Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jest... tylko spokój może nas uratowac. Landm walczy na ploterze, a Maruda zawala nocki i przygotowuje super wypasioną odblaskową wersję logo dla VIP-ów. Dzisiaj prawdopodobnie bedzie gotowa i ją sobie obejrzymyOpiszemy to co zobaczyliśmy i zabierzemy ją ze sobą na Plejady celem przedstawienia szerszemu gronu zainteresowanych. Z tego co widziałem do tej pory wszystko jest na dobrej drodze do bardzo fajnego efektu. Z drugiej strony (z Warszawy) nadjedzie produkt Landma i będzie mozna porównać, ocenić, odrzucić, bądź przyjąć :)

 

TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko jutro będziemy walczyć na ploterze z doborem kolorów 8)

Eee... może spóźnione, ale mamy psd-ka skonwertowanego do CMYKA i z poprawionymi kolorami... Potasowi się nawet podobały :)

Mogiem podesłać "jak by co" - jak będę miał adres to podeślę... ;)

 

 

Tak jest... tylko spokój może nas uratowac. Landm walczy na ploterze, a Maruda zawala nocki i przygotowuje super wypasioną odblaskową wersję logo dla VIP-ów. Dzisiaj prawdopodobnie bedzie gotowa i ją sobie obejrzymy. Opiszemy to co zobaczyliśmy

Potas, tego się po prostu nie da opisać!!! :))

 

Poważnie: prototypy (kilka wersji) już są. Wrażenia i odczucia... mieszane.

Wygląda na to że na potrzeby czytelności obrazka ("czytanie" z dużej odległości) chyba będzie trzeba zrezygnować z tła (co mówię z ciężkim sercem :) - albo przynajmniej znacznie je rozjaśnić.

 

 

i zabierzemy ją ze sobą na Plejady celem przedstawienia szerszemu gronu zainteresowanych. Z tego co widziałem do tej pory wszystko jest na dobrej drodze do bardzo fajnego efektu. Z drugiej strony (z Warszawy) nadjedzie produkt Landma i będzie mozna porównać, ocenić, odrzucić, bądź przyjąć :)

 

TYLKO SPOKÓJ MOŻE NAS URATOWAĆ :)

 

AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, a nie lepiej bylo by zrobic naklekji srebne badz czarno srebne ?? latwiejsze to i tansze w przygotowaniu i pasuje do kazdego lakieru. Osobiscie polecam ta firme: http://www.plotery.pl/index.php

Moze warto sie z nimi jakos zbratac, mam doswiadczenia z nimi, przygotowali mi sliczna naklejke ploterem, jezdzi juz 3 latka i dalej jak nowa. I jeszcze jedna uwaga co do projektu a w zasadzie jego wyciecia na ploterze. Jezeli bedzie wycinana w postaci prostokata to problemu nie ma, natomiast jesli ma byc wycieta po liniach to moze byc problem z przenoszeniem tego na samchod, poniewaz taka gwaizka bedzie wycieta odzielnie co moze byc trudne do przeniesienia w calosci...acz pomysl popieram i sie pisze na kilka sztuk :) A tu przykladowe loga, gl. na srebno: http://www.plotery.pl/index.php?menu=na ... katalog=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, a nie lepiej bylo by zrobic naklekji srebne badz czarno srebne ?? latwiejsze to i tansze w przygotowaniu i pasuje do kazdego lakieru. Osobiscie polecam ta firme: ta firma

No tu jednak kolory niebieski i żółty są dosyć istotne - tak jak czerwony dla Coca-Coli, czy biały i niebieski dla BMW.

"Łatwiejszości" czy "tańszości" nie widzę... Znaczy, folia "srebrna" jest tańsza od odblaskowej, ale i tak gros kosztów w tym przypadku to robota, nie materiał.

 

Da się to jakoś dobrać do lakieru, FHI w końcu tak nie rozpieszcza klientów opcjami kolorów... :)) Można dać "srebrny" podkład odblaskowy (tło) dla kolorów karoserii "kontrowersyjnych", albo cuś innego.

 

Moze warto sie z nimi jakos zbratac, mam doswiadczenia z nimi, przygotowali mi sliczna naklejke ploterem, jezdzi juz 3 latka i dalej jak nowa.

No... folia Oracal "economy" ma trzyletnią gwarancję... ;)) A są też (trochę droższe) z gwarancją pięcioletnią. :)

Znaczy, standard, tak ma być

 

I jeszcze jedna uwaga co do projektu a w zasadzie jego wyciecia na ploterze. Jezeli bedzie wycinana w postaci prostokata to problemu nie ma, natomiast jesli ma byc wycieta po liniach to moze byc problem z przenoszeniem tego na samchod, poniewaz taka gwaizka bedzie wycieta odzielnie co moze byc trudne do przeniesienia w calosci...acz pomysl popieram i sie pisze na kilka sztuk :) A tu przykladowe loga, gl. na srebno: tutaj

Spoko, miszczu. Naklejka zawsze jest "wstępnie skompletowana" (wersja bez "tła") i naklejona na tzw. transfer ("folia transportowa", jak to nazwano na wspomnianej stronie).

 

A naklejenie takiego czegoś jest proste jak je... ee... gwizdanie :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy takie proste, troszke sie nagimnastykowalem przy pierwych w zyciu przenosinach ;P a potem faktycznie poszlo gladko, nie no jasne ze niebieski i zolty, mnie chodzilo o to zeby dac mniejsza ilosc elementow co powinno znacznie ulatwic przygotowanie cacka na ploterze, tak mnie sie wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy takie proste, troszke sie nagimnastykowalem przy pierwych w zyciu przenosinach ;P a potem faktycznie poszlo gladko, nie no jasne ze niebieski i zolty, mnie chodzilo o to zeby dac mniejsza ilosc elementow co powinno znacznie ulatwic przygotowanie cacka na ploterze, tak mnie sie wydaje...

Te naklejki z pamprami (grupą) w tle to są "mieszane" - na drukowane tło nakleja się wycięte sylwetki "pierwszego planu".

Te "w całości wycinane" to są te wzory bez tła - tam ilość elementów jest już zredukowana do minimum (można by jeszcze wywalić "oczy" albo napis, ale nie wydaje mi się to być dobrym pomysłem... ;)).

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
szkoda bo ja bym chcial miec naklejeczke :cry:

a moze masz gdzies jakas jedna zagubiona sztuke :?: :roll:

 

Nie mam, ale mogiem zrobic'... ;))

 

Ten "nieaktualny" to bylo tylko taki zart - nawiazanie do "tematu juz nieaktualnego". Zamawiac' mozna zawsze.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo ja bym chcial miec naklejeczke :cry:

a moze masz gdzies jakas jedna zagubiona sztuke :?: :roll:

Nie mam, ale mogiem zrobic'... ;))

w ramach promocji Maruda może Ci ją nawet zgubić :mrgreen:

 

Zgubic' to moze Ciebie, Monis', kiedys' twoja ...ee, szybka wypowiedz' ;))

 

Ja tam moge Vertowi zagubic' jego naklejke, jes'li mnie poprosi - albo, lepiej jeszcze, zostawie to Poczcie; oni sa w tym naprawde dobrzy. :D

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja co Marudo wysylam na pw moje dane i jedziemy z koksem.pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

Vercie Drogi! Chcesz sobie nakleić naklejkę forumową? Bo ja zanabyłem już takową dość dawno i się zastanawiam, czy - jak już odbiorę swoje długo wyczekane cudeńko - nie będę posiadaczem jedynego subaru w W-wie z naklejką. Ale jeśli nie, to dobrze - będzie mi raźniej :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja co Marudo wysylam na pw moje dane i jedziemy z koksem.pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

Vercie Drogi! Chcesz sobie nakleić naklejkę forumową? Bo ja zanabyłem już takową dość dawno i się zastanawiam, czy - jak już odbiorę swoje długo wyczekane cudeńko - nie będę posiadaczem jedynego subaru w W-wie z naklejką. Ale jeśli nie, to dobrze - będzie mi raźniej :wink:.

Nie będziesz.

Ja jeżdżę z naklejką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też.... ja też jeżdżę z nakejką....

nawet dwoma

 

jedna na tylnej szybie z nickiem i nazwą forum

 

a druga ( same gadające parówki ) nad kierunkowskazem na błotniku po lewej stronie

( to tak jakby ktos na światłach z boku chciał zobaczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...