Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru podejmować polemiki w tej kwestii.

asiorek, sprawdź układ wydechowy albo czeka Cię remap silnika bo masz chyba zbyt bogatą mieszankę :lol:

 

Witam! Poważnie coś się dzieje czy sobie żartujesz? Ja tam nie widzę jak z tyłu dymi czy puszcza zapachy...Dziś co prawda byłem na przeglądzie i przeszedłem bez zająknięcia...ale może fachowe oko cosik tam widzi problemowego...napisz więcej co miałeś na myśli...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Poznałem Aras_POZ i rzeczywiście jest brzydki (czyt. nie jest kobietą) i nasuwa mi się stare Polskie powiedzenie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :Dasiorek dawaj do Piły, poćwiczymy wyprzedzanie, zjemy kiełabache z grilla i pogadamy o Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem Aras_POZ i rzeczywiście jest brzydki (czyt. nie jest kobietą) i nasuwa mi się stare Polskie powiedzenie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :Dasiorek dawaj do Piły, poćwiczymy wyprzedzanie, zjemy kiełabache z grilla i pogadamy o Subaru :mrgreen:

 

Witam! Pewnie że chętnie pognałbym do Piły, ale co mi tam tym moim kościołem na kołach przeszkadzać zwinnym imprezkom? Niestety podobieńsstwa i możliwości mojego auta do imprezy kończą się na znaczku z gwiadami :cry: zeby zejśc z wagą to musiałbym wymontować folele i obciąć nieco dachu...jeśli czas pozwoli to podjadę w roli wolnego gapia...

pozdrawiam

 

-- Śr lut 15, 2012 8:24 pm --

 

Pawlus, nie, spoko, dupowoz taki. ale fajne ma audio. tylko ten telewizor na srodku mnie przeraza.

ten telewizor na środku można fajnie przyciemnić żeby nie świecił w oczy...u mnie wystarczy o jeden stopień przyciemnić zegary i wyświetlacz fajnie sie sciemnie żeby nie przeszkadzac..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlus, nie, spoko, dupowoz taki. ale fajne ma audio. tylko ten telewizor na srodku mnie przeraza.

 

 

Slyszalem, ze audio w subaru jest super. Jest to jeden z powodow dla ktorego ojciec jezdzi swoim forkiem (nie liczac tego, ze subaru jest po prostu zajebiste i ma kozacka nazwe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, prawie kupilem juz legacy GT... Dzisiaj jezdzilem pierwszy raz.

 

A nie chcesz uturbionego, czerwonego Outbacka? US-spec? Sąsiad chce 50 tys zł ale lekko przesadza. Auto małe jeżdżone i raczej traktowany jako rasowy dupowóz.

 

Asiorek Ty masz US-spec i z tego co pamiętam to w gazie? W każdym bądź razie sugerowałbym - już kiedyś to sugerowałem jak o coś pytałeś - poprawę pracy silnika poprzez ustawienie ECU. Dobrze też sprawdzić działanie przepływomierza, czujników położenia wałków rozrządu itp. Naprawa tego silniczka to dość drogi zabieg. Piły nie masz co się bać: ważne jak jeździsz a dopiero później czym. Wiem to po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Izotom V

2. Chojny

3. Czarna_mamba

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk - STi '05 V

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 5%

 

Jednak nie mogę jechać, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja, żeby się spotkać i pojeździć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyślałem żeś baba...tak po stylu jazdy( było ciemno) ...

 

Asiorek odczytuję to jako wyzwanie :twisted: Przyjedź do Piły, ścigniemy się i sprawdzimy tę "babę za kierownicą" :D Mogę przyjechac Forkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłata poszła :D

 

1. Izotom V

2. Chojny V

3. Czarna_mamba V

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk - STi '05 V

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, prawie kupilem juz legacy GT... Dzisiaj jezdzilem pierwszy raz.

 

A nie chcesz uturbionego, czerwonego Outbacka? US-spec? Sąsiad chce 50 tys zł ale lekko przesadza. Auto małe jeżdżone i raczej traktowany jako rasowy dupowóz.

 

Asiorek Ty masz US-spec i z tego co pamiętam to w gazie? W każdym bądź razie sugerowałbym - już kiedyś to sugerowałem jak o coś pytałeś - poprawę pracy silnika poprzez ustawienie ECU. Dobrze też sprawdzić działanie przepływomierza, czujników położenia wałków rozrządu itp. Naprawa tego silniczka to dość drogi zabieg. Piły nie masz co się bać: ważne jak jeździsz a nie dopiero później czym. Wiem to po sobie.

 

 

Juz troche pozamiatane z tym Legacy, niedlugo powinienem go odbierac. Costam sie dlubnie i zacznie sie odpychac, ale to po gwarancji dopiero

 

 

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=52.586026,17.881317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie glupek. Dzis przypieprzylem w kraweznik i mi sie cos stalo z kolem przednim. Zostalo ono wcisniete w nadkole do tylu, tak ze obciera o nadkole w czasie jazdy i jak wysiadalem z samochodu to otwierajac drzwi je wgniotlem. Ktos z was ma moze jakis pomysl, co to? Kolo z drugiej strony jest ok. Dla mnie chyba nici z Pily :/ Chyba, ze na prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Izotom V

2. Chojny V

3. Czarna_mamba V

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman V

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk - STi '05 V

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...