Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

rowniez pozdrawiam chociaz czucia w nogach nie mam do teraz :lol:

 

Twoja fura robi porządek tym wydechem :mrgreen: , ale papcie to miałeś raczej na jukendens, a nie na spota w kopnym śniegu, dlatego Ci palce odpadły :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez pozdrawiam chociaz czucia w nogach nie mam do teraz :lol:

 

Twoja fura robi porządek tym wydechem :mrgreen: , ale papcie to miałeś raczej na jukendens, a nie na spota w kopnym śniegu, dlatego Ci palce odpadły :mrgreen: .

 

Co, w szpilkach przyjechał :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja fura robi porządek tym wydechem

 

 

tak smierdzących spalin dawno nie wąchałem... toż to 98% paliwa idzie do atmosfery :wink:

 

ale za to sa marchewy :twisted:

 

 

jeszcze raz dziękuję wszystkim za owocne poszukiwania

 

 

tak się jeszcze nigdy na spocie nie bawiliśmy... wiara zostawiła auta i poszła szukać telefonu w sniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było 8 fur, z tego co policzyłem + Dembol w SC i Sebastian Pachura w Gofie GTI.

Poza tym na parkingach ogólnodostępnych (ten był nasz na wyłączność:mrgreen: ) latały bawarskie śmieciary i cała reszta.

Na koniec odwiedziły nas 2 granatowe transity, ale nikt nie wyszedł do nas, bo chyba za zimno było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, też nie dałem podjechać. Jakieś plany na spot w ten weekend?

Ja jutro wybieram się na podjeżdzawkę na lotnisko w Bednarach, jeszcze kilka aut pewnie mogłoby dołączyć, jak ktoś chętny to szczegóły na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda organizuje zakończenie sezonu rajdowego:

 

"Z okazji zakończenia cyklu imprez SuperOES'owych serdecznie zapraszamy na imprezę (bez samochodow) "przy napojach rozgrzewajacych w sobotę wieczorem po zakończeniu rywalizacji na Torze. Restauracja Oberza pod dzwonkiem - Garbary 54.

Serdecznie zapraszamy.

 

Proszę o potwierdzenie swojej obecności ;)"

 

Więcej info na:

 

http://www.rajdowypoznan.com/topics3/za ... vt2630.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było 8 fur, z tego co policzyłem + Dembol w SC i Sebastian Pachura w Gofie GTI.

Poza tym na parkingach ogólnodostępnych (ten był nasz na wyłączność:mrgreen: ) latały bawarskie śmieciary i cała reszta.

Na koniec odwiedziły nas 2 granatowe transity, ale nikt nie wyszedł do nas, bo chyba za zimno było :mrgreen:

 

 

Niestety wyłączyli podgrzewanie parkingu i trzeba było ćwiczyć taniec przy dźwiękach silników ;-)

 

-- Pt gru 03, 2010 9:40 pm --

 

A wybiera się ktoś w niedzilę do Gądek czy tam Żerników ?

 

 

Jeszcze jest Broczyno w ten weekend :wink:

 

Całe lotnisko do zabawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba pasuje: od wczoraj od 22.30 walczę z kotłownią w bloku. Pomału kończą mi się pomysły. Jak ktoś z Szanownej Braci Forumowej wie gdzie można dzisiaj kupić menedżera palnikowego do palnika Weishaupta WG40 to będę wdzięczny. A teraz lecę zebrać zjebki za złośliwość przedmiotów martwych :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można dzisiaj kupić menedżera palnikowego do palnika Weishaupta WG40 to będę wdzięczny.

 

 

A nie wystarczy menedżer z karmelizatorem do palnikowania i łopatą do szuflowania ? 8)

 

 

 

Życzę powodzenia z upierdem i cierpliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można dzisiaj kupić menedżera palnikowego do palnika Weishaupta WG40 to będę wdzięczny.

 

 

A nie wystarczy menedżer z karmelizatorem do palnikowania i łopatą do szuflowania ? 8)

 

 

 

Życzę powodzenia z upierdem i cierpliwości :wink:

 

Udało się o 16.00 zakończyć noc życia :? 32 rodziny mogą odpuścić sobie wieszanie psów na mnie 8) Niech ciepło będzie z Wami!

Mam nadzieję, że zabawa w Żernikach nie była udana? :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...