Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie dobrzy ludzie, czy opona 215/65/16 nie będzie aby obcierać o nadkola w turbodziadku? Mam szanse kupić tanio zakolcowane do zabaw po sniegu...

 

Różnica w średnicy koła blisko 6cm, co możesz tutaj sprawdzić.

Standard dla T-dziadka ("opona wzorcowa") to 205/60/15. Na szerokość - nie problem ale wysokość HGW.

...subiektywnie i po różnych przerobionych kombinacjach offsetu felg i rozmiarów opon - chyba bym się obawiał.

Albo załóż sprężyny od OBK lub Forka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w średnicy koła blisko 6cm...("oponaD

Czyli 3cm na promieniu. Ja o około tyle mam obniżonego Paździerza, a jeżdżę na np.205/55/R16 i nic nie obciera. Ostatnio zaczęło lekko obcierać z jednej strony przy dobiciach, ale założyłem nalewki 185/65R15 :roll: :mrgreen:

123kv.jpg

Trzeba założyć i sprawdzić, albo iść do wróżki, a nie na forum :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy Turbodziadkowcy,

 

jak zrestartować kompa w Legacu ? Bo zdarza się, że wywala jakiś błąd CHECK ENGINE i auto mi na gaz niereaguje. Zupełnie niezaleznie od warunków i pory.

 

Pozdrawiam

 

Siela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlacz bodajze czarne kostki diagnostyczne pod kierownica i przekrec kluczyk ;-)

 

 

jak bedzie migac jednostajnie przed dluzszy okres czasu tzn. ze wsio ok ;-) jak beda sekwencje krotkich, dlugich blysniec, to juz gorzej :) gdzies jest na necie tabelka z kodami bledow.. nie chce mi sie szukac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła mi chyba pompa w legacu. Mam starą od STI. Legac ma moc 250-260KM, STI miał w serii na seryjnej pompie 280KM. Jak myślicie - jest sens robić przeszczep?

Widziałem tę operację na żywo, na swoim Paździeżu... z podmianką kosza zajęło to mechanikowi może 0,5h. Pompa styka, ale ja mam/miałem w zasadzie seryjną moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złączyłem te kostki i wyskoczyło tak: wolno x 2 i zaraz potem szybko x 3. Jak odczytać ten kod bo nie bardzo rozumiem sens tych kodów z tabelki błedów i sposobu odczytywania.

 

EDIT Dobra już wszystko wiem. Przepływka :D ja to mam szczęście. Drugie Subaru, drugi raz przepływka do wymiany :] Ma ktoś może z Legaca Turbo dobrą do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy i mam problem, pomyślałem ze gdzie jak gdzie ale najlepiej będzie spytać się miłośników marki przejdę do rzeczy potrzebuje napinacz rozrządu do Legacy Turbo nigdzie nie mogę dostać a mój się wylał i nie napina paska może ktoś taki ma może być używany , z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...