Skocz do zawartości

Naklejki


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam okleić swoje auto naklejkami rajdowymi i poszukuję zdjęć aut z sezonów 1999 do 2001, ewentualnie zwymiarowanych naklejek. Chcę wcześniej przenieść je w Photoshopie na auto i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Sam nie wiem czy oklejać je zgodnie z tym co jeździło kiedyś (loga Subaru bez pozostałych sponsorów itp.), czy jakoś inaczej, więc wszelkie propozycje i uwagi mile widziane. ;-)

 

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć takie rzeczy w sieci, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze sie narazam wielu osobom, ale uwazam ze naklejki rajdowe to taki subarowy rice.

 

Ja sie akurat z Toba zgodze - naklejki tak, ale tylko na samochodach wystepujacych w rajdach, gdy te naklejki "cos znacza". Na "cywilnych" samochodach to wedlug mnie 100% rice.

 

I ide nawet dalej - zastanawialem sie, czy kupujac STi moglbym zamowic sprzet bez naklejek STi, a jedynie ze znaczkiem w tylnej klapie lub grillu. W przeciwnym razie dokupie swiatla przeciwmgielne i problem rozwiaze sie sam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam okleić swoje auto naklejkami rajdowymi i poszukuję zdjęć aut z sezonów 1999 do 2001, ewentualnie zwymiarowanych naklejek. Chcę wcześniej przenieść je w Photoshopie na auto i zobaczyć jak to będzie wyglądało. Sam nie wiem czy oklejać je zgodnie z tym co jeździło kiedyś (loga Subaru bez pozostałych sponsorów itp.), czy jakoś inaczej, więc wszelkie propozycje i uwagi mile widziane. ;-)

 

Jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć takie rzeczy w sieci, będę wdzięczny.

 

NIe dajcie się wkręcać! To prowokacja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe ukrywał ze takie naklejki robią wrażenie na przychodniach i auto wygląda inaczej niż wszystkie przez co jest ładniejsze ale gdy ostatnio zobaczyłem Corolle oklejoną takimi naklejkami pomyślałem sobie czyżby to auto sportowe podchodze a w środku seria to przyznam ze byłem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest demokracja

A nawiasem mowiac jak juz z ciebie taki demokrata to zrobisz to co ci reszta kaze, bo na tym to polega :twisted:

 

demokracja polega tez na wolnym wyborze jednostki,a nawet gdyby tak nie bylo to na szczescie wiekszosci sie to nie podoba :P:P:P

 

Rzady wiekszosci przy poszanowaniu praw mniejszosci, czyli obklejasz tylko kawalek auto. Proponuje tylny lewy blotnik. Zeby jak najlepiej odzwierciedlic opinie spoleczenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam naklejki rajdowe się podobają... Może nie na autach, które rzeczywiście jeżdżą jedynie stricte cywilnie... Ale gdy kierownik ma wyraźne rajdowe ambicje, to czemu ma sobie nie okleić auta nawet gdy nie ma klatki i szelkowych pasów?

 

To tworzy klimat, jest symbolem przynależności do pewnej grupy. Gdy widzę na mieście auto oklejone w jakieś rajdowe barwy, to się mimowolnie uśmiecham, bo wiem że jego właściciel jest "swój".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a... będzie klatka :!: :?: :D

poważnie się pytam...

 

Chętnie bym coś na poważnie z tym autem zrobił, ale jego wartość przy późniejszej odsprzedaży będzie bardzo niska z przeróbkami. Pewnie kupię jakiegoś rupiecia, żeby sobie najpierw w KJS-ach pojeździć, a później ewentualnie... Zobaczymy zresztą. ;-) Sam nie wiem. Na razie mnie najlejki tak dla jaj interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...