Skocz do zawartości

Concept Subaru STI


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przednie światła są jakieś... dziwne. Wydaję mi się, że są trochę za małe. Ale cała reszta... WOW. Wygląda świetnie. Szkoda tylko, że mi do Subaru... nie pasuje :P Jakbyście mi nie powiedzieli, że to ma być Concept Subaru, to bym obstawiał na powrót starej dobrej Hondy Civic :D

 

Swoją drogą, ksywka zobowiązuje. Nie mogę nie zauważyć podobieństwa, do małego pojazdu, którym poruszał się Kazuya w bajce Generał Daimos :P :

 

20784.1.jpg

 

I tak jak na zdjęciu powyżej możecie jeszcze nie zauważyć podobieństwa, tak porównując poniższe szkice do zdjęcia z profilu wszystko powinno się rozjaśnić :P :

 

daimos2.jpg

 

27824233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek by to nie było, jak nieudolnie by to nie było zrobione i kto by tego nie robił to i tak jest ładniejsze niż Lanos ;-) którego tylko [you] ;-) uwielbia :mrgreen:

 

:mrgreen:

Site Admin czyta w moich myślach. :mrgreen:

 

Natomiast odnośnie przedstawionego konceptu Sti, to mnie się średnio podoba. Jakiś taki nie do końca fajny.

 

I co dziwne, jak go tylko zobaczyłem pomyślałem super wóz. A z każdą następną minutą byłem coraz dalszy od nazwania go fajnym. :wink: W przeciwieństwie do Lanosa. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę MY'07, że brzydka i straciła charakter

 

Mówisz o ostatnim klasyku, czy chodzi Ci o MY'08?

 

Żartowniś się znalazł :mrgreen: Mówię o ostatnim klasyku - też było narzekanie, że Seat i w ogóle. A potem nastał Lanos. A te concepty są fajne, i gdyby coś takiego zastąpiło klasyka, to pewnie byłoby mniej narzekania na wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:
1. Byyyło :twisted:
czyli suchar ;-)

2. Cokolwiek by to nie było, jak nieudolnie by to nie było zrobione i kto by tego nie robił to i tak jest ładniejsze niż Lanos ;-) którego tylko [you] ;-) uwielbia :mrgreen:

 

Hubeeert czy Ty mnie z kimś nie pomyliłeś :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas myslalem, ze nie da sie juz zaprojektowac brzydszego Subaru niz Impreza MY08, a tu ktos przygotowal cos takiego :lol: .Dobrze ze mamy kryzys, bo jeszcze ktos by to wdrozyl do produkcji :lol::lol: .

 

No ale to tylko moje skromne zdanie :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO projektowanie Imprezy STI zanim pojawi sie projekt cywilnej wersji tego auta nie ma sensu, bo przeciez STI to ta specjalna wersja Imprezy.

 

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie caly urok WRX, STI jak i innych aut ktore moga byc zaliczona do klasy "hot hatch", polega na tym ze sa to funkcjonalne auta zaprojektowane dla kierowcow do codziennej jazdy. Cala frajda polega na tym ze takie auta przynosza mase przyjemnych doznan z jazdy, a jednoczesnie sa praktyczne. Ich przeciwienstwem sa Lotusy, Ferrari, Lambo, niektore Posche, Audi TT itp - ktore sa zabawkami do szybkiej jazdy, ale ich codzienna uzytecznoscl dla wiekszosci jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT to ogólnie gejoza na maksa, hardcore gay wręcz :)

 

Zwłaszcza jak to ładnie wymieniłeś z Lambo i Porsche w jednej linii to tymbardziej śmiesznie zabrzmiało. A TTS to wręcz unikat i może jeździ szybko, ale i tak GAY IS OK :mrgreen:

 

TT to raczej dla lasek co się przesiadają z Peugeota CC albo Citroena C3 PLURIEL :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A toto to nie miało mieć napędu tylko na tylną oś. Coś mi się kojarzy, że w jakimś porgamie TVN TURBO była jakaś wzmianka o tym aucie, chyba przy okazji targów genewskich.

Jak Suabru toto zacznie produkować to przerzucę się na Abartha :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT to ogólnie gejoza na maksa, hardcore gay wręcz :)

 

Zwłaszcza jak to ładnie wymieniłeś z Lambo i Porsche w jednej linii to tymbardziej śmiesznie zabrzmiało. A TTS to wręcz unikat i może jeździ szybko, ale i tak GAY IS OK :mrgreen:

 

TT to raczej dla lasek co się przesiadają z Peugeota CC albo Citroena C3 PLURIEL :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Mi nie chodzilo o wyglad tych aut a bardziej o funkcjonalnosc - bo one sa wszystkie tak samo malo uzyteczne do normalnego uzytkowania, to sa auta na pokaz dla wiekszosci albo do zabawy dla tych co wiedza co z tym robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...