Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwolę sobie pogratulować naszemu Forumowiczowi wck fenomenalnych fotek :shock: Ależ ten Loeb fruwał :shock: :shock:

010.jpg

015.jpg

 

O i Niunia się na foto załapała :wink: :razz:

dsc0027s.jpg

 

Cholerka ochotę sobie zrobiłem. Dziś albo jutro bujnę się pooglądać Sordo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, juz nie zyjesz !!

Natychmiast masz usunac moje zdjecie !!

WCK tez zabije...

 

A dominik to juz w ogole nie zyje.... ten czlowiek jest niepowazny....

 

No i niepotrzebnie się zdemaskowałaś. Właściwie to nie widzę powodu żeby się denerwować. Przecież jesteś ubrana!!! :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, juz nie zyjesz !!

Natychmiast masz usunac moje zdjecie !!

WCK tez zabije...

 

A dominik to juz w ogole nie zyje.... ten czlowiek jest niepowazny....

 

spoko spoko, na RallyOnline jest tego więcej ;)

 

Chryste...jaka nerwowa ta dzisiejsza młodzież....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie odnośnie wejścia na odcinki rajdu Polski

w karnecie kibica na 3 dni jest napisane: "wejścia do wyznaczonych stref kibica na odcinkach specjalnych i odcinku testowym "

czyli nie będą na wyznaczonych odcinkach testowych nie trzeba mieć karnetu, ale czy najlepsze miejsca są właśnie pozabezpieczane i trzeba na nie mieć karnety? czy można nie płacąc bez problemów poruszać się na odcinach wyłączając tylko strefy wyznaczone

nie miałem jeszcze okazji być na rajdzie Polski dlatego wszystkie uwagi mile widziane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Ha! Otóż to. A jeszcze nie tak dawno (chyba w ostatnim WRC), zapytano Kajta o wybór Rathe na pilota i czy ma on jakikolwiek pozakulisowy związek z BRE? Kajto zaprzeczył, twierdząc że Rathe został wybrany wyłącznie ze względów czysto sportowych. Słabo ten tekst wygląda w okolicznościach jak wyżej

 

Tekst nie wygląda "słabo" w "okolicznościach", lecz wyłącznie wobec podyktowanej emocjami wypowiedzi p. Rathe.

Przyczyny zostały zainteresowanemu wyjaśnione zarówno ustnie, jak i pisemnie ( po rozmowie). Nie mają one sugerownego tutaj podłoża "sponsorskiego" - to akurat łatwo sprawdzić już na najbliższym rajdzie - skład sponsorów bez zmian.

Nawet jeżeli czasem podejmowanie decyzji nie jest łatwe, a wręcz (bardzo) przykre, ktoś podejmować je musi. A jedną ze znanych zasad jest to, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Nie wnikając w szczegóły - te bowiem dotyczą wyłącznie osób bezpośrednio zaangazowanych - pozawalm sobie przypomnieć, że zmiany na "prawym fotelu" po jednym czy dwóch rajdach nie są bynajmniej rzadkością.

 

Jackowi Rathe w tym miejscu dziękuję raz jeszcze za zaangażowanie i udział w barwach SPRT rajdzie Elmot i życzę wszelkiego powodzenia na przyszłość.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, zmieniłem foto na te co Ci się podoba. Może być? :wink:

 

Byłem dzisiaj na testach Sordo. Wymarzłem przeraźliwie... wiadomo dwa przejazdy - półtorej godziny czekania. Ale wurc to wurc. Fajnie było znowu na te autko w akcji popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można nie płacąc bez problemów poruszać się na odcinach wyłączając tylko strefy wyznaczone

 

Pewnie, że można. Ale jakbyś był organizatorem tej imprezy, poświęcił jej kilka miesięcy życia, poniósł ogromne koszty, to co byś myślał o ludziach skradajacych się po krzakach, żeby wejść bez biletu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...