Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys kezdzilem sobie po lasach w okolicy wiochy Malinowszczyzna.

Szbkie piaski (100km/h), liczne wykroty, piaskownia, sporo blota, latwo sie zgubic i wiele innych atrakcji. Jezdzilem tam picupem samopas ale forek da rade bea problemu.

Super jest tor na strelnicy gorek czechowskich ale na forka to troche hardCorowo. Zjazdy dal by rade ale problemy by byly na grankach bo nawet picupem musialem skakac aby nie powiesic sie na brzuchu (mialem rury 60mm po obu stronach walu). Tor fajny ale fotka troche szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

us spece tez :?: gdzieś czytałem na forumie ze właśnie nie :roll:

musisz na spokojnie przelecieć wątki o Plejadach, wiem że 3/4 to różne opowiastki przed/po-plejadowe ale można wyłuskać bardzo dużo ważnych informacji. US Spece mogą uczestniczyć ale przez ostatnie 2 lata było tak, że nie młodsze niż 3 lata. Z tego powodu m.in. ja wciąż czekam i może w końcu w tym roku uda się pojechać (jak mi łajf pozwoli 8) )

 

-- N, 6 mar 2011, 16:45 --

 

no wlasnie blisko lublina nie bardzo znam jakies miejscowy... fajnie jak by Grzesiu cos podpowiedzial... a najlepiej zeby z nami pojechal :)

proponuję obgadać temat na sobotnim piwnym spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz na spokojnie przelecieć wątki o Plejadach, wiem że 3/4 to różne opowiastki przed/po-plejadowe ale można wyłuskać bardzo dużo ważnych informacji. US Spece mogą uczestniczyć ale przez ostatnie 2 lata było tak, że nie młodsze niż 3 lata. Z tego powodu m.in. ja wciąż czekam i może w końcu w tym roku uda się pojechać (jak mi łajf pozwoli 8) )

 

to ja tez się nie łapie :roll: to jak coś to daj znaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla:

7.30 - kierowniczka Outbacka na Wyzwolenia (kiwka)

7.45 - kierownika turbowanny na Głębokiej (kiwka)

7.46 - kierownika czrnego Forka na Głębokiej

7.50 - kierownika srebnej turbowanny na Poniatowskiego, który dosyć gwałtownie włączył się za mną do ruchu.

8.20 - Łukasza, z którym chwilkę pogadaliśmy na stacji Statoil, zacne STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały risercz przez PW. Tak więc: spot piwny sobota 12 marca, godz 19 Czeska Piwnica w piwnicy, stolik tym razem w pierwszej salce, jest na 10-12 osób więc mam nadzieję że przyjdziecie :wink: Będzie frakcja niepijąca więc w końcu Q-Junior (jeśli będzie) nie będzie się czuł samotnie :P

Padła ciekawa propozycja spota bilardowego ale ja znam tylko takie bilardowe mordownie że trochę kwas tam iść, tak więc zaproponujcie następnego spota piwno-bilardowego gdzie by było fajnie.

Spot gokartowy też przydałoby się jakiś zorganizować bo niektórzy troszkę odskoczyli od czołówki :P

 

PS: pozdrowienia dla Maliny na Chodźki i chyba dla pani Plejadkowej w Forku widzianej dzisiaj na Jana Pawła ok. godz 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do pakietu dzisiejszych pozdrowień ja dołączam się z pozdrowieniami dla Kierownika lub Kierowniczki srebrnego Outbacka podwójnie "oświnionego" :mrgreen: , który stał dzisiaj na Nadbystrzyckiej... ;)

 

A propos spotów... Pamiętam, że mówiliśmy kiedyś o wypadzie na dobrą pizzę w okolice ul. Kunickiego... Może tam odbyłoby się następne spotkanie - byliby chętni ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos spotów... Pamiętam, że mówiliśmy kiedyś o wypadzie na dobrą pizzę w okolice ul. Kunickiego... Może tam odbyłoby się następne spotkanie - byliby chętni ? :)

tak, proponowałem kiedyś ale jakoś to umarło, ja byłbym chętny ale zróbmy tak: jedziemy na pizzę, Plejadek i gforce jedzą po dwie pizze a potem jedziemy na gokarty :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały risercz przez PW. Tak więc: spot piwny sobota 12 marca, godz 19 Czeska Piwnica w piwnicy, stolik tym razem w pierwszej salce, jest na 10-12 osób więc mam nadzieję że przyjdziecie :wink: Będzie frakcja niepijąca więc w końcu Q-Junior (jeśli będzie) nie będzie się czuł samotnie :P

Padła ciekawa propozycja spota bilardowego ale ja znam tylko takie bilardowe mordownie że trochę kwas tam iść, tak więc zaproponujcie następnego spota piwno-bilardowego gdzie by było fajnie.

Spot gokartowy też przydałoby się jakiś zorganizować bo niektórzy troszkę odskoczyli od czołówki :P

 

PS: pozdrowienia dla Maliny na Chodźki i chyba dla pani Plejadkowej w Forku widzianej dzisiaj na Jana Pawła ok. godz 17

 

Uaktualniam risercz - mam zgodę na wyjście :twisted:. Rozmowa była krótka: idę z kolegami na piwo w sobotę. Ona: Ok, ale nie wracaj późno w nocy. Ja: Ok, wrócę rano :twisted::mrgreen:

 

Chyba wiem kto mógł zaproponować spota bilardowego :wink:. Też jestem za. I zaproponuję lokal o nazwie Masters na ulicy Wojciechowskiej. Grałem tam trzy tygodnie temu z lukciosti i było fajnie - mordownia to nie jest na pewno.

 

I wiem już kto będzie najszybszy na kolejnym spocie gokartowym :wink: . Pozdrowienia dla Teamu Pljdk, znów pod Galą, dziś o 19 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted:

 

No ale z drugiej strony...

 

Większa pizza -> większa masa -> lepszy docisk -> lepsze czasy... :lol:

 

 

tak rozumując to ja i może jeszcze TOMA52 powinniśmy mieć najlepsze czasy :mrgreen: nie mówię już o dogrzaniu opon :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted:

 

No ale z drugiej strony...

 

Większa pizza -> większa masa -> lepszy docisk -> lepsze czasy... :lol:

 

 

tak rozumując to ja i może jeszcze TOMA52 powinniśmy mieć najlepsze czasy :mrgreen: nie mówię już o dogrzaniu opon :twisted:

 

no ja chyba bym miał za duży docisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...