Skocz do zawartości

Chlapacze do GT


czaviar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czerwień jest i to wściekła, takie mam w sierce. dzisiaj wieczorem będą szczegóły :D

 

Też trochę szersze wytne szczegolnie z tyłu, eddie posiadasz jakas fotke jak to u Ciebie wyglada?

cos tam widac :)

 

copyofpicture081.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwień jest i to wściekła, takie mam w sierce. dzisiaj wieczorem będą szczegóły :D

 

Też trochę szersze wytne szczegolnie z tyłu, eddie posiadasz jakas fotke jak to u Ciebie wyglada?

cos tam widac :)

 

copyofpicture081.jpg

 

po 1 nic nie widac,

a po 2 _ Ale macie autostrady w tej Litwie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwień jest i to wściekła, takie mam w sierce. dzisiaj wieczorem będą szczegóły :D

 

Też trochę szersze wytne szczegolnie z tyłu, eddie posiadasz jakas fotke jak to u Ciebie wyglada?

cos tam widac :)

 

copyofpicture081.jpg

 

po 1 nic nie widac,

a po 2 _ Ale macie autostrady w tej Litwie :twisted::mrgreen:

ad 1 - porobie lepsze foty :P

ad 2 - to jest w Rosji :twisted: a tam, jak oni sami mowia, nie ma drog, tylko kierunki :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwień jest i to wściekła, takie mam w sierce. dzisiaj wieczorem będą szczegóły :D

 

Też trochę szersze wytne szczegolnie z tyłu, eddie posiadasz jakas fotke jak to u Ciebie wyglada?

 

To ja proszę też o metr czerwonego - w każdym razie tyle, żeby wystarczyło do GT sedan (szersza wersja - zawsze można przyciąć).

 

Edek, przykręcałeś na żywca do błotników/zderzaka, czy dawałeś te blachy przytrzymujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, przykręcałeś na żywca do błotników/zderzaka, czy dawałeś te blachy przytrzymujące?

zadnych dodatkowych blaszek nie dawalem - po prostu wykorzystalem hardware (sroby, podkladki oraz plastikowe "zapinki") od chlapakow RallyArmor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko wiem:

 

Kolory

* bezbarwny o odcieniu niebieskim (B),

* czerwony ©,

* czerwony transparentny (ct),

* zielony (z),

* żółty (ż).

* czarny mat 21zl

 

Cena za metr ok 25 zł (zależne od koloru)

 

I sprostowanie, patrząc na rozmiary chlapaczy do GT to jeden ma ok. 40cm dł, więc najlepiej brać 2m a nie jak pisałem 1m.

 

Nie ma białego niestety :( czarny mat jest rewelacyjny ale się zastanawiam jeszcze bo koniecznie chciałem biały.

 

Fotki: (kiepskie bo na hali robione)

 

img2047f.jpg

 

img2046n.jpg

 

I strona producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, generalnie w poprzednim samochodzie robiłem to na oko. Myślę że nie będzie problemu z docięciem do new age. Wytniecie najpierw same kwadraty, przymierzycie, co zawazdza i gdzie przyciac i bedzie git. Tak to wygląda w 2006 wiec nawet dużo cięcia nie ma. Mnie się osobiście rallyarmor nie podobają ze względu na kształt więc nie będę się na Nich wzorował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko wiem:

 

Kolory

* bezbarwny o odcieniu niebieskim (B),

* czerwony ©,

* czerwony transparentny (ct),

* zielony (z),

* żółty (ż).

* czarny mat 21zl

 

Cena za metr ok 25 zł (zależne od koloru)

 

I sprostowanie, patrząc na rozmiary chlapaczy do GT to jeden ma ok. 40cm dł, więc najlepiej brać 2m a nie jak pisałem 1m.

 

Nie ma białego niestety :( czarny mat jest rewelacyjny ale się zastanawiam jeszcze bo koniecznie chciałem biały.

 

Fotki: (kiepskie bo na hali robione)

 

img2047f.jpg

 

img2046n.jpg

 

I strona producenta

 

To ja poproszę 2 m tego mocno czerwonego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, generalnie w poprzednim samochodzie robiłem to na oko. Myślę że nie będzie problemu z docięciem do new age. Wytniecie najpierw same kwadraty, przymierzycie, co zawazdza i gdzie przyciac i bedzie git.

 

Ale to wymaga za dużo zachodu - przymiarki, docinanie, znowu przymiarki, znowu docinanie itd. :roll: A my chcemy łatwo i szybko - szablon z wymiarami załatwia sprawę w kilka minut :idea: Ja hołduję zasadzie, że lenistwo jest gwarancją dobrego zdrowia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...