Skocz do zawartości

No to mamy prezydenta?...


Sabor

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wydaje mi się, że to nie Obama wygrał tylko Bush przegrał - reasumując stało się to co u nas w ostatnich wyborach że wygrała koalicja przeciw Kaczorom a nie zwolennicy Tuska.... Obama ma po prostu fuksa, że Bush jest tak nielubianym prezydentem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to na podstawie jakichś danych? Obama wygrał w stosunku 2:1 jeśli chodzi o głosy elektorskie. Realnego poparcia miał około 52-53% z tego co pamiętam. Ergo Bush rzucał na McCaina mniej więcej taki sam cień jak każdy poprzedni prezydent na kandydata ze swojej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to na podstawie jakichś danych? Obama wygrał w stosunku 2:1 jeśli chodzi o głosy elektorskie. Realnego poparcia miał około 52-53% z tego co pamiętam. Ergo Bush rzucał na McCaina mniej więcej taki sam cień jak każdy poprzedni prezydent na kandydata ze swojej partii.

Z tego co słyszałem przez ostatnie kilka dni to wcześniej żaden prezydent nie był tak nielubiany jak G.W. Bush :roll:

 

Rasistą nie jestem, wisi mi kto jest czy będzie prezydentem USA czy jaki ma kolor skóry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W istocie, Bush nie był lubiany. Chodzi mi jednak o to, że ludzie nie rzucili się tłumnie głosować na Obamę, bo nie lubili Busha, tak jak to miało miejsce u nas z PiS-em i PO. W Stanach mechanizmy wyborcze wyglądają zupełnie inaczej i jeśli kandydat nie jest wyjątkowo nieudolny to bardzo rzadko się zdarza, aby któryś prezydent wygrał dużą różnicą głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komu pogratulował i jak sie będzie do niego zwracał "nasz" prezydent :?:

 

- Baba Omama

 

- Oback Barama

 

- Baran Obawa

 

- Barubar Bambama

 

- Barabar Obameiro

 

- Borubak O\´Lama

 

- Brak Banana

 

- Barek Odrana

 

- Burak Osama

 

- Bobek Barana

 

- Szalas Obama

 

- Rumburak Osrama

 

- Obak z Bahama

 

- Barakus mlask mlask Obamus mlask mlask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz jak nasz prezydent wymówi imie i nazwisko nowego prezydenta USA ?

 

Baba Omama

Oback Barama

Baran Obawa

Barubar Bambama

Barabar Obameiro

Borubak O'Lama

Brak Banana

Barek Odrana

Burak Osama

Obak z Bahama

Burak z Bahama

Bahama Mama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy artykuł.

 

"– W Stanach Zjednoczonych każdy człowiek, który ubiega się o mianowanie na jakieś poważne państwowe stanowisko, musi zostać poddany przez FBI specjalnym procedurom sprawdzającym. Agenci badają jego przeszłość, kontakty i powiązania – mówi Cliff Kincaid. – Barack Husajn Obama nigdy nie przeszedłby takiego testu."

 

No to jest grane? Każdy ma być sprawdzony a jego nie sprawdzili???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...