Skocz do zawartości

Subaru B9 Tribeca - oficjalne fotki :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Środek jest fajny, od zewnątrz mi się bardziej nie podoba niż podoba, grill jest paskudny, przypomina orgię koreańskich stylistów (albo raczej powinienem tutaj napisać grecką sałatkę :) Natomiast jak ramki w drzwiach pojawią się w Legacy i w Imprezie, to znaczy, że należy pożegnać się z działem projektowym i zatrudnić ludzi szanujących ten poniekąd przyjemny wyróżnik Subaru z całego blaszanego motłochu na ulicy. O napędzie 4x4 nie wspominam, bo ty chyba polityka jest stabilna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zdjęcia gdzie wygląda fajnie. A są gdzie gorzej. Ogólnie wydaje mi się że gdyby odwrócić grill już by było lepiej.

 

Środek - kosmos. ale oczywiście na zdjęciach jest topowa wersja a w podstawowej zapewne będzie nieco skromniej

 

Szyby z ramkami ? Może ma to związek z wielkością samochodu, sztywnością karoserii itp......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek imponujący, zewnątrz intrygujący.

Na żywo podejrzewam że wzbudza jeszcze inne doznania.

Po przejażdżce to pewno już będzie nam brak słów! To duże auto !

Będzie miało naj mniej z 350 Konny silnik ! Ciekawe jaki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy może być H6 z Turbo ?

 

Marzenie! H6 z Turbo ! Było by wtedy spokojnie z 450 KONI, Myślę ze zgodnie z naturą swoja Subaru będzie konkurować z Porsche Cayenn oczywiście tylko osiągami i trakcja. Więc 400-500 Koni to norma. Oby nie przeszczepili jakiegoś dziwnego silnika... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie! H6 z Turbo ! Było by wtedy spokojnie z 450 KONI, Myślę ze zgodnie z naturą swoja Subaru będzie konkurować z Porsche Cayenn oczywiście tylko osiągami i trakcja. Więc 400-500 Koni to norma. Oby nie przeszczepili jakiegoś dziwnego silnika... :!:

 

A skoro ma to volvo (czy kto inny) też produkować to w ramach unifikacji wsadzą jakąś rzędówkę i na tym się skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenie! H6 z Turbo ! Było by wtedy spokojnie z 450 KONI, Myślę ze zgodnie z naturą swoja Subaru będzie konkurować z Porsche Cayenn oczywiście tylko osiągami i trakcja. Więc 400-500 Koni to norma. Oby nie przeszczepili jakiegoś dziwnego silnika... :!:

 

A skoro ma to volvo (czy kto inny) też produkować to w ramach unifikacji wsadzą jakąś rzędówkę i na tym się skończy :)

 

Może cos takiego pieknego jak w Volkswagenie Touaregu :!:

10 - cylindrowy, wysokoprężny

Pojemność 5,0 L,

Moc max. kW (KM) przy obr. / min. 230 (313) / 3750

Max. moment obr., Nm przy obr. / min 750 / 2000

 

Pod maską spokojie sie zmieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...