Skocz do zawartości

Chlapacze do GT


czaviar

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzyłem jeszcze przed chwilą na Rally Armory i się zastanawiam czy nie przedobrzyłem z przodu z wysokością montażu... Na intuicję to zrobiłem, ale może faktycznie opony aż tak wysoko nie wyrzucają syfu :) Porównam jutro jak inni mają przykręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy ktoś z kolegów może podpowiedzieć czy chlapacze z Imprezy WRX oryginalne typu rally armor da się założyć do forka MY 04?

mam takie do kupienia tanio i na szybko potrzebuję jakiejś porady....

 

dokładnie takie jak poniżej

1072246053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dać znać po pojeżdżawce jak moje dały radę. Wysokość montowania widać tutaj:

chlapaki.th.jpg

Nie umyłem jeszcze :), ale na oko wydaje się, że z blachami wszystko ok. Jak widać na zdjęciu błotko chlapało nieco wyżej, ale kamienie i żwir raczej nie. Jedno, co zauważyłem - te nakładki poszerzające przed tylnymi kołami są porysowane (i tak miałem je wywalić :) ), więc pytanie czy gdyby ich nie było, to żwirkiem dostałyby progi? Tego nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys gdzies pisalem -Rallyarmor...mozna sobie wsadzic :P Wiem bo mam.

 

Tzn tak - jako ozdoba - sa fajne. Jako oslona przed deszczem, kamieniami na asfalt - daja rade.

 

Ale sa tak twarde, ze latwo je urwac. Wylatujesz (raz mi sie zdazylo) poza asfalt i gwarantuje, ze urwiesz jak cos napotkasz. Sa plastikowe... twarde...

W wrx mialem oryginaly prodrive (drogie jak cholera i nie warte ceny, spokojnie mozna sobie wyciac samemu) - i one byly mieciutkie, takie plachty miekkiej grubej gumy. I takie powinny byc chlapacze.

 

Rallyarmor powinno podziekowac temu kto to rozslawil na forum...bo to sie nadaje do ogladania tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys gdzies pisalem -Rallyarmor...mozna sobie wsadzic :P Wiem bo mam.

 

Tzn tak - jako ozdoba - sa fajne. Jako oslona przed deszczem, kamieniami na asfalt - daja rade.

 

Ale sa tak twarde, ze latwo je urwac. Wylatujesz (raz mi sie zdazylo) poza asfalt i gwarantuje, ze urwiesz jak cos napotkasz. Sa plastikowe... twarde... W wrx mialem oryginaly prodrive (drogie jak cholera i nie warte ceny, spokojnie mozna sobie wyciac samemu) - i one byly mieciutkie, takie plachty miekkiej grubej gumy. I takie powinny byc chlapacze. Rallyarmor powinno podziekowac temu kto to rozslawil na forum...bo to sie nadaje do ogladania tylko.

zgadzam sie na 100%, wlasnie dlatego wywalilem swoje RA z GT'eka i dorobilem na ich wzor ciut wieksze chlapaki z uretanu... :D

 

ew. mozna kupic uretanowe RA (fajnie, ze zjawily sie w ofercie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...