Skocz do zawartości

Czy WRX jest bezpiecznym autem?


wielkopolanin

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos wie jak wypada GT w testach EURONCAP :?: Na ich stronie nie znalazlem.

 

 

Nie wiem czy testowali - ale by wypadło kiepsko z idiotycznych powodów - brak brzęczyka pasów i tym podobne. Niestety te gwiazdki to mało rzeczywistej wiedzy a dużo marketingu i pseudobezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie jak wypada GT w testach EURONCAP :?: Na ich stronie nie znalazlem.

 

 

Nie wiem czy testowali - ale by wypadło kiepsko z idiotycznych powodów - brak brzęczyka pasów i tym podobne. Niestety te gwiazdki to mało rzeczywistej wiedzy a dużo marketingu i pseudobezpieczeństwa.

Nie testowali, ale 05 ma brzęczyk pasów - to nawet nie brzęczyk, to syrena :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten wypadek akurat niewiele nam powie o bezpieczeństwie Subaru. Koleś miał poprostu farta, a to jakim samochodem akurat się poruszał ma drugorzędne znaczenie.

 

No jasne. Tylko, że cały czas się nie mogę nadziwić, jak on to przeżył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW !!!!! niewiarygodne koleś powinien zagrać w toto lotka, coś niesamowitego, musze Mamie pokazać bo się za bardzo denerwuje hehe

A co do brzęczyka to w moim esteaju jest i to jest pierwsze auto w moim życiu gdzie zapinam pasy !! raz ze głowa boli od tej syreny a dwa na zakrętach wypadam z fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie jak wypada GT w testach EURONCAP :?: Na ich stronie nie znalazlem.

 

 

Nie wiem czy testowali - ale by wypadło kiepsko z idiotycznych powodów - brak brzęczyka pasów i tym podobne. Niestety te gwiazdki to mało rzeczywistej wiedzy a dużo marketingu i pseudobezpieczeństwa.

Nie testowali, ale 05 ma brzęczyk pasów - to nawet nie brzęczyk, to syrena :!: :)

 

'04 tez ma brzeczyk (pewnie '03 tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brzęczyka to w moim esteaju jest i to jest pierwsze auto w moim życiu gdzie zapinam pasy !!

Ja w swoim odłączyłem podczas zmiany krzesła. I tak zapinam a po co mają mnie uszy boleć?

raz ze głowa boli od tej syreny a dwa na zakrętach wypadam z fotela.

I jakim cudem ci pasy w tym pomagają? Chyba, że masz szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do brzęczyka to w moim esteaju jest i to jest pierwsze auto w moim życiu gdzie zapinam pasy !!

Ja w swoim odłączyłem podczas zmiany krzesła. I tak zapinam a po co mają mnie uszy boleć?

raz ze głowa boli od tej syreny a dwa na zakrętach wypadam z fotela.

I jakim cudem ci pasy w tym pomagają? Chyba, że masz szelki.

Ja nie mam szelek a pasy zapinam tak, że cały czas są zblokowane i w miare trzymaja.

Gdzies kiedyś o takim sposobie czytałem i tak czasami robię.

Trzeba usiąść głęboko, zapiąć normalnie pas, mocno go ściągnąć i zablokować szybkim ruchem.

Jeśli jest to dobrze zrobione pas nie powinien się odblokować podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ale prawdziwe...

Zaczerpnięte z innego forum.

ZDJĘCIA

FILM

 

....... link do filmu nie działa :roll: .....

 

pozdr.mk.si

 

dziala, dziala

 

...wierzyc sie nie chce ... dziw ze na zawal nie zszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...