Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wyzdrowieję i uda mi się wyrobić to pojadę z Wami w konwoju do Kielc. Czyli Hotel System, godz ~ 12:00

Alexsiu, so dzieci co wiezo gwintowane antybiotyki z Czechosłowacji. Do zobaczenia na ....izbie chorych. W którem "namiocie" śpisz ...tfu ...znaczy przechowujesz walizek.

 

mamusia

Uwierz mi, że pierwsze co zakomunikowałem medykowy, to że musi znaleźć antybiotyk, który do czwartku ma mnie wyleczyć, bo później przechodzę na inna kurację :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz. Ja w pracy do 23:15 i dopiero będę się zajmował autem/pakowaniem. A jeszcze rybce trzeba wymyć akwarium :(

Auto zacząłem przygotowywać już z tydzień temu :mrgreen:

Podziękowania dla PRIMARA za naklejki! :)

Bardzo proszę. Teraz Wasze auto wygląda naprawdę bojowo. 2 nalepki, to chyba +40 KM ? :!: :wink:

Jak nie więcej. Lepiej ciągnie z dwójki. A ty masz 4 nalepki więc masz 80 KM?! To musi być kop! :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, rozumiem ze Twój upgrade naklejkowy daje 80PS... To jutro bedę mógł stawać z wersją XT w szaranki :mrgreen:

To co chłopaki, auta wymyte i przygotowane ??? :wink: Ja wieczorkiem wszystko posprawdzam, co by nie było zaskoczenia. Wyjade około 8:00 wiec na miejscu powinniśmy być około 11:00, PRIMAR CB włącz będę Cie nawoływał już z Bochni :mrgreen: Jakie warunki meteo ?? Weekend ma być ładny , a czwartek, piątek jakieś przelotówki, ale w miarę ok, oby sobotnia imprezka nie była jak ostatnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, zawsze wszystko na ostatnią chwile :evil: Autko wymyte, zatankowane i gotowe do drogi. PRIMAR jakby co to dam znać na tel. A za naklejeczki serdeczne dzięki, masz u mnie duuuużeee piwo :mrgreen: Dobra... lece się pakować i lulu .

 

Cichaczu zaraz wyśle tel na PW.

 

Trzymajcie się i do zobaczenia jutro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - pragnę powiadomić, że po 15 miesiącach mizernej przerwy ... PRZYBYWAMY 8) do Krakowa :!:

 

Kiełbaski mus :!: Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć ...

 

P.S. Musimy tylko zmienić w środę wydech na ciupeńkę cichszy :lol: i w drogę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...