Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak, zamierzamy jechać konwojem. Podobno start planowany jest na parkingu pod IKEĄ :).

Więc kto chętny? O której byśmy wyruszyli? Fajnie byłoby się dogadać z tymi co są z innych miast i jadą przez Kraków by jechać razem.

Może listę?

 

1. Żelazny x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby się dogadać z tymi co są z innych miast i jadą przez Kraków by jechać razem.
Myślę, że godzinę zbiórki/wyjazdu dobrze byłoby zsynchronizować z z przyjazdem ew. konwojów z Wrocławia/Katowic i dalej jechać razem.

O to mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IKEA to nie jest dobry pomysł na start z Krakowa. Na skrzyżowaniu Opolskiej z 29 listopada porozrywa konwój na drobne grupki. Dobrze by było znaleźć cóś na wylocie na Wawę. Na forum ogólnym wrzuciłam "konwój Plejady Wrocław Katowice Kraków" Wpisujcie tam Co Gdzie i o Której, Wrocław spróbuje się dopasować.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do konwoju

 

1. Żelazny x3

2. PRIMAR & Krystyna

3. miecho

4. Oskar (CB)

5. PJAY na 99%

 

IKEA to nie jest dobry pomysł na start z Krakowa. Na skrzyżowaniu Opolskiej z 29 listopada porozrywa konwój na drobne grupki. Dobrze by było znaleźć cóś na wylocie na Wawę. Na forum ogólnym wrzuciłam "konwój Plejady Wrocław Katowice Kraków" Wpisujcie tam Co Gdzie i o Której, Wrocław spróbuje się dopasować.

 

też tak myślę lepiej wybrać inne miejsce na wylotówce z KRK - może stacja BP na Al. 29 Listopada 125 - ale jest trochę mała :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też tak myślę lepiej wybrać inne miejsce na wylotówce z KRK - może stacja BP na Al. 29 Listopada 125 - ale jest trochę mała :?

Też nie bardzo. Ciężko włączyć się do ruchu i to na lewy pas przed odbiciem na Batowice, krótkie zmiany świateł na tym i następnej krzyżówce z Kużnicy Kołłątajowskiej. Coć w okolicach Węgrzc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

też tak myślę lepiej wybrać inne miejsce na wylotówce z KRK - może stacja BP na Al. 29 Listopada 125 - ale jest trochę mała :?

Też nie bardzo. Ciężko włączyć się do ruchu i to na lewy pas przed odbiciem na Batowice, krótkie zmiany świateł na tym i następnej krzyżówce z Kużnicy Kołłątajowskiej.

Kawałek dalej (100m?) na rogu znajduje się Biedronka, większy parking i łatwiej wyjechać. Może tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na parkingu przy stacji paliw tuż przed torami?

O tutaj

Ewentualnie może SIP udostępniłby nam parking pod starą siedzibą (jeżeli jest jeszcze jej właścicielem)?

 

Przy okazji dopisujemy się:

 

1. Żelazny x3

2. PRIMAR & Krystyna

3. miecho

4. Oskar (CB)

5. PJAY na 99%

6. Bouler & czternastka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na parkingu przy stacji paliw tuż przed torami?

O tutaj

 

1. Żelazny x3

2. PRIMAR & Krystyna

3. miecho

4. Oskar (CB)

5. PJAY na 99%

6. Bouler & czternastka

Jak już ustalicie miejsce to dobrze by był jeszcze ustalić godzinę spotkania, tylko ...litości, bo my musimy wyjechać jakieś cztery godziny wcześniej chcąc po drodze zgarnąć Katowicką grupę.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na parkingu przy stacji paliw tuż przed torami?

O tutaj

Ewentualnie może SIP udostępniłby nam parking pod starą siedzibą (jeżeli jest jeszcze jej właścicielem)?

Tutaj macie więcej miejsca.

Przy okazji: udanej imprezy. U mnie jednak opcje alternatywne zwyciężyły :wink:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem namówić Dziadka, ale coś mi to nie wychodzi. Spytam się w rodzinie kogoś czy nie ma pożyczyć, bo przydałoby sie :)

 

jak potrzebujesz to ja ci moge moje pożyczyć, co prawda kiepskie ale zawsze coś ;-))

Wielkie, wielkie DZIĘKI! 8)

PW :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, się zmobilizowałem i napisałem :mrgreen:

 

Dopisujemy się do listy:

 

1. Żelazny x3

2. PRIMAR & Krystyna

3. miecho

4. Oskar (CB)

5. PJAY na 99%

6. Bouler & czternastka

7. Machoń & Qra

 

Jak z tym spotkaniem , ustaliliście już co, gdzie i jak, co byśmy trafili i się nie pogubili :twisted:

PS. A co z flagami i nickami na szybki ? Muszę się pewnie do PRIMARA uśmiechnąć (już 2 raz z rzędu :oops: )

PS2. Parę świniaków przydałoby mi się też na na autko, żeby bardziej bojowo wyglądać i szyku zadawać na szosie :mrgreen: Można zamówić u kogoś ??

PS3. Ktoś z południa dobija do Kraka, co byśmy stworzyli mikro-konwój

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A co z flagami i nickami na szybki ? Muszę się pewnie do PRIMARA uśmiechnąć (już 2 raz z rzędu :oops: )

Jak będę sobie zamawiał, to i oczywiście Tobie, jak zwykle :)

Podaj szczegóły na PW, albo maila.

Domyślam się także, że u Żelaznych tak samo jak w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...