Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię na Saskiej (mam najbliżej).

Nie wiem czy są w stanie coś zdiagnozować, ale sprawdzają wszystko (nawet dane na tabliczkach znamionowych :huh:).

Sprawdzają hamulce, zawieszenie i amortyzatory na trzepakach (choć akurat w to urządzenie to zupełnie nie wierzę, skoro norma jest do 20% sprawności :biglol: )

Cena jest urzędowa, więc tak jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna autami firmowymi i prywatnymi jeżdżę do Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów KR/007, Wiesław. Nazimek 31-429 ul. Łukaszewicza 3 na terenie Geofizyki.

 

Chłopaki bardzo w porządku, zawsze wygląda to tak, że się starają, tzn. auto trzepią :) zawieszeniowo też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaa, ale niespodzianka, wielkie dzięki za życzenia urodzinowe, bardzo mi miło! :)

 

To na następnym spocie kiełbaskowym stawiam orenżadę, napijemy się porządnie :D

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do użytkowników Foresterów Turbo z Krakowa - byłaby szansa na spotkanie i przejechanie się takim?

zastanawiam się nad zakupem forka 2000 z turbiną, i przed zakupem chciałbym go porównać na spokojnie z forkiem 158 km lub Legacy (oba te auta znam już dość dobrze)

Oczywiście z jakimś rewanżem, odpłatnością - jak kto woli

I jazda normalna, bez ekstremum - taki zwykły, normalny ruch

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Odwiedzę Kraków w przyszłym tygodniu (24-28.03) i moje pytanie czy organizujecie jakiegoś spota, jeżeli tak to dajcie namiary gdzie i kiedy, chętnie bym się z Koleżankami i Kolegami zapoznał.

Pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie przejechała, ale raczej po 26.03 (oby mi już dali prawko, bo wcześniej to nie mam niestety na co liczyć jeśli chodzi o odbiór...), no i o ile zawita już Subarak w domku :) 
Jak by było wcześniej to nie wiem czy by mi się udało tam przybyć (ale kto wie... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie wpadnę (tak na 99%)  :) przydało by się choć kilka osób poznać "na żywo"
tylko jakby co, nie zabijajcie mnie jeszcze za możliwy brak Subaraczka do tego czasu...  :(

 

Lista:

 

1 bakum

2 przemekka

3 Gabin

 

P.S. W którym to jest dokładnie miejscu?? Jak "kiełbaskowy" to raczej pod halą targową(???), ale gdzie dokładnie...

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

 

1 bakum

2 przemekka

3 Gabin

4 Zelazny

Postaram się wpaść :)

 

P.S. W którym to jest dokładnie miejscu?? Jak "kiełbaskowy" to raczej pod halą targową(???), ale gdzie dokładnie...

 

Dosłownie przy samej hali, tam jest taki mały parking gdzie kilka aut się mieści. Nyska z kiełbasą stoi na chodniku na przeciwko przystanku tramwajowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...