Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj ,korzystając z wiosennej pogody posprzątałem w bagazniku,w środku,odpicowanie deski rozdzielczej,mycie szybek,pojechałem na myjkę itp

2-3 dni wczesniej musiałem zabrać ubłocone ciuchy i wsiąść ubłocony więc było co robic,teraz juz jest prawie dobrze,a jak zima powie do widzenia to wezme się za dokładne czochranie wszystkiego-ja chce wiosny :mrgreen:

 

a i kpl letnich juz wrzuciłem-oponka którą wrzuciłem wczesnie pomimo tych samych rozmiarów ,okazała sie większa i cięższa więc zamiast szukać 2 sztuk na przód na te 2-3 tyg po prostu wrzuciłem nówki letniaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego dzisiaj po 11 dniach rozłąki wreszcie lekko pogłaszczę prawą stopą 8) :mrgreen:

 

Będziesz cały czas na jedynce jechał? :shock: :mrgreen:

No dam mu się wykazać również na wyższych biegach :wink: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek w ostatnich dwóch tygodniache dostał cały zestaw prezentów: najpierw serwis w MTS, od dzisiaj ma przyciemnione szyby, lotkę na tylnej klapie od cart'a i alu płytę pod silnik od grzegorzp i halogeny dalekosiężne Wessem na zderzaku. Zainteresowanych zapraszam do wątku Moje Subaru, za parę dni zrobię foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem świeżą przesyłeczkę ze stanów.

 

Podpórki spojlera Perrin.

Jako o wyglądzie można dyskutować długo, tak ich skuteczność i jakość wykonania bardzo zaskoczyły mnie na plus.

Po montażu skrzydło (oryginał) jest mega sztywne. Nie skacze góra dół przy wysokich prędkościach, a do tego mniej skacze klapa na dziurach. Polecam każdemu z dużym skrzydełkiem. Jakość wykonania PERRIN więcej niż bardzo dobra.

 

perrinbzyq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...