Skocz do zawartości

Świeża dostawa


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc w nowym wątku...

 

Dziś jadąc Opolską przed estakadą widziałem dwa tiry wiozące nóweczki subaru legacy i jedną impreze (WRX albo STI, wyprzedałem ich i miałem mało czasu na przyglądnięcie się, spojler niski, duże zaciski brembo na hamulcach), wszystkie autka srebrne...auta na naczepach w dwóch poziomach więc razem coś kolo 12-16 aut. Tiry na obcych rejestracjach nie wiem czy jechały do SIPu czy jak, ale widok był przedni:) tyle subaraków na raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taż na Opolskiej w Kra dziś przed 14 widziałem coś podobnego, 7 srebrnych Legasiów i jeden srebrny Foryś,wszystkie jechały (też na lawecie tira) a jeśli dodać do tego mojego Forysia i kolesia który dojechał srebrnym WRX to całkiem ładny wynik hehe. Te Legasie to ta wersja specjalna? Tylu Legasi nowych to chyba przez pół roku nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiecie na to? :)

 

Nic nie powiem, bo mnięm zamurowało.

 

I tylko sobie cichutko pomyślałem, że jakbym był w wojsku albo na dołku, to bym sobie powiększył i powiesił nad pryczą... zamiast Teresy Orlowski albo nawet J.Lo... :lol: :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja was za to uwielbiam,mówcie tak jeszcze i jeszcze....świntuszcie,może ja też sie rozkręce...

 

:D

 

Służę śrubokręcikiem... względnie francuzem... :twisted: :wink:

 

 

Oooops. Właśnie zauważyłem, że to był mój jubileuszowy, 50. post na forum i że z "początkującego" awansowałem na "swojego" (szybko, btw. - niski próg - zostać swoim po trzech dniach...? :lol: :wink: )

No to trzeba uczcić. Odbijam koreczek (mam Tokaj Szamorodni - kto lubi, nadstawiać kieliszki... leję przez stację dysków - gul, gul, gul... "wybierz - dysk E" - ENTER! :P )

 

Chyba wypadałoby teraz zmienić avatara - czy tak poważny forumowicz może się ilustrować swoją mordką z czasów, gdy był jeszcze małą dziewczynką...? Muszę coś wykombinować - jakby co, to się proszę nie zdziwić! :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kupka" tych srebrnych STI wygląda nie inaczej jak WR1(!)

Wnioskuję to po nietypowym kolorze.

Jeśli mam rację to zdjęcie to jest z jakiejś brytyjskiej strony.

 

 

Tak czy siak :shock: ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby to wygląadło jakby wszyscy zapieli jedynke i po gazie :twisted:

 

Było coś takiego :) Nazywało się to Destruction Derby i miałem to na szaraka jeszcze :) Gra była bardzo miodna i miała zajebiste metalowe kawałki w podkładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby to wygląadło jakby wszyscy zapieli jedynke i po gazie :twisted:

 

Było coś takiego :) Nazywało się to Destruction Derby i miałem to na szaraka jeszcze :) Gra była bardzo miodna i miała zajebiste metalowe kawałki w podkładzie :)

 

a pamietacie Carmageddon? :twisted: też niezła jatka z dobrym soundtrackiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...