Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

przy jakim przebiegu robisz wiskozę?

230 tys. km, niecałe ;)

 

To pewnie przez zabawy na śniegu :mrgreen:;)

 

ile $$$ ? :D:P

 

Bedzie bolalo :/

Amorki będą mnie bardziej bolały ... niestety :unsure:

 

Wiskozę wkładam używaną, swoją sobie zostawię do regeneracji, w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Grzegorza z nowiutką płytą alu pod silnikiem by skutecznie chronić Forka :)

 

Dzięki jeszcze raz dla Grzegorza!

 

Ja byłem w sobotę. Widzę że mamy te same modele forków, robisz coś jeszcze w ramach przygotowań na Krym ? Ja może w weekend delikatnie podniosę forka na podkładkach i tak już zostawię. Poza tym relingi, box a ostatnio pojawił mi się chory pomysł założenia dodatkowego oświetlenia na przedniej belce bagażnika ;)

 

Ach, wspominał o Tobie Grzegorz ;)

No ja próbuje ze sprężynami ironman. Mam już na tył i jest OK, jeszcze założe na przód i zobaczymy jak to będzie. A takto to wszystko - mam nowe oponku yoko geo ht-s i w sumie auto gotowe. Klocki może wymienie, olej i można jechąć o ile kasa pozwoli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Grzegorza z nowiutką płytą alu pod silnikiem by skutecznie chronić Forka :)

 

Dzięki jeszcze raz dla Grzegorza!

a ostatnio pojawił mi się chory pomysł założenia dodatkowego oświetlenia na przedniej belce bagażnika ;)

 

Widziałem na necie, że montują dodatkowe halogeny za przednim grillem właśnie w modelach poliftowych, ja mam na zderzaku i w nocy robią robotę :rolleyes:

 

Chyba ze to ma być oświetlenie robocze, a wtedy to inna sprawa...

Sent with HTC & Taptalk 2

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja umylem,zalozylem bagaznik dachowy,odkurzone w srodeczku,pakowanko,3 rowerki na dach ,2 foteliki na tyl,graty do kufra i za kilkanascie godzin wyjazd na urlop.Legara jeszcze napoje,pod sam koreczek 98ki mu naleje,ech.Kocham to.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zważeniu swoich felg postanowiłem założyc z WRX-a fele. Różnica wagi straszna , prawie o połowe.

Narazie w tym kolorze ale zastanawiam nad zmianą :DJezdzi sie lepiej. Jest wężej i nie obciera mi juz tył przy dobiciach :D

post-11393-0-84789900-1373718854_thumb.jpg

Edytowane przez Tomulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkleje sie tutaj, bo nie wiem, gdzie. :)

 

Wczoraj cos odkrylem i chcialem zapytac, czy tak ma byc - otoz opuscilem przednie i tylne szyby i zdziwko - przod zjechal do konca, tyl - tak 2/3 - prawa i lewa tak samo. Rozumiem, ze to tak ma byc? Outback II 2002r., dla scislosci.

 

No i przypomne o moich dylematach - jak powinny wygladac oryginalne: trojkat i gasnica w Outbacku II i gdzie powinny sie znajdowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...