Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

yo, wczoraj z dżiforsem rozmawialiśmy na temat kolejnego cyklicznego spota piwnego 8) Czy byliby chętni w najbliższym czasie pogadać przy piwku o nudnych tematach czyli o Subru? :mrgreen:

Termin na razie nieokreślony ale ze względu na pracujących w soboty oraz uczęszczających na zajęcia wieczorami w piątki 8) proponowałbym rozpatrzeć którąś sobotę. Ja za kilka tygodni zostanę przez siły przyrody :idea: wyłączony na kilka miesięcy ze świata żywych więc dla mnie to będzie ostatnia okazja do spotowania przed Plejadami. Czekam na propozycje terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik, bardzo chętnie, co do terminu - dostosuję się do każdego.

 

Przy okazji gratulacje dla Wiktora, który ostro trenuje na kartingach, zrobił czas 21,19. Obawiam się naLeśnik, że zawieśił nam wysoko porzeczkę. Mam nadzieję, że tradycyjnie po spocie piwnym, pojeździmy na kartach. Także rezerwujcie sobie 2 terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za kilka tygodni zostanę przez siły przyrody :idea: wyłączony na kilka miesięcy ze świata żywych

 

Gratulacje! Choć trzeba będzie również pogratulowac osobiście. Która sobota? W tę są ostatki, więc może być ciężko wytłumaczyć się żonie, że się jej na potańc nie zabiera tylko z Kolegami na piwo ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam, znacie może jakąś fajną miejscówkę pod Lubliniem żeby można było trochę pohasać po błocie? Strasznie mnie korci żeby się porządnie uświnić :twisted: a dróżki w Marysinie już dokładnie wyjeździłam... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla jednego z forumowiczów (syna oczywiście też), spotkanego wczoraj pod Galą o godzinie 18 i mocno trenującego na kartach. Wyjątkowo nie mówię o Klanie Q, ale o kimś innym. Ale niech się sam przyzna... :wink: :)

 

Odpozdrawiam, trenujemy przed spotem, ale treningi bardziej służą mojemu młodemu niż mi. Udało mu się zejść poniżej psychologicznej bariery 21 s.

 

Popieram pomysł joanny7f i pmlodego na wypad Foresterami, jak znajdzie się pare chętnych osób to możemy zorganizować event połączony z doskonaleniem jazdy w terenie. Znam jednego gościa, który za niewielką opłatą mógłby nam co nieco pokazać. Oto kilka zdjęć z moich ubiegłorocznych przygotowań przed Plejadami z jednej piaskowni z okolic Kołbieli. Jeżeli znajdziemy podobne miejsce pod Lublinem, unikniemy dojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...