Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szukam transportu na zderzak i błotnik z Zielonej Góry w kierunku Warszawy (ew. Łodzi).

 

Ktoś będzie może jechał?

Elementy czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w drugą stronę.

 

Może ktoś chce coś przewieźć do Zielonej Góry, Wrocławia, Gorzowa?
Mogą być to elementy, które schowam do auta lub nawet całe auto - będę jechał z lawetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 VIII  Warszawa --> Zielona Góra  - TUTAJ MOŻLIWOŚĆ PRZEWIEZIENIA AUTA NA LAWECIE TANIO

3 VIII Zielona Góra --> Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beavis napisał:

Gdyby ktoś z Nowego Sącza mógł zabrać drzwi 1szt bezramkowe na zachód kraju, to będę dźwięczny. Najlepiej Szczecin lub Zielona Góra. A jak nie to chociaż Wro?

Gdyby ktoś podrzucił do Krakowa to mogę Ci je zabrać do Wrocławia bo 19.09 wracam z Krakowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 IX  Warszawa --> Zielona Góra  - TUTAJ MOŻLIWOŚĆ PRZEWIEZIENIA AUTA NA LAWECIE TANIO

3 IX Zielona Góra --> Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Krzychu91 napisał:

Gdyby ktoś podrzucił do Krakowa to mogę Ci je zabrać do Wrocławia bo 19.09 wracam z Krakowa. 

możliwe ze ja będę w okolicy połowy września w Nowym Sączu wszystko zależy od Carfita na kiedy da mi termin wstawienia auta a czy przez Karków czy przez Jędrzejów do łodzi powrotna to nie robi mi różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ipsx82 napisał:

możliwe ze ja będę w okolicy połowy września w Nowym Sączu wszystko zależy od Carfita na kiedy da mi termin wstawienia auta a czy przez Karków czy przez Jędrzejów do łodzi powrotna to nie robi mi różnicy

OK, dzięki. Będę pamiętał, chociaż ciężko mi będzie zorganizować w Krakowie jakiś punkt zrzutu/odbioru. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy -Warszawa front lip jest do zabrania jakby ktoś miał możliwość, proszę o pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Oktan napisał:

Tychy -Warszawa front lip jest do zabrania jakby ktoś miał możliwość, proszę o pw :)

13.09 będę w Tychach i mogę zabrać do Krakowa jeśli ktoś stamtąd zabierze do Warszawy ;) ewentualnie musiałbym pogadać z kuzynem bo może na weekend będzie jechał do Warszawy i mógłby zabrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak wcześniej nie ogarnę będziemy in touch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...