Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mógłby, czekając, np. osiwieć

Ale przypadkiem ...zjawil sie aniol.... :mrgreen:

AK

 

panie Andrzeju, dzięki :lol: , chyba raczej - diabuł.... :lol: ja wiem, że poważne ASO Subaru, z tradycjami, mają na magazynie wiekszość części które najczęściej padają w naszych Subarakach, może moja wypowiedź zabrzmiała zbyt ogólnikowo lub uogólniająco, co spowodowało Pańską reakcję, ale niestety nasz olsztyński serwis nastawiony jest raczej na sprzedaż nowych samochodów, może po prostu z uwagi na to iż działają z Subaru dopiero parę miesięcy (w maxie rok?) nie mają jeszcze takiego rozeznania i z tego powodu nie są w stanie zaspokoić natychmiast wszystkich marzeń, jeżeli chodzi o części...doświadczenie przychodzi z czasem, za to na pewno jeżeli chodzi o KIA i Forda, są jednym z najbardziej doświadczonych serwisów w Polsce, może to z czasem rozszerzy się i na Subaru. I żeby było sprawiedliwie - dostarczone graty zostały szybko i sprawnie zamontowane w zdefektownym aucie :lol: Pozdrawiam i do zobaczenia na Cynie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu. W moim wykonaniu to były bardzo szybkie plejady :razz: co nie zmienia faktu, że dzisiejszy poranek do najłatwiejszych nie należał :???:

 

Ale i tak było fajnie chociaż pogoda faktycznie była mocno nieteges :(

 

Pozdrowienia dla wszystkich już znanych jak i nowo poznanych forumowiczów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczenie przychodzi z czasem, za to na pewno jeżeli chodzi o KIA i Forda, są jednym z najbardziej doświadczonych serwisów w Polsce,

 

Tiaa. Zwłaszcza serwis KIA, gdzie od stycznia nie potrafią mi naprawić centralnego :evil:

 

 

Wrzucać materiały z plejad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wypunktuję:

 

1.szkoda że kamera nie była zamocowana w polu ,,zamiatanym" przez wycieraczki :lol:

2.niczego innego się po Tobie, czubku, nie spodziewałem :lol:

3.po co Ci pilot (sorki pilocie...), papuga z nagranym:gaz,gaz,gaz,gaz...też by wystarczyła :lol:

4.szacun, było perfekt :lol:

 

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 5:22 pm ]

doświadczenie przychodzi z czasem, za to na pewno jeżeli chodzi o KIA i Forda, są jednym z najbardziej doświadczonych serwisów w Polsce,

 

Tiaa. Zwłaszcza serwis KIA, gdzie od stycznia nie potrafią mi naprawić centralnego :evil:

 

 

Wrzucać materiały z plejad

 

mowa o serwisie kija w Olsztynie, nie o wszystkich kijach w Polsce... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy. Rozpakowanie i obiadek zaliczony można trochę odpocząć.

Jak zawsze było kilka zonków, ale jak zawsze bawiliśmy się świetnie.

Pozdrowienia dla wszystkich plejadowiczów.

W razie czego - co złego to nie ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już dotarłem ... o 11 już tylko moje auto stało na parkingu ... pustki.

 

Ogolnie super, szkoda tylko że deczko padało. Wczorajsza impreza tak nam się przeciągnęła, że nie wiem nawet jakie wyniki były w klasach a rano już je zdjęli w Biurze Zlotu :) Mam nadzieję, że na stronie będą wisieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Tequila Tally Team (Tomir z Firkiem) dotarli cało i zdrowo do domciu

Po drodze jeszcze miły i pouczajacy spot w Gietrzwałdzie

 

Co to tego że twardym trzeba byc to i racja ale i mimo że z cukru nie jesteśmy ale jakoś jednak w momencie gdy zaczynało sie wszedzie przesączac to i zacięcia zabrakło tym bardziej że wiedzieliśmy o tym że jeden solidny namiot załatwiłby sprawę i zapewnił zabawe do białego rana :evil:

Zdecydowany nieteges.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wróciłem do domu. Było super, ale ... no właśnie parę ale by się znalazło. Głównie myślę o mojej jeździe :mrgreen: tutaj jestem prawie zadowolony, a jak wszyscy wiemy prawie robi wielką różnicę :roll: Jeśli chodzi o organizację to wszystko z wyjątkiem wieczornej imprezy było zaplanowane perfekcyjnie. Jak się organizuję imprezę plenerową to powinno się zabezpieczyć na wypadek podłej deszczowej pogody - efekt był taki, że przemoczeni uciekliśmy do hotelu jeszcze przed 22:00 :sad:

 

No, ale to nie jest najważniejsze - najważniejsi są ludzie, a Ci jak zwykle dopisali :cool: Pozdrowienia dla (spróbuję parę załóg wymienić): Apal, Apalowy, Tomir, FIREK, PRIMAR, vergette, Żelaźni x 3, slesza, Oskara, JuNo, kubacki , sympatycznej załogi nr23 z szosowej podobno zaglądającej czasem na forum, PJAY i J.Bauer-a za którymi jechaliśmy przez kilka kilometrów po dojazdówce bez pobocza, gpruszko którego naciskaliśmy na szuterku tuż przed metą drugiego dnia :mrgreen: oraz wszystkich pozostałych poznanych i mijanych na drogach tegorocznych plejad.

Gratulacje dla zwycięzców, a w szczególności dla zwycięzcy klasy w której startowałem tj. wolnossącej czyli Piotra Żakowskiego - nadrabiałem stratę do Ciebie z pierwszego dnia, ale niestety dla mnie zbytnio się starałem :wink:

Na koniec pozostawiam najważniejsze podziękowania dla mojego pilota, czyli mojej Żony Lidki :mrgreen: Wytrzymała ze mną te 4 dni i nic nie protestowała podczas upalania subaraka, ba nawet jej się podobało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun i pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow - dopiero po tej trzeciej imprezie plejadowej poczulem absolutnego blusa i na czym polega nieuleczalna choroba "subaroza" - rywalizacja wciaga [ i gdybym wiedzial ze trzeba przy zwiedzaniu poganiac pilotke [fanke zabytkow] i operatora kamery to bym zapewne nie zalapal ponad godziny opoznienia [stad daaaaaaaaaaaaaalekie miejsce] - a tak to po prostu jechalem do przodu [zapominajac o czasie] - nic to - mysle juz o kolejnej edycji

Z niektorymi forumowiczami to zepewne sie na tym forum odnajde - szczegolnie wielopokoleniowa zaloge z Krakowa - turystyczna

[P.S. subaroza odmladza i wstrzymuje starzenie - juz o tym wiem naocznie]

Tylko ten deszcz na koncu - kawalek namiotu zapewnilby tance do rana - tego nam brakowalo.

Jeszcze raz najlepszego dla wszystkich.

Szczegolne pozdrowienia dla zalogi 7 turystycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapomniałem dodac że jest jedna rzecz której strasznie żałuje na plejadach - nie zdazyłem zrobić fotki APAL w pierogowym czepku na głowie :cry:

 

Pierogowy czepek jeszcze gdzieś w OBKu się wala, więc masz szansę, jak się pospieszysz :lol: .

 

 

Primi, szzczególne podziękowania za świetne prowadzenie naszego konwoju po szuterkach :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, szzczególne podziękowania za świetne prowadzenie naszego konwoju po szuterkach :twisted::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Polecam się na przyszłość :twisted::mrgreen::mrgreen: Trójka do odcinki :wink: :twisted::twisted:

 

Jak już sobie dziękujemy to dzięki za bigos :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my też w domu.straszne korki dzisiaj były-jechaliśmy 6 godzin ok 250km ale jak się wyjeżdza o 12.00(wcześniej po wczorajszej biesiadzie się nie dało :mrgreen: ) to tak jest.

pozdrawiam WSZYSTKICH :!: :!: znanych wcześniej i nowo poznanych forumowiczów-nie będę wymieniał żeby kogoś nie pominąć.

gratulacje dla zwycięzców.

tor w Mikołajkach budzi respekt (frajda była ogromna)ale moje zastępcze auto dało radę i nawet przyzwoity czas miałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...