Skocz do zawartości

Rejestr Imprez Coupe w Polsce


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://img528.imageshack.us/img528/3553 ... 148432.jpg

 

http://img682.imageshack.us/img682/2396 ... 187341.jpg

 

Zdjęcia podkradzione z forum ExoticCars.pl - autorem jest użytkownik o nicku "sti" :wink:

Może na podstawie tych będzie można powiedzieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img528.imageshack.us/img528/3553/dsc6055a7148432.jpg

 

http://img682.imageshack.us/img682/2396 ... 187341.jpg

 

Zdjęcia podkradzione z forum ExoticCars.pl - autorem jest użytkownik o nicku "sti" :wink:

Może na podstawie tych będzie można powiedzieć więcej?

 

Czy oryginalnie 22b miało przyciemnione szyby? Bo tu widze jakaś partyzancka granatowa folie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oryginalnie 22b miało przyciemnione szyby?

Z tego co czytałem w internecie to tył był oryginalnie przyciemniany.

 

Tez mi sie tak wydaje. A tu wyglada jak jakas lipna granatowa folia z Tesco czy innego Carrefoura :) Ale może to tylko takie wrazenie na tych fotkach. Żeby nie było, bo sie czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że w tym temacie urzędują osobniki związane w jakiś sposób, emocjonalnie lub fizycznie z SI Coupe...potrzebuję zakupić/zamienić na coś - do swojego egzemplarza kompletne drzwi kierowcy, a conajmniej blachę i podnośnik do szyby, zamierzam używac auta normalnie na ulicy, a w tej chwili mam plastikowe drzwi i szyby zamocowane na stałe, nie da się jeździć w stylu: ,,zimny łokieć..."w lato.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierola 22b stoi już drugi rok na smietniku koło jednego z jeleniogórskich warsztatów jest po lekkiej stłuczce i sobie rdzewieje pod chmurka

 

smutne...............

 

Czy to jest wielki problem z dostepnoscia oryginalnych czesciami do 22b w ASO ? Wiem ze do S20* nie mozna sobie "o tak" zamowic czesci tylko trzeba miec jakis numer czy certyfikat posiadania takiego auta. Czy w przypadku 22b tez tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest wielki problem z dostepnoscia oryginalnych czesciami do 22b

 

Tak jest! Chodzi o to że oficjalnie taki samochód nie istnieje (w niemieckim wykazie części), podobnie jak np. 2.5RS Coupe. Jednak jak wiesz co z czego pasuje to właściwie nie ma problemu.

 

emotorsport u Ciebie i tak kable na długość nie będą pasowały, więc jak nie umiesz znaleźć z imprezy to poszukaj z forka turbo.

To taki mój szalony pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo ;-)

 

i tu was mile zaskocze ;-) z czesciami do 22B ;-)

da sie wszystko sie da ;-) tylko trzeba znalesc katalog JDM ;-) najlepiej w jezyku EN ;-)

nr katalogowe i spokojnie mozna zamowic ;-)

 

co do 22B ;-) to koncept z body kitem jest super ;-) hmm koszty to:

 

okolo 4000zl za kpl. + praca blacharze i lakiernika, calosc powinna zamknac sie w 6000zl, ale body to nie wszystko bo bedize brzydko jak sie nie poszerzy kolek... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie wszystko sie da ;-) tylko trzeba znalesc katalog JDM ;-)

 

To Sfaragdas zamów mi (teoretycznie) przełącznik do szyb pasażera do swojej Coupe. Wiesz dobrze że przez serwis ta operacja jest niewykonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra PANOWIE. Tak się gimnastykujecie nad tym wrocławskim 22B na blaszkach SY.... a to autko jest.......... MOJE :mrgreen: Narazie nie mam fotek w zasięgu kompa, ale myślę, że w okolicy Swiąt coś wrzucę tu i na drugim forum z kreską. Zalożę sobie jakis albumik to sobie pooglądacie. Poki co muszą Wam wystarczyć Wasze fotki :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]Premo - nie chcę nic mówic, ale próbowałem się do Ciebie dobić, jak Twoja furka jeszcze stała w Bytomiu :twisted: , zostawiałem gościowi z parkingu strzeżonego mój nr.tel. żebyś się ze mną skontaktował ale nic... cisza totalna.... :sad:

Jak toś chce to możemy się jakos spotkać - we Wrocku jestem na co dzień, a w Bytomiu będę na Święta. Piszcie PW albo na maila arpaw@wp.pl

A autko to długo i własnymi siłami budowany RS z body kitem ....póki co RS, ale przyszłość jest w naszych rękach więc plany są dalekosiężne. Jakby ktos miał ochote na taki kit, to walcie do mnie. Jeszcze u mnie za słabo z netem, ale mam zamiar pokazac cały proces przebudowy no i jak ktos chce mogę mu zrobić to samo :lol: .

 

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 10:59 pm ]

Hm, coś mi nie wyszło z tym pogrubieniem tekstu wyżej :razz:

Aha, felgi to 17- na zimę, nawiasem mówiąc zdjęte z czarnego Type R po Hołku, a ja je kupiłem od K.Karkoszki jak nią jeszcze śmigał po Śląsku, teraz to autko jest o ile dobrze wiem gdzieś pod Wrockiem.

Na wiosnę - czyli już niedługo - OZ Superleggera "18, choć usilnie poszukuję Speedline'ów takich jak Gieruszczakowe - a skoro rozwalił autko to może wreszcie będzie skłonny je sprzedać (tzn kółka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...