Skocz do zawartości

Tragiczny wypadek w Krakowie - BMW owinięte na słupie


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/ramka/167419/tragic ... slupie-pic

 

Musiało być pod 200 - nie trudno tam o to - fajny odcinek ale niesie za sobą śmierć :roll:

 

Ekipa montująca słupy powinna zabrać się za budowę dróg... nie do pokonania... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w opisie stoi, że chciał ominąć ciężarówkę, która zjechała na lewy pas

musiał mocno grzać ale temu ciężarowcowi należałoby wpomidorować

:shock:

 

Ciężarowcowi??? Też się zastanów! A może ciężarowiec musiał gdzieś tam skręcić w lewo? Ciężarowcom nie wolno zmieniać pasa na lewy??? Gdzie to jest napisane??? Gdyby kolo jechał 50 km/h to by się nic nie stało, a tego typu szukanie winnych to bez urazy ale poziom "faktu"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temu ciężarowcowi należałoby wpomidorować

Że co?? Myślisz że to wina kierowcy TIRa? Pewnie w jakimś stopniu tak, ale... gdybyś Ty jechał sobie w mieście a ktoś lewym pasem grzał 200 km/h (ok. 55m na sekundę), Ty bierzesz się za zmianę pasa, patrzysz do lusterek, włączasz kierunkowskaz itp. te kilka czynności zajmuje kilka sekund a nagle okazuje się że zasuwa taki palant i wbija Ci się w tyłek :evil: ciężarówkom taki manewr zajmuje jeszcze więcej czasu...

Nawet na autostradzie jak sobie jadę te licznikowe 160-170 często mi się zdarza, że muszę ostro hamować nierzadko do ok. 70-80 km/h bo jakiś matoł Maluchem bierze się do wyprzedzania albo TIRy się wyprzedzają z różnicą prędkości 5 km/h, niestety różnica prędkości jest problemem i dlatego ginie tylu motocyklistów bo jeżdżą nieprzewidywalnie szybciej niż inni uzytkownicy drogi (nikt się nie spodziewa tak dużych różnic prędkości) i dodatkowo są gorzej widoczni.

 

EDIT: Dyzio_d szybszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na autostradzie jak sobie jadę te licznikowe 160-170 często mi się zdarza, że muszę ostro hamować nierzadko do ok. 70-80 km/h bo jakiś matoł Maluchem bierze się do wyprzedzania albo TIRy się wyprzedzają z różnicą prędkości 5 km/h, niestety różnica prędkości jest problemem i dlatego ginie tylu motocyklistów bo jeżdżą nieprzewidywalnie szybciej niż inni uzytkownicy drogi (nikt się nie spodziewa tak dużych różnic prędkości) i dodatkowo są gorzej widoczni.

 

 

Ja się nie dziwię, żę nikt się nie spodziewa tego, że jakiś "palant zasuwa" 170 km/h lewym pasem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi dokopaliście :roll:

 

Nawet na autostradzie jak sobie jadę te licznikowe 160-170 często mi się zdarza, że muszę ostro hamować nierzadko do ok. 70-80 km/h bo jakiś matoł Maluchem bierze się do wyprzedzania

 

no właśnie - a to bmw nie dało rady wyhamować :neutral:

 

napisałem, że musiał ostro grzać - oczywiście, że nie powinien, poniósł karę najwyższą z możliwych :roll: ale z doświadczenia (dość bogatego) wiem (i wy pewnie też), że większość tirów ma gdzieś pozostałych użytkowników drogi

typu - wymuszanie pierwszeństwa, postój na awaryjnych przy budce z kurczakami, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej (rzeczywiście 5kmh szybciej od drugiego tira :roll: )

ciężarówki typu - star z piaskiem albo kamaz ze złomem z kolei dodatkowo jadą dwoma pasami i zygzakiem... (oczywiście uogólniam)

mnie też śmieciarka na osiedlu zepchnęła na krawężnik i felga do wymiany (prędkość około 30kmh)

 

może mam uraz :roll:

 

 

Ciężarowcom nie wolno zmieniać pasa na lewy???

 

można jak jest wolny

 

 

Gdyby kolo jechał 50 km/h to by się nic nie stało

 

jeździsz tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, potwierdzam Twoje słowa. Znaczna część kierowców dużych aut nie liczy się z osobówkami. Choć sam nie jeżdżę zbyt długo (prawko mam niecałe 3 lata) to na własne oczy widzialem już masę takich zachowań. Sam nie raz musiałem ostro hamować, bo ktoś zamiast spojrzeć dobrze w lusterko zmienia pas i chce mnie staranować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...