Skocz do zawartości

Nowy Forester...


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bryndza!!! :)Nie na polskie drogi!!!

 

ale żeby podjechać na studniówke pod Muzeum Narodowe w sam raz :D

 

 

A kto mnie podwiezie do szkoły?

 

myśle że ZTM z wielką przyjemnością :mrgreen:

 

pozdro

Jak będę na miejscu...z przyjemnością

Wkrótce Chrysler 300C-dla mnię przepiękna limuzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eghm ! sprowadzając kolegów na pierwotny temat znalazłem "nie zakodowane" :wink: informacje + zdjęcia:

 

:arrow: http://www.subdriven.com/news/publish/Subaru_News/article_330.shtml

 

:arrow: http://www.subdriven.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Automobiles/Forester/Generation%202/2006%20Forester#

 

001.jpg

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście samochód się podoba - tył jest super, przód - jak dzisiaj go znalazłem, to nie podobał mi się prawie w ogóle, ale teraz już się przyzwyczaiłem i jest OK. :) Dziwne tylko że przód odbiega od dotychczasowej stylizacji nowych modeli Subaru... :? Pewnie za jakiś rok będziemy mieli kolejny lifting :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pomysleli to mnie nie interesuje :)

 

Poza tym nie jezdze tym na codzien a od czasu do czasu mozna se pozwolic na szpan :)

Lepiej brzmi pozwolić sobie na żart bo z tym "szpanem" to chyba trafiasz do wąskiego grona odbiorców. No chyba, że wcześniej wybraliście tzw grupę docelową 8) ale w sumie będziecie to chyba długo pamięta... l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanuś..ale sie Ciebie czepiają..zazdrośniki jedne..szpan szpanem, limo też..ale ja mam jedno pytanie..bo strasznie mnie to dręczy...czy te przepaski na oczach nie przeszkadzały wam w tańcu :?: znaczy sie czy stopy Szanownej partnerki nadal mają pierwotny kształt :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanuś..ale sie Ciebie czepiają..zazdrośniki jedne..

 

Nie chcialem tego powiedziec na glos, bo zaraz by mi sie dostalo :lol:

 

czy te przepaski na oczach nie przeszkadzały wam w tańcu znaczy sie czy stopy Szanownej partnerki nadal mają pierwotny kształt

 

Opaski zdjelismy po wysiasciu z limo, ale nogi mojej Kici i tak podeptane byly przez nachlane nauczycielki :lol: Do dzisiaj ma since :? Mnie tez deptali strasznie, ale na szczescie mialem dobre buty :P

 

P.S. irma: to zdjecie bylo robione, zanim wsiedlismy, wiesz mroz i wogole nam sie spieszylo. Ponizej zdjecie zrobione po przejazdzce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...