Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rpw, jak napisał chyba :?: Pan Andrzej, nie napinać się na wynik, to spotkanie forumowe :wink:

 

DNL, kaski rządzą :mrgreen::mrgreen:

Durbosowy groszek zbiera się straszliwie

Chyba nie w tej chwili :mrgreen: Pozdro dla Ciebie i Blue - tak, to ja z wami pchałem groszka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie.... kazdy z uczestnikow powinien miec co najmniej dwa swoje zdjecia w akcji ....na próbach :idea: Beda pewnie za pare dni umieszczone na stronie AK-Rzemieslnik... :idea:

 

Przy okazji: nowy WRX - miodzio (mowilem, ze ciemne szyby to gud ajdija!)

Jak sie z boku patrzy to moze byc , ale jak jechalem za nim to jakis za

"chudy" sie wydaje :mrgreen: musze jakies felgi dobrac tak na styk z blotnikami...i z wydechem cos pomyslę bo te rurki z tyłu...cienkie jakies :roll: Moze za długo jechałem za Kadrowa do Wa-wy :mrgreen:

AK

ps. z dieslem i skrzynia 6 moze sie jeszcze bardziej podobac a jakby jeszcze AT ( za rok moze :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już zostało napisane.

Chcę jeszcze raz podziękować Kadrowej, AK, Kubie Mroczkowskiemu i wszystkim "wmieszanym" za wspaniałą organizacje i za to, że nadal Wam się chce coś robić.

 

Motel Subaru jak zawsze gościnny no i Finka przednia, Carfit potwierdzi :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Wszystkich spotkanych. Kudłaty nie jest taki kudłaty jak go maluja :mrgreen:

 

PS. Panie Andrzeju, w pokoiku [nr.8] na stoliku :mrgreen: zostawiłem taki malutki flakonik. Proszę przygarnac, kolega odbierze.

Edit: Znalazło się pod fotelem w samochodzie :oops:

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Adamusmax, masz coś nie halo chyba z wiskoza, masz sam tylny napęd :idea: , przy starcie same tylne kola się obracają jak w bemce, przód ni hu hu :roll:

 

wiskoza jest OK tyle ze jest to DCCD a niestety sterownik nieuruchomiony bo pokretlo od DCCD nie dotarlo na czas :cry: dyfer jest otwarty i generalnie mam tylnonapedowke na razie

 

ale za to jak nawroty robi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za kolejną super imprezę. Strasznie mi się podobało :twisted: Pierwszy tak poważny start ( :mrgreen: ) GTkiem i obawiam się, że jadąc N/A byłbym kilka oczek wyżej :oops: Zwalam winę na słabe opony :wink: :wink: i "brak feelingu" w dniu wczorajszym :mrgreen:

 

Graty dla Bębna oczywiście. Czasy masakra :shock:

 

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich spotkanych forumowiczów :cool:

 

Gdyby komuś walały się po dysku fotki z Zieloną Żabą kombi z numerkiem 31 to poproszę o przesłanie na pablonas małpa interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stawiałem pierwsze kroki w aucie AWD (jeżdżę od dwóch tygodni) i tak jakimś cudem znalazlem się 0,5s za Berlinem i 0,4s za Blue co w rezultacie dało 6 miejsce w generalce.

 

no to jak po dwóch tygodniach posiadania auta sadzisz takie slajdy to ja jestem pełen podziwu :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek73 dziękuję za możliwość wspólnego zmagania na próbach - wrażenia bezcenne :mrgreen: i śmiechu co niemiara :lol: i Simon1 za transport na tor i do domu :wink: ... oraz gorące pozdrowienia dla wszystkich spotkanych forumowiczów :cool:

 

vergette - to Was z Przemek73 mieliśmy okazję poznać, szczególnie podczas startu na bocznicy. Było nam bardzo miło. Pozdrawiamy serdecznie. :mrgreen:

 

Pozdrawiamy również Sławka i Grzegorza (czarny Forester turbo) + dwóch ich kolegów (sorry ale nie pamiętam imion). Mam nadzieję, że jesteście na Forum. Miło było pogadać przy herbacie. :wink: :mrgreen:

 

Pozdrowienia także dla Przemka i Sieli. Szczególnie Sieli dziękuję za wdrożenie nas w specyfikę mapy. :mrgreen:

 

rpw, jak napisał chyba Pan Andrzej, nie napinać się na wynik, to spotkanie forumowe

 

Michał - masz rację. I właśnie to spotkanie sobie najbardziej cenię. :mrgreen: Ale wiesz jak jest, zawsze pozostaje nuta rywalizacji. :cool: I chciałoby by się wypaść możliwie dobrze. :mrgreen: Cóż, może następnym razem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję organizatorom. :lol: Świetna impreza, organizacja super, catering OK. :cool:

 

Gratuluję zwycięzcom oraz uczestnikom – bardzo zacięta rywalizacja. Niestety ambicje sięgają trochę wyżej ( 11 miejsce w generalce ) szczególnie patrząc na wyniki ostatniej próby. :razz:

 

Dziękuję pilotowi za nawigację i wyrozumiałość :roll:

 

Nie mogę doczekać się już następnej Cyny. Może jakaś w scenerii zimowej? :?:

 

Dziękuję jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym co zobaczyłem, poszukam jakiś kapciuff na stalowych felgach i na następny raz może i ja wezmę udział. Niestety umiejętności szutrowych brak ... no właśnie :) Ale jak to się mówi: "liczy się dobry FUN"

 

:razz:Albo turboklekotem wystartuje :D :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem już do domu, trochę daleko 420km, ale na prawdę warto było, oczywiście podziękowania dla organizatorów super impreza, świetnie, że nie było żadnych ram czasowych i każdy startował tak jak mu pasowało po porostu pełen luzik :mrgreen: Miło było przyporządkować niektóre twarze do nicków i zamienić kilka słów, pozdrowienia dla Simon1, Harvester, Godlik, DNL, rpw i wielu innych ze świniakami na czapkach, kurtkach, lusterkach klapach itp. itd. Tylko kudłatego nie kojarzę, ciągnął się za nami z Chynowa do Mogielnicy, ale jak byłem pewien, że Cię widzę Przemeq to już byłeś w kasku :mrgreen:

Na koniec wielkie podziękowania dla mojej pilotki Vergette na prawdę super się bawiłem, śmiechu po pachy :mrgreen: , beczki nas pokonały, ale to bez znaczenia, na 3 próbach mieliśmy 4 czas w klasie więc uważam, że jak na pierwszy raz daliśmy radę :wink:

Na następną Cynę piszę się na 100%

Jak ktoś ma zdjęcia, filmy, wywiady z załogą nr 3 poproszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się bardzo podobało :) Dobrze zorganizowana, lajtowa impreza. Miła atmosfera i ta ilość Subaraków zrobiły swoje :) Fajna możliwość potrenowania KJSowych prób.

Wielkie gratulacje dla mojego przyjaciela Jędruli za pozamiatanie klasy INNE! Trzeba powiedzieć mocno udany debiut za kierownicą w tego typu imprezie ;)

Podziękowania dla Przemqa za wspólny start i możwliwość polatania za kierwonicą Legaca po Słomce ;) Przy okazji pozdrowienia dla Poliniego za wspólne jeżdzenie :) Mam nadzieje, że chociaż troche się podobało :roll: i dziękie za pomoc przy rozłożeniu Magazynu KMH ;)

 

jak również nawiazać nowe znajomości np Kudłaty i Siela (FAJNĄ MIELIŚMY MIEJSCOWKĘ NA TRYBUNIE VIP NIE WIAŁO I BYŁO DUŻO CIEPLEJ).

 

Pozdro, a miejscówka była kozacka :D

 

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 12:38 pm ]

Pozdrowienia także dla Przemka i Sieli. Szczególnie Sieli dziękuję za wdrożenie nas w specyfikę mapy.

 

Również pozdrawiam :) Cieszę się, że mogłem troche pomóc ;)

 

 

a i wielkie gratki dla Bębna! Pozamiatałeś chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca białego Seicento to forumowicz?

pożyczyłem mu podnośnik i proszę o kontakt w celu oddania.

 

jeżeli nie jest forumowiczem to możesz go spotkać co tydzien we wtorek pod Stadionem X lecia na nocnym rallyspincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

kierowca białego Seicento to forumowicz?

pożyczyłem mu podnośnik i proszę o kontakt w celu oddania.

 

 

jeżeli nie jest forumowiczem to możesz go spotkać co tydzien we wtorek pod Stadionem X lecia na nocnym rallyspincie.

 

Siela, dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moge powiedzieć - uberpr0. Naprawdę świetnie było, miło było poznać tyle osób i przejechać się na prawym z tak ubóstwianym kierownikiem jak Mikki. Co prawda całą droge do domu marudził że mogliśmy polatać na wolnych po torze ale przynajmniej dojechaliśmy bo skrzynia zdecydowanie odmówiła dalszej zabawy.

Mikołaj - wynik wyszedł elegancki jak na 2 ostatnie próby z wypadająca skrzynią.

Pozdrawiam i dozobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...