Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniłem koła na zimowe (wczoraj na Rallylandzie dobiłem letnie 8) ), i umyłem auto z soli - wczoraj wracając przez Kaszuby jechaliśmy przez śmieżycę :!: a przed nami jechała solarka i sypała solą :idea:
Jak mogliście jechać za solarką!? Jedna z większych frajd zeszłej zimy to było wyprzedzenie pługów po białym (ależ one na mnie trąbiły!) i zasuwanie przed nimi :twisted::twisted::twisted:

 

Ja ustawiłem u Sylwka geometrię (zimową, mniej agresywną :-) ) ale mi się podobało, kiedy przed ustawianiem geometrii wrzucił ciężki baniak z piachem na miejsce kierowcy!!!

Jeszcze w tym tygodniu wymienię nadkole + olej i będę miał Winter Mode: ON :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozłem do kominka dla kolegi brykiet czy inne tam klocki do palenia w warsztacie (się okazało,że to nie te),poza tym wrzuciłem do auta choinke która pięknie przystroiłem tak więc auto wygląda jakby słuzyło w tartaku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozłem do kominka dla kolegi brykiet czy inne tam klocki do palenia w warsztacie (się okazało,że to nie te),poza tym wrzuciłem do auta choinke która pięknie przystroiłem tak więc auto wygląda jakby słuzyło w tartaku :mrgreen:

 

Uciekaj z tą choinką ze środka bo będziesz miał cudnie poplamioną żywicą tapicerkę siedzeń. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogliście jechać za solarką!?

na takich letnich łysych oponach, przy 0 st. C, i białej drodze, bałem się wyprzedzić nawet malucha.

 

384690_10150516243481264_640546263_10666192_704243627_n.jpg

 

 

 

 

Wczoraj i dziś -

zmienione hamulce tył (lita cienka forkowa tarcza out, wentylowana gruba gt-kowa tarcza in, nowe klocki), zmieniony olej, przygotowane koła (drugi zestaw) na upalanie (rallyland!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozłem do kominka dla kolegi brykiet czy inne tam klocki do palenia w warsztacie (się okazało,że to nie te),poza tym wrzuciłem do auta choinke która pięknie przystroiłem tak więc auto wygląda jakby słuzyło w tartaku :mrgreen:

 

Uciekaj z tą choinką ze środka bo będziesz miał cudnie poplamioną żywicą tapicerkę siedzeń. :mrgreen:

 

 

spoko spoko,była perfekcyjnie "obciągnięta" (siatką) i nic się nie przesączyło,a jutro po oddaniu krwi generalne psiatanko,bo w sobotę trasa do wrocka (może jakiś subaru spot sie urodzi?) a szkoda,żeby ekipę na pokładzie męczyły igiołki w pupe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba była ostatnio na kuracji liftingowej u lakiernika, bo nie mogłem już patrzeć na fuszerkę jaką wykonał poprzedni "fachowiec"

 

maskaae.th.jpg

 

a tutaj już wypielęgnowana

 

subapoowa.th.jpg

 

no i jeszcze dzisiaj mała kosmetyczna zmiana, nowy znaczek, bo stary chyba za długo stał na słońcu ;)

 

subakoniec.th.jpg

 

swoją drogą, fajną mamy jesień tej zimy .... trudno uwierzyć w taką pogodę w Wigilię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche świątecznej pracy.

Czas: ok. 20 godzin (2 dni. Rodzina chciała mnie zlinczować, że nie spędzam z nimi czasu tylko siedze w garażu.)

 

Było tak:

DSC_0034.jpg

DSC_0041.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0044.jpg

DSC_0045.jpg

DSC_0048.jpg

DSC_0078.jpg

 

 

 

Troche tego:

 

DSC_0050.jpg

DSC_0051.jpg

 

W trakcie:

 

DSC_0053.jpg

DSC_0066.jpg

DSC_0068.jpg

DSC_0069.jpg

DSC_0070.jpg

DSC_0079.jpg

DSC_0083.jpg

DSC_0087.jpg

DSC_0088.jpg

 

 

Efekt końcowy:

DSC_0093.jpg

DSC_0094.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0096.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0105.jpg

DSC_0107.jpg

DSC_0108.jpg

DSC_0109.jpg

DSC_0073.jpg

DSC_0074.jpg

DSC_0092.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0112.jpg

DSC_0114.jpg

DSC_0120.jpg

DSC_0122.jpg

DSC_0123.jpg

 

 

Auto pożądnie wyczyszczone i zabezpieczone na zime. Wiosną czeka dobra polerka. Efekt będzie jeszcze lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dokładność i efekt końcowy, za włożoną własną prace itd...

 

Fakt, za duuuuuużo czasu szacun. Ja tyle nie mam. A biorąc pod uwagę fakt, że auto słuzy do jeżdżenia a nie do wyglądania... :wink:

 

-- Pn gru 26, 2011 4:25 pm --

 

Za garaż. :P

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...