Skocz do zawartości

Chlapacze do GT


czaviar

Rekomendowane odpowiedzi

na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :P :P
i psa ;)

 

Jeżeli kogoś interesuje to mam szablon chlapaczy pasujący do Imprezy 06, 07 - taki mały mix - bazą były RA do Imprezy, część wymiarów zdjąłem z RA ale do Evo X, a reszta, np. rozstaw śrub - "wyszła" po kilku przymiarkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli kogoś interesuje to mam szablon chlapaczy pasujący do Imprezy 06, 07 - taki mały mix - bazą były RA do Imprezy, część wymiarów zdjąłem z RA ale do Evo X, a reszta, np. rozstaw śrub - "wyszła" po kilku przymiarkach. :)

Interesuje, interesuje. :!: Poprosimy o taki szablon, zbawco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablon będzie dostępny nieco później - chwilowo pozbawiono mnie Corela.

Na szybko natomiast zdjęcia chlapaczy na żywo. Na razie (mam nadzieję, że materiał znaleziony przez Oskara to zmieni) pomysł na wykonanie zaczerpnąłem z Nasioc.com, reszta to przymiarki i zabawa w Corelu. Jak komuś podpasuje - podeślę szablon.

 

obraz005zmienazw.th.jpg

 

obraz008zmienazw.th.jpg

 

obraz010zmienazw.th.jpg

 

obraz009zmienazw.th.jpg

 

obraz004zmienazw.th.jpg

 

obraz003zmienazw.th.jpg

 

obraz012zmienazw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc0484248.jpg

 

Koledzy chodzi mi o tekie chlapacze jak przedstawiał jeden z kolegów z forum.

Bardzo mi wpadły w oko i by pasowały do mojego SI :)

Czy to są te RallyAmor czy inne??

Gdzie mogł bym takie dostać w tym koloże i z takim logo no i w jakiej cenie??

Sory za troche głupie i prymitywne pytanie :P

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to extra. Będzie mniej roboty. Tylko P&P. Ciekawe jak wyjdzie... :wink:

 

Ja mam co tydzień deadline na napisanie rozdziału magisterki, od kilku tygodni, a i tak nie udało mi się nawet jednego rozdziału jeszcze napisać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i czasu brak :( przyszły tydzień mam już luźniejszy więc powinno się udać ale nie zapeszam bo aż mi głupio że może do tego czasu sie nie udało a sam jestem napalony na nie jak arab na kurs pilotażu. Może TERZO założy to wrzuci jakąś fote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i czasu brak :( przyszły tydzień mam już luźniejszy więc powinno się udać ale nie zapeszam bo aż mi głupio że może do tego czasu sie nie udało a sam jestem napalony na nie jak arab na kurs pilotażu. Może TERZO założy to wrzuci jakąś fote

 

Oskar, weź i podeślij po prostu materiał na te chlapacze - se wezmę sam wytnę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję do Buga w kombi. Wiadomość na PW. Wystarczą szablony (najlepiej z mojego modelu) i materiał. Jak mi wyjdą zaczynam produkcję masową :mrgreen:

Montowałem u siebie dwa dni temu. Rally Armor to nie jest, ale wygląda, że będzie dawać radę. Jutro w Toruniu się okaże :D Już zamontowałem, więc ciężko mi będzie pomierzyć, ale zagadaj z niumenem, który mi je docinał - ma jeszcze kilka luzem. Może za czteropak podeśle Ci wymiary :mrgreen: Przód bez docinania, tył skróciłem o ok. 10-12cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję do Buga w kombi. Wiadomość na PW. Wystarczą szablony (najlepiej z mojego modelu) i materiał. Jak mi wyjdą zaczynam produkcję masową :mrgreen:

Montowałem u siebie dwa dni temu. Rally Armor to nie jest, ale wygląda, że będzie dawać radę. Jutro w Toruniu się okaże :D Już zamontowałem, więc ciężko mi będzie pomierzyć, ale zagadaj z niumenem, który mi je docinał - ma jeszcze kilka luzem. Może za czteropak podeśle Ci wymiary :mrgreen: Przód bez docinania, tył skróciłem o ok. 10-12cm.

 

Super już mu pisze na PW. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...