Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

naLeśnik,

Grzegorz przesyłam Ci część korespondencji z koordynatorem tej imprezy z ramienia UMCS Impreza jest dwudniowa 21-22 maja lokalizacja na torze i przed galeria Olimp

pozdrawiam Darek

 

 

 

Przesyłam informacje odnośnie imprezy charytatywnej"Pomoc dla Kuby", którą organizujemy. Jakub Bielak jest studentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, który od lat cierpi na nieuleczalną, śmiertelną chorobę - mukowiscydozę. Jedyną szansą dla niego jest transplantacja płuc. Zabieg może być dokonany w Wiedniu, a koszt całej operacji wynosi 500 000,00 zł. Impreza motoryzacyjna byłaby szansą na uzbieranie potrzebnej dla niego kwoty.

Będzie to impreza motoryzacyjna, na którą zapraszamy różne kluby samochodowe. W programie imprezy przewidywany jest zlot mustangów, wystawa samochodów starych, zabytkowych i ciekawych połączona z koncertem oraz różnego rodzaju konkursami, mającymi na celu zachęcenie jak największej liczby osób do uczestnictwa w imprezie.

Parada samochodów przejedzie przez wybrane ulice Lublina w kierunku Olimpu, gdzie miałaby się odbyć wystawa, pokazy i inne atrakcje łączone z koncertem.

Wstępnie zaoferowan\ły swoje uczestnictwo w wydarzeniu następujące kluby, przedstawiciele branży motoryzacyjnej:

1. MINI MAX-Mini Sprint - Wyścigi samochodowe

2. Stunt motocyklowy- Stunt motocyklowy

3. Mustang Klub

4. Subaru Klub (?) :)

5. Akademia Bezpiecznej Jazdy

6. CARTMAX

7. Drift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście info dla nas wszystkich a nie tylko dla mnie :wink:

Cel szczytny a więc im więcej osób przyjedzie tym fajniej. Każdy może być kiedyś w potrzebie i potrzebować wsparcia, trzeba sobie pomagać. Poza tym już nie raz forum udowadniało, że jest gotowe pomagać w takich przypadkach :wink:

Jeśli ktoś ogląda od czasu do czasu TVN to było o Kubie ostatnio, nawet wczoraj w Uwadze bodajże.

 

Ci co chcieli konkretny termin: 21, 22 maja (sobota, niedziela).

 

PS: widzę, że ma być Akademia Bezpiecznej Jazdy czyli Kuba Bielak dla chorego Kuby Bielaka, ciekawie się złożyło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel wart uczestnictwa, także proszę bierzcie pod uwagę moją osobę i/lub samochód przy planowaniu takiej Akcji. Jeśli potrzebne bedą jakieś materiały drukowane - plakaty, czy ulotki - to poprosze o info, chętnie włączę pewną lubelską drukarnię do akcji....

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście info dla nas wszystkich a nie tylko dla mnie :wink:

Cel szczytny a więc im więcej osób przyjedzie tym fajniej. Każdy może być kiedyś w potrzebie i potrzebować wsparcia, trzeba sobie pomagać. Poza tym już nie raz forum udowadniało, że jest gotowe pomagać w takich przypadkach :wink:

Jeśli ktoś ogląda od czasu do czasu TVN to było o Kubie ostatnio, nawet wczoraj w Uwadze bodajże.

 

Ci co chcieli konkretny termin: 21, 22 maja (sobota, niedziela).

 

PS: widzę, że ma być Akademia Bezpiecznej Jazdy czyli Kuba Bielak dla chorego Kuby Bielaka, ciekawie się złożyło 8)

 

 

Myślę, że uda mi się przyjechać

 

Pozdrawiam

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla lukciosti widzianego wczoraj ok 13 na parkingu w Plazie i widywanego/słyszanego często na Romera

Dzięki odpozdrawiam, ja tak na codzień nie chodze ubrany, szedłem na Lipową. Widziałem Cię?

Na Romera też się zgadza, nie za szybko się poruszam, bo się strzasznie ludziska na przystankach patrzą...

Ktoś wcześniej pytał o piaskowanie felg. Polecam zakład na ul. Naftowej (straszne zad.... ale warto pojechać). Właściciel też jeździ Foresterem (pozdrawiam i dziękuję jeśli czyta), więc można targować się o zniżki dla Forumowiczów

Rzeczywiście profi robota i wcale nie trzeba jechać tam na koniec LBN tylko można zostawić złom na ul. Janowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12.10 kiedy słoneczko ładnie grzało i budziło do życia wszystkie wiejskie żyjątka w mojej zacnej miejscowości usłyszałem znajomy i charakterystyczny odgłos ...............silnika/ów subaru. Okazało się, że na szutrowej drodze , obok mnie przejechały dwa subaraki - biały Legas i srebrna Impreza kombi. Rocznikowo tak koniec lat 90-tych, początek XXI wieku :wink:

 

Wygląda na to że wiosna zawitała pod strzechy, lud wyciąga swoje zabawki i ktoś próbuje szukać dróg do pojeżdżawek, treningu... :D

Lepiej było jak był śnieg, czyli w grudniu :twisted:

 

Ktoś z forum, czy raczej "z wolnej stopy" :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12.10 kiedy słoneczko ładnie grzało i budziło do życia wszystkie wiejskie żyjątka w mojej zacnej miejscowości usłyszałem znajomy i charakterystyczny odgłos ...............silnika/ów subaru. Okazało się, że na szutrowej drodze , obok mnie przejechały dwa subaraki - biały Legas i srebrna Impreza kombi. Rocznikowo tak koniec lat 90-tych, początek XXI wieku :wink:

 

5 minut później mijałem się z nimi przy Wojciechowskiej... :mrgreen: Jeśli czytacie Forum (chociaż wydaje mi się, że nie mieliście świnek), to dołączam się do pozdrowień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla lukciosti widzianego wczoraj ok 13 na parkingu w Plazie i widywanego/słyszanego często na Romera

Dzięki odpozdrawiam, ja tak na codzień nie chodze ubrany, szedłem na Lipową. Widziałem Cię?

Na Romera też się zgadza, nie za szybko się poruszam, bo się strzasznie ludziska na przystankach patrzą...

 

 

Nie widzieliśmy się, widziałem tylko Twojego Subaraka na parkingu w Plazie.

Na Romera to co innego bo mieszkam teraz u narzeczonej właśnie na Romera więc widuję Cię jak przejeżdżasz, a częściej słyszę jak mamy w kuchni otwarte okno. To już chyba takie zboczenie, że jak słyszę boxera(a Twój do cichych nie należy) to podchodzę do okna :P . Z resztą po Romera kręcą się tylko 3 subaraki-Ty, serbrna Baja, i ja(dopóki mój WRX jeździł... :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

- kierownika OBK, który skręcał do Świdnika około 13

- kierowniczkę srebrnego Legasia jadącą na Spółdzielczości Pracy

- kierownika Imprezy, który tankował sie na shell'u na Spółdzielczości Pracy po 13

- białej nowej imprezki sedan mijanej na Diamentowej około 15

- i najmilsze pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Forka XT jadącego(stojącego w korku) w stronę Lbn po 15 ech... że też ja nie mam tego naleśnika na masce :(

- kierownika czarnego Forka mojanego w okolicach Marynina po 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- i najmilsze pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Forka XT jadącego(stojącego w korku) w stronę Lbn po 15 ech... że też ja nie mam tego naleśnika na masce :(

 

Założe sie że jechała z Piask

Na jeden dzień dałem żonie swojego Forka i od razu "obce" facety smalą cholewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...