Skocz do zawartości

zagadka!!! dla zwycięscy nagroda!!


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

wiec panowie znawcy motoryzacji ..... dzis rozwalilo mnie co pospolite francuskie renault master...

Sprawa jest taka niedawno zakupilismy takowy wynalazek z 2,5dci i dzis tak niedawno obaczajam nasz nowy nabytek i co mnie zabilo.....GDZIE TO AUTO MA AKU! :shock: ! I tak z kumplem szukamy szukami i nic za ksiazke serwisowa a tam nic!!!

WIE ktos bo jakos glopio mi do salonu dzwonic z takim pytaniem, bo ja do niedawna bym wysmial kogos za takie pytanie :evil::oops::evil::oops: :shock:

 

PS nagroda zostanie wylosowana jak wyslesz sms na numer ktory podam po otrzymaniu odpowiedzi:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis rozwalilo mnie co pospolite francuskie renault master...

GDZIE TO AUTO MA AKU! :shock: !

 

Poszukaj w szoferce pod podłogą, między fotelami kierowcy i pasażera. Specjalistą od dostawczaków nie jestem:) ale kiedyś własnie tam aku widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie do googli i voila :twisted:

Nowy Master proponuje 5 rodzajów silnika o różnej mocy : silniki dCi, odpowiadające normom Euro 3 charakteryzuje wysoki moment obrotowy, skuteczność i łatwe utrzymanie.

Małe zużycie paliwa i prędkość handlowa zapewnią Twojej firmie rentowność, której potrzebujesz.

 

Skrzynia biegów PK6 (w silniku 140 dCi):

Nową, 6-cio biegowa, ręczną skrzynię biegów charakteryzuje łatwość przełożeń.

Dodatkowo, 6-ty bieg znacząco wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa i hałasu przy dużej prędkości.

 

Akumulator:

Akumulator Mastera został umieszczony pod podłogą kabiny, co ułatwia dostęp.

Jego trwałość i nowe prądnice są gwarancją jakości i trwałości.

 

więc już wiesz gdzie szukać :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko glupstwo :mrgreen:

 

jak teraz pamietam chwile, kiedy po raz pierwszy szukalem dzwigienki do otwarcia maski w Suzuki Samuraju siostry... po dluuugich poszukiwaniach okazalo sie, ze jest w... schowku :shock:

a jako ze schowek nie byl pusty, nie bylo to takie oczywiste na pierwszy rzut oka :roll: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, będzie off top.

 

Wyraz "zwycięzca" piszę się w taki sposób, jak ja to właśnie zrobiłem.

 

Przepraszam, ale dlaczego nie szanujemy języka pisanego do tego stopnia, że wyprawiamy z nim takie cuda? Ja rozumiem rąbnąć się z przecinkiem, albo gdzieś strzelić byka lub dwa. Zdarza się. Może się również paluszek omsknąć i zamiast "herbata" napiszemy "hebrata", ale na litość... nie wspominam już całkowitego braku interpunkcji, który najzwyczajniej utrudnia czytanie.

 

Na to co niektórzy robią nie ma wytłumaczenia. Ja rozumiem dysleksje, dysgrafie, dysortografie i inne wynalazki współczesnej cywilizacji, ale... zawsze jest jakieś ale. W tym wypadku będzie to słownik, który w Firefoksie podkreśla wszystkie błędy. Czy to takie trudne z niego korzystać? Jestem pewien, że nie.

 

Pozdrawiam i przepraszam za OT,

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, będzie off top.

 

Wyraz "zwycięzca" piszę się w taki sposób, jak ja to właśnie zrobiłem.

 

Przepraszam, ale dlaczego nie szanujemy języka pisanego do tego stopnia, że wyprawiamy z nim takie cuda? Ja rozumiem rąbnąć się z przecinkiem, albo gdzieś strzelić byka lub dwa. Zdarza się. Może się również paluszek omsknąć i zamiast "herbata" napiszemy "hebrata", ale na litość... nie wspominam już całkowitego braku interpunkcji, który najzwyczajniej utrudnia czytanie.

 

Na to co niektórzy robią nie ma wytłumaczenia. Ja rozumiem dysleksje, dysgrafie, dysortografie i inne wynalazki współczesnej cywilizacji, ale... zawsze jest jakieś ale. W tym wypadku będzie to słownik, który w Firefoksie podkreśla wszystkie błędy. Czy to takie trudne z niego korzystać? Jestem pewien, że nie.

 

Pozdrawiam i przepraszam za OT,

 

M

 

Hogi zwei! :razz:

 

:mrgreen: :cool:

 

ale jak sie czepiamy, to do konca. Znacznie mniej czasu niz zakladanie nowego tematu na forum, zajeloby wpisanie w googla :arrow: akumulator renault master :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku będzie to słownik, który w Firefoksie podkreśla wszystkie błędy. Czy to takie trudne z niego korzystać? Jestem pewien, że nie.

Ja dzięki temu słownikowi zacząłem pisać polskie znaki, o których często zapominałem. Wkurzało mnie te czerwone podkreślenie :razz: Chociaż muszę przyznać, że jeszcze czasami korzystam z googla żeby pokazał mi jak coś napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku będzie to słownik, który w Firefoksie podkreśla wszystkie błędy. Czy to takie trudne z niego korzystać? Jestem pewien, że nie.

Ja dzięki temu słownikowi zacząłem pisać polskie znaki, o których często zapominałem. Wkurzało mnie te czerwone podkreślenie :razz: Chociaż muszę przyznać, że jeszcze czasami korzystam z googla żeby pokazał mi jak coś napisać.

 

Ja tam nie chcę popadać w paranoję, to nie zjazd nauczycieli języka polskiego. Chodzi mi jedynie o jakieś absolutnie minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku będzie to słownik, który w Firefoksie podkreśla wszystkie błędy. Czy to takie trudne z niego korzystać? Jestem pewien, że nie.

Ja dzięki temu słownikowi zacząłem pisać polskie znaki, o których często zapominałem. Wkurzało mnie te czerwone podkreślenie :razz: Chociaż muszę przyznać, że jeszcze czasami korzystam z googla żeby pokazał mi jak coś napisać.

 

Ja tam nie chcę popadać w paranoję, to nie zjazd nauczycieli języka polskiego. Chodzi mi jedynie o jakieś absolutnie minimum.

Może to dziwnie zabrzmiało. Nie chodziło mi o to, żeby każdy pisał polskie znaki. Sam często popełniam wiele błędów, ale również dzięki forum (Dzięki Hogi :wink: ) myślę, że popełniam ich trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedząc pierwszy raz z Astrze GSi pół godziny szukałem włącznika światła w kokpicie

Jakież było zdziwienie mojego kolegi, kiedy w jego Vectrze włączyłem w nocy oświetlenie kabiny. Przez kilka lat użytkowania myślał, że lampka działa wyłącznie przy otwieraniu drzwi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clio II nie ma kratki, ale zbiornik jest dalej na podszybiu od strony kierowcy.

 

2i7r395.jpg

 

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 11:34 am ]

jak teraz pamietam chwile, kiedy po raz pierwszy szukalem dzwigienki do otwarcia maski w Suzuki Samuraju siostry... po dluuugich poszukiwaniach okazalo sie, ze jest w... schowku :shock:

 

Podobnie jest w Roverze 100, tyle, że nie jest w schowku tylko w tym miejscu co zawsze jedynie po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wciaz nie wiem, gdzie wlac plyn do spryskiwacza w Clio II

 

Ha! Ten temat już przerobiłem - otwórz kratkę tuż przed przednią szybą, a za komorą silnika.

 

[EDIT] Tak było przynajmniej w Clio I.

 

 

Kiedyś gdy byłem posiadaczem "wspanaiłego" Renault Clio. Miałem kłopot ze znalezieniem lewarka. Okazało się, że też był ukryty przed przednią szybą pod kratką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak teraz pamietam chwile, kiedy po raz pierwszy szukalem dzwigienki do otwarcia maski w Suzuki Samuraju siostry... po dluuugich poszukiwaniach okazalo sie, ze jest w... schowku :shock:

 

Podobnie jest w Roverze 100, tyle, że nie jest w schowku tylko w tym miejscu co zawsze jedynie po prawej stronie.

no dobra, ja moge zrozumiec (ale nie chce :mrgreen: ) inna strone w przypadku tej dzwigienki, ale W SCHOWKU - ciekawe, co male zolte ludziki wtedy mialy w glowach :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, co male zolte ludziki wtedy mialy w glowach

 

lenia albo raczej ciecie kosztow ;) jak pisal WRC fan:

 

w tym miejscu co zawsze jedynie po prawej stronie.

 

przekladajac z LHD na RHD niektorzy producenci pewnych rzeczy nie ruszaja. Np. w Pug'u 206 LHD wycieraczki chodza po "europejsku" itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. w Pug'u 206 LHD wycieraczki chodza po "europejsku"

 

Fakt, "chodzą" jak w europejskich wersjach, ale ramiona wycieraczek mają inną konstrukcję (podobnie jest w Clio RHD/LHD), także nie jest to zostawione całkiem bez zmian.

 

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 12:39 pm ]

Pug'u 206 LHD

 

RHD ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...