Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję osoby do pracy w biurze serwisu oponiarskiego w Łomiankach. Poszukuję osoby która będzie miała dużą motywację i energię do pracy, asertywnej, ale jednocześnie kontaktowej i z żyłką handlowca.. Może być to osoba bez doświadczenia w branży, ale wtedy dobrze żeby motoryzacja dla niej stanowiła coś więcej niż tylko jeden ze środków transportu ;) . Oczywiście chęci i predyspozycje do nauki zagadnień technicznych są bardzo wskazane. Praca będzie polegała na obsłudze klienta flotowego oraz detalicznego w serwisie ( umawianie klientów wg grafika, doradztwo i sprzedaz opon oraz usług itp.). Praca na umowę o pracę (skłądki i podatki odprowadzane od pełnego wynagrodzenia, co nie zawsze jest oczywiste w prywatnych firmach icon_wink.gif ). W związku z panującą modą na parytet, bardzo chętnie przyjmę do pracy kobietę icon_wink.gif ( i szczerze napiszę że Panie będa miały pierwszeństwo, bo w pozostałych naszych serwisach koncepcja dołaczenia kobiety do czysto męskiego zespołu naprawde sie sprawdziła) , ale męskie propozycje również obiektywnie rozważę. CV proszę przesyłać na adres: lukasz.kowalski@autoforum.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby na stanowisko informatyk w Krośnie Odrzańskim. Szczególy na prv

 

Informatyk w dzisiejszych czasach to dosc szerokie pojecie, szukasz ogolnie kumatego w kompach, admina, programiste, grafika, webmastera?

Dobra uwaga ;) specjalnie jest ogólnie i widzę że ktoś jest czujny.. Chodzi o kogoś kumatego na komputerach, nie bojącego się wyzwań. Serwery (ich administracja) zostanie pod opieką narazie kogoś zaufanego z doświadczeniem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwiera ktos warsztat?? salon samochodowy???? Warszawa i okolice.

Stworzyć dział detailingu i smart repair. Włacznie z renowacją tapicerek skórzanych i felg :) naprawa szyb i.t.d

Jak cos ja bardzo chętny :) Mam certyfikat :)

W sumie miejsce mam (okolice Bemowa - 800 metrów od zjazdu z S8) i pieniądze na inwestycję jakieś też bym znalazł - w zalezności jak dużo ich trzeba. Jakby interesowała Cię tego rodzaju "spólka" i chciałbyc pójśc na swoje to możemy pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poszukuje osoby do stworzenia strony www. Sam je wykonywałem, ale 10 lat temu i obecnie (hmm) w dobie javy mam spore zaległości, chyba że ktoś miły wskaże w jakim programie można byłoby zrobić fajną stronkę współpracująca z java :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby do stworzenia strony www. Sam je wykonywałem, ale 10 lat temu i obecnie (hmm) w dobie javy mam spore zaległości, chyba że ktoś miły wskaże w jakim programie można byłoby zrobić fajną stronkę współpracująca z java :).

Z ciekawosci, czemu akurat java? Jakis framework na javie? Bo do pobrania danych z bazy i ich obrobienia + prezentacja to sa rozne technologie (php, asp.net, itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze pracuje tylko od poniedziałku do piątku pomyślałem że warto było by poszukać jakieś małej fuch na sobotę, niedziel.

Praca fizyczna jak najbardziej ok. Prawo jazdy jest, chęci też.

Normanie dziennie robię po 12-14h więc żadnej pracy się nie boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję pomocy technicznej, mam pomysł otworzyć a dokładnie rozszerzyć ofertę na terenie Śląska, głównie zajmujemy się sanitarką, i ciepłownictwem, przyłącza i inne podobne, ale mam trochę sprzętu typy myjki ciśnieniowe, samochód, pewnie rusztowania też bym dopadł gdzieś na magazynie i zastanawiam się nad usługą czyszczenia elewacji. Pytanko, robił ktoś, ?? jakimi środkami to robić, myjka musi mieć podgrzewacz ?? Będę wdzięczny za jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję pomocy technicznej, mam pomysł otworzyć a dokładnie rozszerzyć ofertę na terenie Śląska, głównie zajmujemy się sanitarką, i ciepłownictwem, przyłącza i inne podobne, ale mam trochę sprzętu typy myjki ciśnieniowe, samochód, pewnie rusztowania też bym dopadł gdzieś na magazynie i zastanawiam się nad usługą czyszczenia elewacji. Pytanko, robił ktoś, ?? jakimi środkami to robić, myjka musi mieć podgrzewacz ?? Będę wdzięczny za jakąś pomoc.

 

temat rzeka można powiedzieć.

 

raczej z rusztowania nikt tego nie robi. chyba, że wchodzi w grę kamień i jego renowacja lub jakieś gruntowne (czasochłonne) doczyszczanie.

 

albo dostęp metodami alpinistycznymi albo taki patent:

http://www.puraqleen.pl/

 

tylko że efekt takiego mycia jest delikatnie mówiąc średniawy.

 

pytasz o środki: chemię dobierasz do konkretnego materiału i zabrudzeń.

 

jak będziesz miał więcej pytań to PW żeby nie śmiecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele osób decyduje sie na czyszczenie elewacji dużo sie maluje,dociepla i piaskuje(cegła,kamień)zwłaszcza na śląsku :)

no właśnie o to chodzi że mam a dokłdnie żona tyle zapytań że szok, i padła decyzja że jadnak kupię to Ionic, mam sporo sprzętu do czyszczenia kostek i tirów czy koparek ale do elewacji pewnie to będzie najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnie fryzjera meskiego potrafiacego golic brzytwa. Stala praca w centrum Warszawy. Mile widziane doswiadczenie w barber shopie w UK, USA czy innym kraju z kultura tradycyjnego golenia. Kumatosc Subarzana bedzie ulatwiac wspolprace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca temat. poszukuje k u m a t y c h pracowników budowlanych. Prace konstrukcyjne i wykończeniowe. Teren Francja lazurowe wybrzeże (wolne 2 stanowiska ale nie dla pomocników ) Możliwe mieszkanie w "koszarach" firmowych z niewielka oplata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy.

Poszukuję stałej pracy, przy obsłudze klienta, sprzedaży, PH.

Ostatnie 6 lat zajmowałem się sprzedażą części zamiennych w branży technicznej (AGD kanał tradycyjny + klienci detaliczni). Przygotowywałem oferty dla kontrahentów, rozpatrywałem reklamacje, dbałem o dobre relacje zarówno z klientami jak i dostawcami.

 

Pozytywne nastawienie i motywacja do działań doprowadzają mnie do sukcesu w powierzonych zadaniach.

 

Jak ktoś szuka lub słyszał że brat szwagra szuka, proszę o PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wstępnie poszukuje pracownika do zmiany opon i.t.d . Prostowanie felg. Praca od kwietnia. Konstancin-Jeziorna

 

Gdzie ten warsztat ? w Konstancinie ? Nie to, żebym pracy szukał ale opony często zmieniam a miałbym blisko ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...