczęście po kilku przejazdach zapoznawczych udało się trochę rozjeździć :-)

Podziękowania dla organizatorów - wszystko jak zwykle dopięte na ostatni guzik :-)

Do zobaczenia - mam nadzieję - niebawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pierwsze zapoznanie nie nastrajalo optymistycznie ale pozniej bylo juz tylko lepiej i lepiej :twisted:

 

cz_mamba, dziekuje za udostepnienie srebnego wymiatatora, jest w tym aucie szmoc i radosc :wink:

 

 

Pozdrowienia dla wszytkich uczestnikow, organizatorow i do zobaczenia nastepnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba, dziekuje za udostepnienie srebnego wymiatatora, jest w tym aucie szmoc i radosc :wink:

 

Nie ma sprawy, mam nadzieję, że dostarczyła przyjemności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów - szło bardzo sprawnie jak na stopery i taką ilość aut :!:

 

Intak - dzięki za rypa WRX'em mam nadzieję, że nic nie popsułem ;) , cz_mamba, za udostępnienie tego takiego najszybszego z najszybszych - uczy pokory :mrgreen:

 

chojny, więcej z Tobą nie jadę - musiałem zamykać oczy :twisted:

 

Album ze zdjęciami wrzuci Maciej, onboard później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Podziękowania dla organizatorów za świetną atmosferę na treningu. Trasa bardzo dobra. Było miejscami bardzo szybko ale i technicznie. Wiele się nauczyliśmy z Kubą oraz zaliczyłem swój debiut jako pilot. Jumpman, mam nadzieję, że jesteś zadowolony z moich notatek :D czekam na onboard.

 

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych! Dzięki za wspólną zabawę i mile spędzony dzień!

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach w tak zacnym gronie! ;)

 

Obiecany album:

https://picasaweb.google.com/100462261599492896699/LotniskoPiATrening19Lutego2012

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

__maly__, proszę przekaż pozdrowienia i podziękowania dla reszty ekipy marznącej na starcie i mecie. Szczerze zazdrościmy Wam tak dobrych warunków do jazdy i miejsca oraz możliwości bezproblemowego korzystania z tego terenu. Liczymy, że będziemy mogli korzystać z Waszej dobroci jeszcze długo i na pewno będziemy nalegać na więcej i jeszcze więcej!. Dzięki piękne za gościnę i zapraszamy do Poznania.

Pozdrowienia dla uczestników i zachęcam do kolejnej ankiety: termin lotnisko Piła: 18.03 vs 25.03? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich przybyłych do Piły.

Szkoda, że pogoda nie dopisała (ponownie o braku śniegu przypomnę :roll: ) ale na szczęście nikt nie jeździł kabrioletem :P

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na lotnisku w Pile.

Oczywiście wszystkie sugestie i opinie (nawet te negatywne) będą mile widziane - będą uwzględniane przy naszych (miejmy nadzieję) następnych spotkaniach na lotnisku.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...