Skocz do zawartości

no comments...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Pasazer. Ja sciskalem ster i bacznie obserwowalem droge na lewo i prawo.

Swoją drogą to ten pasażer też ma niezłe nerwy. :wink:

I wtedy wlasnie do akcji wchodzi ogranicznik. Gdyby go nie bylo auto pojechaloby wiecej :D

Wywal drania, po co ma Ci prędkość przelotową zaniżać. :)

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie koledzy jak jestesmy przy predkosci toczy da sie zapłacic mandat wyższy niz 500zł bo w taryfikatorze nie ma takiego wiec skoro kolega przekroczył predkosc o jakies 130km bo zdaje sie jechał na autostradzie to za kazde 10km 100zł to jest 1300zł tak jak dobrze licze czy to jest mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemny widok, przyjemny :D

 

 

p.s. sama kiedyś byłam świadkiem "tłoku" na takim odcinku bany..tylu było amatorów :wink:

 

tłok straszny to prawda - jak biłem mój rekord legacy ( 245km/h ) to musiałem uciekać przed GT3Rs ( ten z niebieskimi elementami a nie czerwonymi ) - to był widok...i jakie szczęście że akurat jemu mogłem ustąpić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pokonywalam t trase 8 razy w miesiacu..roznymi autami..najlepiej wypadlo ..(nie bic) M5...ale bylo sucho 8)

 

p.s. dla upalajacych tam..zaraz za szaleje policyjny Prosiak..raz pobilam rekord..zlapali mnie w piatek w jedna strone..i w niedziele w druga...ten sam patrol..jaka mieli mine chyba nie musze pisac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie :)

 

P.S.

W Niemczech na niektorych odcinkach autostrad nie masz ograniczenia predkosci i tam warto robic takie "zarty" :)

 

Ale obserwowałeś lusterko wsteczne? (na wypadek gdyby jakiś Geschäftsführer spieszył się swoim Mercem na ważne spotkanie i migał Ci , żebyś mu zjechał...) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...