Skocz do zawartości

Naklejki


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak :? pomyliłem linki i wstawiłem nie ten co trzeba - chodziło mi o http://homepage2.nifty.com/prodrivestyl ... oduct.html

 

Cos Ci nie idzie z tymi linkami :lol: - ten "poprawny" ja juz wstawilem pare postow wczesniej :twisted: (2. strona postow w tym temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, chodziło mi o to że mój pierwszy komentarz dotczył tego właśnie linku wrzuconego przez Ciebie a nie tego który wpisałem za pierwszym razem, ale zamiast odkręcić to widzę że tylko dodatkowo zamotałem, :roll: sorki :roll:

 

Bo tera to ja na ten przyklad .....nic nie kapuje - normalna tabula raza.... nie smigana tablica.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiela tensknota za rodzinom w okresie chrysmesowym jes objawem zdrowym, to juz tensknota za prezentamy jes sboczeniem które sie moze przerodzi w zachlannizm, darmozjadyzm, chciejizm abo nawet zafikizm lub co gorsza krzyworyizm.

 

Mamusia liczy najwyzy na jakies rzyczenia ...... mogo by przywionzazne sznurkiem do ........szyjki ( ciensz czens flaszki ).

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszku, ryboustwo belo u mie tyko alternatywom dla takich orgiastycznych przyjemnosci jak pranie, sprzontanie, mycia okien, garow i podlód, gotowania, pieczenia, scierania kurzy i prasowanie, dlatego bywalem na rybach chyba ze dwa razy, ale ...............tez nie kumam bazu w tem temacie. Chaslo "na klejki" mie sie raczy kojarzy ...........duzo ....duzo.....duzo..przyjemniej.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Waldemarze,

 

Na ryby nie chodze, ale mieszkalem prawie cale zycie nad jeziorkiem czerniakowskim, gdzie sie kapalem z gitami w wodzie cieplej.

 

Co do sprzatania, to w ramach burzujstwa zawsze byla pani marysia, krysia, bozenka. Niestety, w przeciwienstwie do szczesliwszych kolegow, moi rodzice zatrudniali BS ( patrz wyzej), co z kolei nie owocowalo przyjemnymi wspomnieniami i wyjatkowo wczesnymi doswiadczeniami - co z mogloby budowac niesamowity prestiz u kolegow z podstawowki.

 

Ech, zycie ciezkie okrutne i zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klejki to się chodziło nad jeziorko, łapało je w rękię a potem uzywało tych klejek jako żywczyka.

I pewnie nic grubszego nie złowiło się na taką rybkę (ukleja prze ku górze i przez to plącze zestaw, a ponadto szybko zdycha).

Ale wracając do naklejek. Grając w NFS Underground, nie mogłem przejść do następnego etapu, jeśli moje autko nie było odpowiednio oklejone, chodziło o prestiż, więc może coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Odgrzewam mega kotleta,

 

mam trochę nalepek jak pirelli, momo, omp i takie tam. Małe zgrabne :mrgreen:

 

czy to jest mega wieśniactwo naklejając je na dolną część drzwi ew na przednim blotniki w dolnej części? :oops::oops::oops:

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli masz coś w aucie z tych firm, to ok. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...