Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Oskar , kruca bomba , to może i ja wypruje postrzelać fotki :mrgreen: albo lepiej nie bo mnie pilotka strzeli zamiast fotek :wink:

15 subarynek naliczyłeś ?? A ja myślałem, ze autka z listy - 7 sztuk, no chyba ze ktoś sie nie wpisał albo jedzie nielegala :mrgreen:

Bedzie fajnie.... mój pierwszy konwój.... specjalnie chyba ze 100 km nadkładam do Kraka , i w CB sie zaopatrzyłem co by nie tracić łączności.

Ciekawe ile z Wrocka i Katowic dobije.... szykuje się spora grupa łącznie z nami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta miejscówka. Wróciłem przed chwilą do Krakowa i na Forum i widzę, że czas i miejsce ustalone :). Godz. 11 jest OK.

Myślę, że trzeba by mieć z kimś z grupy wrocławsko-katowickiej jakiś kontakt telefoniczny. Czy ktoś ma numer do kogoś z tej grupy? Jeżeli nie, to trzeba komuś podać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko wydaje się dopięte, to mamusia musi wyjechać skoro świt , żeby zdążyć na 11:00. Ja startuje pewnie około 8:00 sam....buuuu, nikt z podkarpacia się nie odezwał więc musze ratować honor województwa :mrgreen: chociaż jedną załogę trzeba wystawić. Jakiś kanał na CB ustalamy , czy na ogólnym się łapiemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kanał na CB ustalamy , czy na ogólnym się łapiemy ?

Już 2 razy pamiętam próby ustalania plejadowego kanału i zawsze kończyło się na ogólnym. Zresztą fajnie jest słuchać komentarzy innych kierowców na widok konwoju. W zeszłym roku jadąc z konwojem warszawskim usłyszałem "- Czego tak dużo tych subaraków jedzie? - W Tesco była wyprzedaż!" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest CB, a w razie czego Oskar ma mój nr letefonu i vice versa.

 

Potwierdzam, mam kontakt z bazą 8) Można ustalić 17 kanał a jedna osoba (mogę to być ja) co jakiś czas wejdzie na 19 w celach wywiadowczych i poinformuje resztę konwoju, tak zawsze w konwojach robimy i się sprawdza. Oczywiste jest że ktoś z CB musi prowadzić żeby w porę konwój wyhamować.

 

Co do miejsca spotkania doszły mnie słuchy że parking pod hotelem SYSTEM jest strzeżony i wjazd tylko przez rogatkę :roll: wątpliwe żeby Nas wpuścili taką, chyba że wszyscy na kawę do Hotelu :mrgreen: ktoś tę może zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem wczesniej o tym placu oznaczonym zielona strzałką. Nie jest to parking Hotelu System, lecz plac, na którym parkują mieszkańcy okolicznych domów.

O ile dobrze pamietam, to dojazd do hotelu jest dróżką równoległą do 29Listopada, przez szlaban z budką z cieciem i cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy na nas poczekacie :?: Wrocek ma być w Katowicach około 11, wiec z godzinka A4 i jesteśmy u Was.

Poczekamy, ale będziemy czekać od 11 więc spokojnie możecie przyjechać wcześniej niż o 12 :wink:. A4 KAT-KRA w końcu taka długa nie jest :lol:

 

I czy jedziemy z WWA do tej knajpki w Kielcach na obiad :?:

Jako, że to moje pierwsze Plejady mam pytanie w temacie - kiedy są jakieś atrakcje zorganizowane przez SIP? Czy biesiada jest tylko w sobotę wieczorem, a pozostałe dni i wieczory ogarniamy sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg map24 czas przejazdu z Wrocławia do Krakowa wynosi ok. 3h. Wrocław ma wystartować o 8 rano.

Biorąc pod uwagę, że będzie to święto i godziny poranne, liczę na szybsze pokonanie trasy niż wynika to z nawigacji. W dodatku lepiej jak się umówimy na wcześniejszą godzinę na wypadek jakby ktoś zaspał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, może jednak ta 12:00 to jednak trochę za póżno, jak pisał Bouler, sądzę ze jak wyjadą około 8:00 to powinni być około 11:30 na miejscu. Myślę,że co do minuty nie zaplanujemy spotkania. Pewnie od 11-tej z minutami można przybywać na parking pod hotelem SYSTEM, takie pół godzinki na zebranie całej grupy nie stanowi najmniejszego problemu , poczekamy, pogadamy , aż wszyscy będą na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy na nas poczekacie :?: Wrocek ma być w Katowicach około 11, wiec z godzinka A4 i jesteśmy u Was.

Poczekacie czy na trasie się gdzieś spotkamy :?: I czy jedziemy z WWA do tej knajpki w Kielcach na obiad :?:

Pozdrówki :!:

 

Poczekamy 8)

 

nie wiem jak reszta ale ja jadę 8) . Z tego co wiem trzeba wcześniej złożyć zamówienie co kto chce zjeść :wink:

 

szczegóły w wątku PLEJADY Warszawa :arrow: viewtopic.php?f=10&t=133498&start=200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyzdrowieję i uda mi się wyrobić to pojadę z Wami w konwoju do Kielc. Czyli Hotel System, godz ~ 12:00

Alexsiu, so dzieci co wiezo gwintowane antybiotyki z Czechosłowacji. Do zobaczenia na ....izbie chorych. W którem "namiocie" śpisz ...tfu ...znaczy przechowujesz walizek.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...