Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za linka, o modyfikacji w górnej części przedniej szyby zapomniałem wspomnieć ;)

Bardzo Cie proszę :)

Naklejka to wciąż RS, bo to jest RS, a nie plastik oklejony folią carbonową :P

Czerwone pasy to wiocha mówisz? ;) Oszalałeś na ich punkcie :P

hahah, marzyciel

Wstyd Ci teraz? Uznajmy, że zbłądziłęś :D

 

... i zostawcie już, bo skończy się paskami :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i zostawcie już, bo skończy się paskami :biglol:

nie pierwszy i nie ostani raz w Twojej historii na tym forum, taka już Twoja natura.

pozdro dla wszystkich czytelników, ja już tych dwóch panów komentować nie będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy i nie ostani raz w Twojej historii na tym forum

Za słuszne rzeczy, ale skąd miałbyś to wiedzieć

ja już tych dwóch panów komentować nie będę :P

No to zawiodłeś mnie, miałem nadzieję, że skomentujesz clio :huh:

A może chcesz foty BMW? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem subaraka :D

 

Co zostało zrobione?

 

- poprawki lakiernicze - nadkole, maska (ktoś porysował po złości kluczykiem :( ) i przy wlewie paliwa + mniejsze zapraweczki

- polerka

- mycie

- woskowanie

- kapitalne pranie i czyszczenie wnętrza - chemicznie

- zainstalowy uchwyt akumulatora + niepołamana obudowa

- wymiana boczka bagażnika bo prawy był trochę obszarpany

- zainstalowany czterotłoczek z przodu :) + nowe zestawy instalacyjne i przegląd zacisku

- zalany płyn hamulcowy motul RBF660 :)

- czyszczenie przepływki i przepustnicy

- tarcze, klocki dostałem w spadku ale mięsa jeszcze jest :)

- wymiana podpór i gum staba przód

- wymiana łączników staba tył na aluminiowe

- wymiana amorów tył, na chwile obecną używki bo lewego nie było wcale i musiałem się ratować :( na jesieni AGX :)

 

gallery_11962_186_322316.jpg

 

gallery_11962_186_793451.jpg

 

gallery_11962_186_1050190.jpg

Edytowane przez mavvverick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kupna Subaraka dziś zobaczyłem rezerwę dlatego zatankowałem pod korek :D

To teraz śmigaj na TKB do Makowa ;):biglol:

 

Oklepane :P Ale gdzieś śmigać będę :P

Ją zaraz do Krk wracam. Może spocik w Suchej? :)

 

Cholera jakby to było 2 piwa wcześniej to chętnie ale teraz już za późno :(

 

Pierwszy raz od kupna Subaraka dziś zobaczyłem rezerwę dlatego zatankowałem pod korek :D

ja nigdy nie zobacze w gc :P

 

Mi ponad 3 lata zajęło ujrzenie jej :D

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i dochodze do jednego wniosku - wywalic ta "Reputacje" w cholere, bo sie zrobily kolka wzajemnej adoracji - ci sie plusuja za ledy, ten tego minusuje za felgi, jeszcze inny, niewierzacy, daje minusy za zdjecia Subaru pod kosciolem i tak dalej i tak dalej, a chyba nie temu to sluzy...

 

 

Edytka - hehe, ale jestem przebiegly - edytowalem moderatorke. :P

Edytowane przez H4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cos odkrylem i chcialem zapytac, czy tak ma byc - otoz opuscilem przednie i tylne szyby i zdziwko - przod zjechal do konca, tyl - tak 2/3 - prawa i lewa tak samo. Rozumiem, ze to tak ma byc? Outback II 2002r., dla scislosci.

 

Popatrz na szybę i na kształt drzwi :) W wielu autach tylne nie schodzą do końca.

 

 

 

Sory nie spojrzałem na datę posta i niechcący odgrzałem kotleta ;-)

Edytowane przez cianbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam waszą dyskusje i...Jesli chodzi o czarnucha to tu nie widzę jakiejś cepelii ,czy innego wieś tuningu :(

ta błyskotka co wyswietla logo Subaru to jak rozumiem w drzwiach i cieszy michę tylko przy otwartych drzwiach ,nie?

Przeca to nie fioletowy neon w progach ,co non stop świeci ;)

Reszta zmian jak najbardziej na plus ,bo z jdnej strony widać,ze coś mocno nie tak ,inaczej niz w serii (szczególnie mi się podobają przeróbki świateł),ale nie znajdziemy przecież finezyjnie powykręcanych progów obniżających o 15cm ,dużego skrzydła na klapie ,zderzaka z wlotem wyłożonym siatką, o powierzchni maski tico, czy 4 wlotów na na masce i dwoch na dachu..

 

A zaciski? w nowym WRX concepcie też takie są :P W tej czarnej czerni fajnie wygląda taki akcencik ;)

 

Gust wiadomo każdy ma inny ,a le tutaj czepianie się raczej bez sensu ,bo auta raczej jest dopieszczane , a nie siatka,lexusy ,skrzydło i na klape STI ;P

 

Sobiech ,ja jako fan tuningu (ale zdecydowanie cult,german,JDM ,nie jakieś śródziemnomorskie okładanie nakładkami czy lotkami ) powiem ci raz jeszcze ,że fajny projekt ,lekka gleba,dobrze dobrane kółko w innym kolorze robi robotę ,do tego dokładeczka i inny zderzak (US) i gra gitara :) Auto ucieszy i subarowego purystę,który nie lubi udziwnien i na zlocie ktoś zauważy ,że seria to nie jest i są mody z głowa :)

 

Panowie,przecież zawsze mogło byc naprawdę źle :( :(

Oplułem monitor jak zobaczyłem te fotki :D Fast&Furious w najczystszej postaci :D

Dzięki za miłe słowa :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz pani moderator daje ostrzezenia i edytuje post, to bardzo bym prosil, by robila to z sensem, bo aktualnie jest niezrozumialy, a bluzg polecial niepersonalny, takze dziwi mnie to ostrzezenie. Co innego gdybym sadzil teksty obrazliwe, dotykajace innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...