Skocz do zawartości

UWAGI DOT. DZIAŁANIA NOWEGO FORUM


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A broń Was przed tym Wysoki Dyrektoriat, Matka Boska Forumoska i parę innych sił wyższych! Jak do tej pory na wszystkich forach brakowało mi możliwości filtracji tego, co chcę czytać.

Tylko ze ten przycisk ignoruje użytkownika a nie topic............

 

No i o to chodzi. Zarówno o możliwość zignorowania nudnego tematu, jak i płaskomózgiego lusera, o którym wiem, że nic sensownego do forum nie wniesie. Przykładem tego ostatniego jest pewien jeszcze mocno pryszczaty alfista.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gościu Zarządco Dup..r Forumowych, jako osoba której ostatniemi czasy zwisa szlafmycą, czy mię kto widzi na forumie czy też mię nie widzi, podjełam próbe ujawnienia sie w morde i .....dupa. Przesunełam se kropeczkie w profilu z "ukryj mojo osobistoś" na "nie ukrywaj", a ten gupi komputer mie nagryzmolił że mam za dużo znaków.

Mamusia rzadko pasuje do czegokolwiek i jes do tego przywyknięta, ale to już so przegiencia. ....... znaczy mam se naźwisko zmienić ? Poprosze mie przesmytrać ze z mojo ilościo znaków, abo bede dymiła !!!!!!!!!!!!

 

Ano-ni-ma Mamusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gościu Zarządco Dup..r Forumowych, jako osoba której ostatniemi czasy zwisa szlafmycą, czy mię kto widzi na forumie czy też mię nie widzi, podjełam próbe ujawnienia sie w morde i .....dupa. Przesunełam se kropeczkie w profilu z "ukryj mojo osobistoś" na "nie ukrywaj", a ten gupi komputer mie nagryzmolił że mam za dużo znaków.

Mamusia rzadko pasuje do czegokolwiek i jes do tego przywyknięta, ale to już so przegiencia. ....... znaczy mam se naźwisko zmienić ? Poprosze mie przesmytrać ze z mojo ilościo znaków, abo bede dymiła !!!!!!!!!!!!

 

Mamusia in koguto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trafiają życzenia, które się składa solenizantowi ze strony głównej?

 

Męczy mię jedna myśl

Normalna jak na dewianta

Czy słać życzenia jubilatowi

Czy składać dla solenizanta

 

Bo to jakby nie to samo

Bo kiedy się człowiek rodzi

To się chleje samogon

A wódkę - jak się imieniny obchodzi

 

Raczy mi wyjaśnić Ktoś ?

Ten problem kliczowy ?

Bo mię łeb boli od wódki

Po samogonie żem zdrowy

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z otwieraniem niektórych tematów, np. chciałem otworzyć temat "Chcę kupić Subaru" i otrzymuję komunikat: "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje".

 

Co to może być?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfstrom,

chciałem otworzyć temat "Chcę kupić Subaru" i otrzymuję komunikat: "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje".

 

...psiakrew, to może znaczyć, że już NIKT nie chce kupić Subaru!!!

 

Wszyscy stoją w kolejce po Alfy... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to załączam ... oto efekt:

 

Plik ma za duży rozmiar.

Maksymalny dozwolony rozmiar to: 200 KB

 

Obawiam sie ze w tej chwili nic nie poradze, musisz poczekac na Flippera. Jakieś pozostałości po konwersji forum, bo informacja o dozwolonych rozmiarach mówi że jest bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 200kB ustawione, wiec dlatego nie da sie wiecej. Przy okazji - raczej 3MB to nie ustawie na upload. Forum raczej nie jest FTPem. Proponuje umiescic plik na serwerze, a dac tylko link.

BTW Dalem 400kB na zalaczniki i powinno wystarczyc.

 

@Mamcia: dlugos lokalizacji zmieniona z 50 na 100 znakow - powinno sie udac ujawnic juz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podoba?

 

Szybka odpowiedź.

 

Co mi się nie podoba?

 

W liście topików aktywne całe pola (zamiast tylko tytułów wątków, co powoduje klikanie na niechciane wątki podczas wyciągania okna spod innych.

Problemy z Firefoxem/Mozillą

Napis "Moja Skrzynka" zamiast napisu czy mam/nie mam nowych wiadomości. (Wyświetlanie statusu po najechaniu myszką też działa chyba tylko w IE)

 

Dlaczego Flipper nie chcesz poprawić kodu? Jak będzie dobry to pod IE też nadal będzie działać. Czemu wszyscy mają cierpieć bo akurat ty używasz IE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Flipper nie chcesz poprawić kodu?

Poniewaz cala akcja z wyszukiwarka (jej brakiem), problamami ze znikamien postow (sa, a kolejnej strony nie widac) itp itd wynikaly wlasnie z powodu ingerencji w kod, ktory co jakis czas musi byc aktualizowany. Po takich "poprawkach" nie mozna dokonac aktualizacji forum. Aktualizacja jest potrzebna poniewaz co jakis czas ktos znajduje luki w phpBB (efektem potem jest to z czym mielismy do czynienia ostatnio).

W takich sytuacjach (zmiana kodu) kolejne aktualizacje lacza sie z przeniesieniem bazy recznie (tabela po tabeli), dzien pracy nad tym, brakiem forum, indeksowaniem od nowa bazy do wyszukiwarki (ok70-80% calej bazy - teraz ponad 100MB!!) co rowna sie ok 8h pracy serwera na 100% obrotow, a to rowna sie z kolei opoznieniu w dostarczaniu poczty, problemami z otwieraniem stron itp itd.....

 

Genralnie idea powstania Opery czy Firefoxa polegala na tym, ze to maja byc alternatywne programy dla osob, ktorym IE nie odpowiada. Jaki mialoby sens wiec tworzenie programu, ktory w 100% jest zgodny z IE ..... tylko dla zmiany wygladu? :?

 

Forum phpBB z tymi dodatkami jest dedykowane rozwiazaniom, ktore forsuje IE. Jezeli cos dziala na IE, a nie dziala na innych przegladarkach to szukanie przyczyny w skryptach jest pojsciem po najmniejszej linii oporu. Tutaj mam na mysli fakt, iz te uwagi powinny byc skierowane do grupy, ktora uwzgledni to w kolejnych wersjach forum.

 

Proponuje skierowac tego typu propozycje na www.phpBB.com. Sam tez uzywam czesto Firefox'a, ale do pewnych zadan, do innych uzywam IE.

 

W liście topików aktywne całe pola

Zgadza sie, ale tutaj zdania uczonych sa podzielone. Na poczatku tego nie mielismy, dorobilem - czesc jest zadowolona, czesc nie - tak juz jest :roll:

 

Napis "Moja Skrzynka" zamiast napisu czy mam/nie mam nowych wiadomości. (Wyświetlanie statusu po najechaniu myszką też działa chyba tylko w IE)

To akurat jest do zrobienia. Nie ukrywam, iz wstrzymuje sie z tym poniewaz chcialbym znalezc chwile czasu i od razu troszke odswiezyc caly naglowek... ale tymi tematami zajme sie juz po powrocie z urlopu, ktory na dzien dzisiejszy jest bardziej pracowity niz nie jeden dzien normalnej pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, naprawdę doceniam to co robisz a napisałem co napisałem bo sam chciałeś. :twisted:

Pewne rzeczy już od jakiegoś czasu mi doskwierały ale nie chciałem nikomu zawracać gitary. Jest lepiej bo forum z jakiś powodów działa szybciej niż poprzednio a "Szybka Odpowiedź" nie wymusza ładowania extra stronki co też ułatwia.

Co do phpBB to mam nadzieję, że znajdziesz momencik by im tam to wygarnąć bo jesteś do tego dużo bardziej kwalifikowany niż ktokolwiek z nas, zwykłych lUserów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, naprawdę doceniam to co robisz a napisałem co napisałem bo sam chciałeś.

Doceniam i dziekuje. Odpowiedzi jednak mysle oczekiwales wiec jej udzielilem :wink:

 

bo jesteś do tego dużo bardziej kwalifikowany niż ktokolwiek z nas, zwykłych lUserów.

...a to niby co takiego daje taki dar kwalifikacji ? Jestem takim samym uzytkownikiem jak polowa z was.... a nawet slabszym niz wielu tutaj obecnych. Moze niech napisza tam Ci, ktorzy maja najwiecej postow - oni najwiecej moga powiedziec o tym co najbardziej drazni i co jest potrzebne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...