Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi sie kupić felgę do swiniacza:)

Znalezienie jednej sztuki to droga przez mękę ,ale juz jest i będzie w lecie na alu a nie stalu :)

 

A co do stalufelg...odkryłem wgniecenie rantu na przedniej feli ,ale nie przypominałem sobie,abym gdzies w cos uderzył, zapytałem sie żony i...się okazało,że w piąteczek się wyprostowałzakręt żonie na podwórku :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieniłem światła pozycyjne przód w brewkach w Forku z 2007 roku. Faktycznie dostęp do bani, ale nie tragiczny można ogarnąć będąc średnio sprytnym. Wymieniłem na żarówki Philipsa blue vision w5w 12v, w necie ludzie pisali, że światło jest białe i mało różni się od xenona, niestety tak nie jest, w porównaniu z xenonem jest żółte, jak fabrycznie włożona żarówka.

pozdr

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie urok to sraczka!

Dziś w południe jakiś złamas wybił mi szybę w aucie wyrwał radio (razem z połową panelu i przyciskami) i subwoofer!!! Przy okazji wesołego zwiedzania Subaru złodziej raczył swoimi brudnymi w gównie butami upierdzielić tapicerkę...

Nie mam słów na skurw... ręce bym wyrwał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobiech przykro :( Tym bardziej,że to dla Ciebie perełeczka :(

 

A ja dziś w końcu ogarnął swinię,bo wywalił grilla ( z wysypanym węglem :( ) , pachoły i inne graty ,które sie woziły , no i myjeczka,odkurzanie , poprzecieranie środka,szybeczek - od razu inaczej jak jest czysto :)

Na 3 dni,bo w niedz pachoły do srodka i wio na szutry ,a po szutrach zas burdel w środku,bo pachoły brudne i w ogóle ...i tak bez konca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieniłem światła pozycyjne przód w brewkach w Forku z 2007 roku. Faktycznie dostęp do bani, ale nie tragiczny można ogarnąć będąc średnio sprytnym. Wymieniłem na żarówki Philipsa blue vision w5w 12v, w necie ludzie pisali, że światło jest białe i mało różni się od xenona, niestety tak nie jest, w porównaniu z xenonem jest żółte, jak fabrycznie włożona żarówka.

pozdr

sebxyz

 

A to ciekawe Bo ja wymienilem w legacy postojowe I przeciwmgielne na blue vision i zauważyłem kolosalna różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieniłem światła pozycyjne przód w brewkach w Forku z 2007 roku. Faktycznie dostęp do bani, ale nie tragiczny można ogarnąć będąc średnio sprytnym. Wymieniłem na żarówki Philipsa blue vision w5w 12v, w necie ludzie pisali, że światło jest białe i mało różni się od xenona, niestety tak nie jest, w porównaniu z xenonem jest żółte, jak fabrycznie włożona żarówka.

pozdr

sebxyz

 

A to ciekawe Bo ja wymienilem w legacy postojowe I przeciwmgielne na blue vision i zauważyłem kolosalna różnice :)

 

Witam.

Than_Junior może ma to znaczenie, ale po wyjęciu żarówki były niebieskie (znaczy się szkło). Poza tym może to subiektywne wrażenie, gdyż po przeczytaniu opinii w necie, spodziewałem się Bóg wie czego, a tu nie tak jak sobie wyobrażałem. Poza tym myślałem że cała brewka będzie podświetlona, a tak nie jest, tylko około połowy może max 2/3 długości.

pozdr

sebxyz

Edytowane przez sebxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wymieniłem światła pozycyjne przód w brewkach w Forku z 2007 roku. Faktycznie dostęp do bani, ale nie tragiczny można ogarnąć będąc średnio sprytnym. Wymieniłem na żarówki Philipsa blue vision w5w 12v, w necie ludzie pisali, że światło jest białe i mało różni się od xenona, niestety tak nie jest, w porównaniu z xenonem jest żółte, jak fabrycznie włożona żarówka.

pozdr

sebxyz

 

A to ciekawe Bo ja wymienilem w legacy postojowe I przeciwmgielne na blue vision i zauważyłem kolosalna różnice :)

 

Witam.

Than_Junior może ma to znaczenie, ale po wyjęciu żarówki były niebieskie (znaczy się szkło). Poza tym może to subiektywne wrażenie, gdyż po przeczytaniu opinii w necie, spodziewałem się Bóg wie czego, a tu nie tak jak sobie wyobrażałem. Poza tym myślałem że cała brewka będzie podświetlona, a tak nie jest, tylko około połowy może max 2/3 długości.

pozdr

sebxyz

 

Tak, żarówki blue vision są niebieskie. Trzeba było zrobić zdjęcie przed i po, żeby docenić różnice :) ja tak zrobiłem i byłem bardzo zadowolony. Jasne, ze wciąż jest różnica miedzy kolorem ksenonow, a postojowkami, ale różnica nie jest juz tak duża! W BRZ niestety przeciwmgielne są takiego typu, którego nie ma jako BW, ale oświetlenie tablicy rejestracyjnej tez juz zmieniłem na BW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...