Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech mi ktoś please - Tomir :grin: :?: - ogarnie te flagi i napisy, bo dzisiaj wybywam do krainy gdzie pewnie nie bedę się mogła zalogować na forum, nie mówiąc o mniej ważnych sprawach :evil: .

Wracam w niedzielę :wink: .

 

Piotr jest kierowcą, ja pilotem (pilotką - jak mu wejdę na głowę :twisted: ).

 

Odwdzięczę się :mrgreen: .

 

[ Dodano: Pią Cze 05, 2009 11:54 am ]

PRIMAR, bardzo fajne, tylko chyba kierowca jest na górze :roll: :wink: ,

takie coś mogłoby być - ale białe litery - jak nick, który mi zrobiłeś w zeszłym roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zamówiłem może dotrą do środy :cool:

 

Sprzedający mi odpisał, że nie wie co jest w tym terminie bo jestem już 4 osobą która chce naklejki na środę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, bardzo fajne, tylko chyba kierowca jest na górze ,

takie coś mogłoby być - ale białe litery - jak nick, który mi zrobiłeś w zeszłym roku

Jasne, że białe - patrz "Edit" w poście. Białe na białym (ekranie) kiepsko widać :wink: :mrgreen:

Zmiana góra <--> dół jest możliwa nawet przy naklejaniu. Może zmienisz zdanie i awansujesz na kierowcę? :twisted:

Pytania:

1. Czy chcesz, żeby Ci zrobić takie naklejki?

2. Jeżeli tak, to czy ten rozmiar, czy większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.

Niektórzy ( ja też) zastanawiaja się nad oklejaniem samochodów przed kamieniami na szutrach. Jaką folią to będziecie robić? Byłem w kilku miejscach, ale wszędzie mają folię z klejem, a takiej nie chcę. Z kolei folia adhezyjna nie wiadomo, czy wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki.

Niektórzy ( ja też) zastanawiaja się nad oklejaniem samochodów przed kamieniami na szutrach. Jaką folią to będziecie robić? Byłem w kilku miejscach, ale wszędzie mają folię z klejem, a takiej nie chcę. Z kolei folia adhezyjna nie wiadomo, czy wytrzyma.

 

A ... sreberka? Moge pogadać ze świstakiem.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sreberka, to mogą być. Byleby były odpowiedniej próby. Z byle czym nie będę się prezentował na trasach, bo jeszcze kto z rodzinnej wsi zobaczy i jak ja się potem na zabawie w remizie pokażę :mrgreen:

 

Tomir Tak, czytałem o tym już gdzieś, ale pomyślałem, ze zapytam z ciekawości. Niektórzy chcieli tak zrobić, i nie wiem, czy porzucili temat, czy maja jakieś własne rozwiązania bez kleju. Jeśliby to okazało się niekłopotliwe w montażu to być może spróbowałbym tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier_mamon,

 

Ja się jeszcze zastanawiam nad folią samochodową. Generalnie nie ma problemów z jej odklejaniem (a na pewno jest z przyklejaniem bo musi to zrobić ocoba doświadczona) o tyle przy odklejaniu trzeba użyć opalarki i to właśnie ona mnie powstrzymuje. Mam chyba zbyt bujną wyobraźnie i już widzę jak zchodzi mi razem z lakierem...

 

Jeszcze się waham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, bo nie miałam żadnych nowych spamów :wink: , ale jak sprawdziłam skrzynkę, to coś tam jednak jest :roll:

 

Jak mi zrobisz ładne, to Cię OBKiem jeszcze kiedyś przewiozę :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Cze 05, 2009 2:26 pm ]

My za kwilę wyjeżdżamy i nie wiem czy mi mąż pozwoli się na forum zalogować w weekend :neutral: , także jakby co - tel./sms :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Idąc na przeciw oczekiwaniom klientów, w trakcie Zlotu Plejad bedzie możliwość zakupu osłon silnika i skrzyni biegów. Pamiętajcie iż ochrona newralgicznych punktów samochodu jest tańsza niz ich naprawa. Jest to istotne szczególnie na trasach terenowych.

Szczegóły znajdziecie tutaj:

 

Link do wątku

 

Osoba do której należy zgłaczać chęć zakupu i montarzu: Grzegorz Głowala

 

PS. na "wszelki wypadek" w Zlotowym Serwisie będa podstawowe części zamienne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR a czy Ty mógłbyś mi wykonać takie naklejeczki z flagą i nickiem ??? :shock: Znając moje szczęście jak zamówie to będą na czwartek :mrgreen:

Jasne - poproszę zaprzyjaźnioną firmę, która wycina moje. Czy ma być tylko "Machoń" , czy jeszcze ktoś (pilot)? Jaka długość nalepki - popatrz parę postów wcześniej? 40 cm w sumie będzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...