Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szukam ciekawej pracy w Warszawie bądź też w jej okolicach (Otwock, Józefów), lub Mińsk Maz. i okolice.

Obecnie Pracuję w poligrafi i studiuję zaocznie logistykę (transport międzynarodowy). Posiadam własny samochód więc jestem mobilny.

Kontakt: PW, 793-366-808, gg 3548534

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w Poznaniu, moje szerokie kwalifikacje we wszystkich dziedzinach chyba znacie :mrgreen:

 

Czemu nie zostałeś w Szwecji ?

Ja mam zaproszenie do pracy w Ekeby

 

Bo tu studiuje, a tam byłem sobie dorobić. Jeżeli miałbym żyć w takim nudnym miejscu, to bym sie porzygał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlecę wykonanie prostego szablonu strony WWW opartego na CSS, treścią mogę już zająć się sam. To nie jest projekt komercyjny (strona domku letniskowego kolegi), żaden ze mnie pośrednik szukający taniej siły roboczej. :wink: Zajęcie idealne dla studenta/webmastera, komuś doświadczonemu zajmie dwa wieczory, mnie rozgryzienie tego od podstaw zajmie z tydzień. Jeśli ktoś z forumowiczów jest zainteresowany, ewentualnie może kogoś polecić, proszę kontakt na PW albo mailowy: kamil.be@gmail.com. Przykłady ukończonych projektów mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie zawartości portalu internetowego, dotyczącego polskiej ekonomii i gospodarki.

 

Oczekiwania:

 

- rzeczywiste zainteresowanie kwestiami ekonomicznymi i gospodarczymi,

 

- zdolności w sprawnym redagowaniu tekstów, poszukiwaniu informacji,

 

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

 

- pozytywna energia, zaangażowanie, chęć uczestniczenia w tworzeniu czegoś nowego od podstaw.

 

 

Wszystkie powyższe cechy są bardzo istotne i wymagane. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna. Dobra znajomość drugiego języka obcego mile widziana.

 

 

Osoba aplikująca nie musi być z Warszawy (choć biuro firmy jest w Wa-wie). Praca w przyszłości będzie mogła być wykonywana w części zdalnie (np.: z domu).

 

Praca przez kilka miesięcy w oparciu o zlecenie. Później nie wykluczony etat.

 

Być może na początku nie musi być to pełny etat ale mimo wszystko praca jest aborbująca.

 

 

Zainteresowanych proszę o PW. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Firma Tecnogarage mieszcząca się w Pruszkowie (woj. Mazowieckie) zatrudni osobę na stanowisko samodzielny mechanik, pełny etat. Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, znajomość mechaniki samochodowej od A do Z, prawo jazdy kat. B.

 

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na info@tecnogarage.com

 

http://www.tecnogarage.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...