Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście koncept nowej Imprezy z Genewy?

 

[ http://m.onet.pl/_m/48a4ab5eb426f086500721b41a8b7d9d,18,1.jpg ]

http://moto.onet.pl/253572,8882229,1,zd ... ml?node=27

 

Już "lanos" zaczyna mi się podobać ...

 

Koncept, konceptem ale ja się pytam gdzie się podział kurnik z maski? :shock: :(

Impreza bez kurnika to jak porsche z dieslem pod maską...

 

P.S.

No chyba że ta na foto to wersja NA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne

Niestety ja nie będę mógł przybyć bo są szanse że w tym czasie właśnie auto swoje sprzedam i otworzy mi się droga do WRXa :)

Miłej zabawy :)

Kurcze towarzystwo się wykrusza :(

A ja właśnie siedzę sam przy ogromnym stoliku :P

 

-- N, 13 mar 2011, 01:16 --

 

Miło było poznać dziewczyny forumowe! :wink:

Spot udany mimo absencji kilku osób, starsi rozeszli się spać a młodsi poszli dalej uprawiać clubing/pubing. Ciekawe jak jutro będą powozić na Torze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot rzeczywiście sympatyczny :) Miło było poznać Subarufanoholików :D

 

Tak jak się wczoraj odgrażałam, poleciałam dzisiaj do przepięknej miejscowości wypoczynkowej pt Malinowszczyzna. A więc jest to 10 chałup do których trzeba dojechać przez fajne błotko, kałuże, krzaczory, las, polany itp. (jest wiele możliwości). Ogólnie teren bardzo ładny ale nie znalazłam 'szybkich piasków' o których pisał dzioba. Jest tam mnóstwo błotnych ścieżek więc myślę że któraś z nich prowadzi do piaszczystego celu :twisted: Ogólnie w tamtą okolicę dojeżdża się w 25min na relaksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem jak wpadlem na ten piasek bo pamietam tyle ze wypadlem potem gdzies pod bełzycami co wcale nie oznacza ze bylo to podrodze. Zwiedzalem wtedy wiele ( jakies 5 godzin) i mialem momenty ze upadała wiara w napotkanie sladow cywilizacji. To byla droga biegbaca skrajem ktoregos z laskow. Do dzisiaj milo wspominam guza jkiego nabilem sobie o rant drzwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek - czekamy na zdjęcia. Oczywiście nie ze spota, tylko z dzisiejszego RS.

Prosz..

przeglądarka: http://www.flickr.com/photos/ligreq/set ... 63/detail/

 

slideshow dla leniwych :wink: : http://www.flickr.com/photos/ligreq/set ... 8063/show/

 

teaser :mrgreen::mrgreen:

 

mon93064059056.jpg

 

enjoy

 

PS: dzisiejsze spotkanie na Torze można nazwać "after party spot", naliczyłem sześciu forumowiczów, miło było poznać tych, których jeszcze nie widziałem na żywo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dorwałem się do komputera. Dzięki za spota. Myślę, że ci co nie przychodzą coraz więcej tracą.

 

Widzę również, że i na torze zaczyna się robić coraz ciekawiej i barwniej. Przy okazji dopiero teraz zauważyłem, że Nexja gforca ma niewłaściwie oznakowane lusterka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gforce pochwal sie wynikami

póki co, w wynikach jest coś pomieszane i ja mam doliczone 25 sekund, a np mój kolega który startuje corsa 30 sekund i tak jeszcze kilka samochodów więc ciężko o wynikach jest coś powiedzieć oprócz tego, że ostatni nie byłem :P przypuszczam, że w gen polowa stawki czyli jakies 25 miejsce na 60 :( i w klasie jakies 8 na 18 więc szału nie ma :).

Pozdrawiam wszystkich którzy byli na torze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich którzy byli na torze ;]

dzięks ale jak będziesz się ścigał bez choćby jednej świnki na aucie to zaczniemy kibicować Miśkom Karismom :P:P

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

pewnie sie przezucimy na czarne subaru z różowa świnką i pomarańczowym parapetem-

albo karismom

albo f -sierrraaaaa

 

wybór mamy wiec ze swinką to sie nie ociągaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...