Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Ayo napisał:

no slabo to wszystko wyglada,

powoli wizja dolara za 6 zl przestaje byc niereala.

Pisałem o tym na forum w kwietniu czy maju, że w przeciągu roku po tyle będzie dolar, to się na forum ze mnie śmieli że pojęcia nie mam, że Polska super silna, gospodarka prężna i żadna pandemia jej nie straszna, że polski złoty super waluta na trudne czasy itp...

 

Wracając do tematu nieruchomości - wczoraj kolega oglądał mieszkanie na Targówku w Warszawie, bardzo blisko  metra, ładne 46 metrów, wywoławczo 7500zł za metr...

Do wakacji takie chodziły po minimum 10 tys zł.

Jazda bez trzymanki w dół zaczęła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciek323 napisał:

Wracając do tematu nieruchomości - wczoraj kolega oglądał mieszkanie na Targówku w Warszawie, bardzo blisko  metra, ładne 46 metrów, wywoławczo 7500zł za metr...

Do wakacji takie chodziły po minimum 10 tys zł.

Jazda bez trzymanki w dół zaczęła się.

 

Dobrze, teściowej mieszkanie chcę kupić, a ceny są, lekko mówiąc, śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BelegUS napisał:

 

Dobrze, teściowej mieszkanie chcę kupić, a ceny są, lekko mówiąc, śmieszne.

Ceny są przeszacowane o 15-20% w zależności od lokalizacji.

 

Pytanie jak się zachowa złotówka w tych niepewnych czasach... to będzie miało kluczowy wpływ na ceny nieruchomości w PLN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ponizszy material jesli chodzi o nieruchomosci:

 

+ drugi odcinek z pytaniami widzow.

 

ja bym nie czekal na spadek cen tylko zaczal szukac okazji, zeby kupic mieszkanie ponizej jego wartosci.

film daje sporo odpowiedzi, ale chodzi glownie o samo podejscie do tematu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 08:47, maciek323 napisał:

Pisałem o tym na forum w kwietniu czy maju, że w przeciągu roku po tyle będzie dolar

 

Już w maju 2020 miał być dolar po 7 a potem tylko dalsze wzrosty. Wybacz więc, ale śmieję się nadal :biglol:

 

Przychylam się do poglądów, że dolar jest u kresu swojej potęgi i w dłuższym terminie będzie spadał z różnych względów. Zresztą już teraz widać jak od dawna osłabł wobec euro. Na długi termin chyba lepiej CHF. Ciekawe co będzie z GBP, ze względu na zapomniany obecnie brexit, który jest za pasem, może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest konferencja online XTB, sporo ciekawych prelegentow, a na koniec ciekawa debata o swiatowej gospodarce z udzialem m.in Bartosiaka i tradera21.
https://pl.xtb.com/tradingmasterclass
Ciekawe czy można gdzieś obejrzeć nagrania?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Chinska-Ant-Group-szykuje-najwiekszy-gieldowy-debiut-w-historii-7988908.html

Chińska spółka Ant Group stojąca za popularną platformą płatności Alipay, zamierza przeprowadzić największy debiut w historii światowych giełd. Wartość akcji, które trafią do inwestorów przekroczy 30 mld dolarów.

 

A tymczasem:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jacek-Sasin-nagrodzony-za-sprawnosc-i-odwage-7988262.html

Minister Aktywów Państwowych otrzymał nagrodę Polskiego Kompasu 2020. Nagrodę sponsorowały przede wszystkim spółki Skarbu Państwa, które ministerstwo Sasina nadzoruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trzymam kciuki, żeby hucpa z CDPR dobiegła końca. Bańki nie da się pompować w nieskończoność, zwłaszcza gdy mówi się o firmie jednego tytułu.

 

Megacrunch 2137 niewypałem nie będzie, ale oczekiwań (wywindowanych blablaniem pod niebiosa) nie spełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że gra się obroni obstawiam po premierze kurs na 500 zł. Rozmawiałem z osobą, która miała do czynienia z pracownika od P&R/Marketing. Tam budżet na promocję jest no limit, myślę że nawet niewielkie niedociągnięcia będą przykryte mega nagonką na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...