Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiaj dla:

7.30 - kierowniczka Outbacka na Wyzwolenia (kiwka)

7.45 - kierownika turbowanny na Głębokiej (kiwka)

7.46 - kierownika czrnego Forka na Głębokiej

7.50 - kierownika srebnej turbowanny na Poniatowskiego, który dosyć gwałtownie włączył się za mną do ruchu.

8.20 - Łukasza, z którym chwilkę pogadaliśmy na stacji Statoil, zacne STI

 

To ja mieszkam w innym Lublinie chyba

Dobrze że z Toma mamy dzieci w jednym przedszkolu bo pewnie nie widziałbym jeszcze żadnego forumowca :D

A czasów gratuluję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeden trening na miesiąc to nie to, co 3 razy na tydzień :D

 

niestety w moim przypadku ilość nie przekłada się na jakość :cry: od naszego ostatniego spotkania poprawiłem się tylko o 4 setne. Za to mój młodziak szaleje. Trochę się wkopałem, bo mu obiecałem, że za każdą "6" ma jedno wyjście i cwaniak zaczął dostawać "6" na potęgę. :shock: Niby go umotywowałem do nauki ale portfel się zaczyna robić lekki.

 

Waraxe odpozdrawiam, ale tym razem Cię nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik,

odpozdrawiam (smsm-em także); byłem już spóźniony, więc parłem tylko do przodu :mrgreen: na nic nie patrzyłem, nikogo nie widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem kiedys Satela na działce i Rokoneta w domu. Czyli znam sie jak jeżdżę. Na torze walczę o 22,5 sec. :shock: Ale może choć trochę pomogę

Jak tylko garaż w domu lub obok to kup sobie jakies bezprzewodowe coś na allegro

Jak cały alarm to juz grubsza sprawa bo przewody trzeba ciągnąć W zależności od ilości czujek od 500 do 1000 przy własnym wykonawstwie

A jak garaż gdzieś nie przy domu to proponuje czujke i powiadomienie gsm

 

P.S. Do wszystkich

Może ktoś przejedzie przez choiny żebym tez sie mógł pochwalić na forum że pomachałem furze ze świnkom Wszyscy jesteście gdzieś spod starego lasu chyba :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja machałem właśnie jakiejś fajnej lasce w ciemnym Forku na Choinach, ale gadała przez telefon, więc nie zauważyła nawet. No i stałem obok niej w Citroenie :oops:

 

PS. Andrzej pozdrów swoją Połówkę. I zamontuj jej zestaw hands-free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja machałem właśnie jakiejś fajnej lasce w ciemnym Forku na Choinach, ale gadała przez telefon, więc nie zauważyła nawet. No i stałem obok niej w Citroenie :oops:

 

PS. Andrzej pozdrów swoją Połówkę. I zamontuj jej zestaw hands-free ;)

 

Ciekawe czy gadała ze mną :twisted:

A z zestawu nici bo w sobotę pod osterwą przytarlem w jej forku blotnik wiec som wydatki :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio, odpozdrawiam w imieniu tej ładniejszej części naszego jak to nazwałeś team-u. A co Ciebie przygnało do ASO i czego nie zagadałeś.

 

Swoją drogą fajnie to brzmi "prawie nowego Forestera". Forek zaliczył właśnie przegląd po 45 000 km. A wtm roku kończy mu się gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umówiłem sie na zrobienie drobiazgu i orientowałem się o koszty tarcz -klocków bo już niedługo dokokończą żywota. Przy forku nikogo nie było, a że nie mam śmiałości do kobiet nie pytałem w środku czyje to auto. Skojarzyłem dopiero wyjeżdzając z aso że to pewnie plejadkowy żonowóz. Obiecuję poprawę nastepnym razem odważę sie zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozdrawiam kierowniczkę (ładniejszą połowę :D :?: TOMA52 :?: ) w srebrnym forku z przepisową trzodą, dzisiaj przy Orfeuszu, około 15.00. Nie zagadałem, choć śmiałość była :twisted: :!: gdyż mijaliśmy się jadąc w przeciwne strony, no i jeszcze była barierka na pasie zieleni :D:D No, gdyby nie było barierki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tym razem pozdrowię...Lexusa RX nr rej. LU 88...., wczoraj o 14.40 wyjeżdżającego ze Statoila Kraśnicka. I wiem, że pozdrowienia zwrotne dostanę :wink:

w takim razie nie mam wyjścia i muszę odpozdrowić w imieniu mojej mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tym razem pozdrowię...Lexusa RX nr rej. LU 88...., wczoraj o 14.40 wyjeżdżającego ze Statoila Kraśnicka. I wiem, że pozdrowienia zwrotne dostanę :wink:

w takim razie nie mam wyjścia i muszę odpozdrowić w imieniu mojej mamy :)

 

:). Czyli jednak moje przypuszczenia się sprawdziły. To była Twoja mama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...