Skocz do zawartości

Nowy moderator


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera jacy szybcy...

To ja tu mowę szykowałem na przyjęcie Pierwszej Damy Moderatorskiej a tu nici... ;)

Tak czy inaczej - Moniqa od dnia dzisiejszego jest wśród zielonych i tak jak ktoś trafnie podsumował: Gdzie diabeł nie może.... :mrgreen:

Przy okazji kolega Chojny ma od dziś więcej roboty bo dostał uprawnienia na wszystkie fora.

Have fun, :twisted:

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś trafnie podsumował: Gdzie diabeł nie może....

to nie ktoś, to ja :roll: :razz: :wink:

 

Przy okazji kolega Chojny ma od dziś więcej roboty bo dostał uprawnienia na wszystkie fora.

 

to też zauważyłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, ci co sie zepsuli poszli sobie na inne forum, Moniqa sie nie zepsuje

Jak do tej pory wszystkich to trafiło. Tzn wszystkich, którzy "zostali nominowani".

Popatrzmy - tych co już nie ma nie będę znów komentował bo kopać leżącego nie wypada. ;-) Zresztą zaraz jakieś zapite "indywiduum" się odezwie ;-)

Przemeq - z braku innych modów na Forum przekształca to miejsce w swoją piaskownicę. O tyle "piaskownicę", że działa w najlepszym wypadku w oparciu o swobodną wykładnię Regulaminu tłumacząc wszem i wobec, że sprawiedliwie nie znaczy po równo. Popsuty ;-)

aflinta - nie ma go od dłuższego czasu a szkoda. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko OK? Popsuty ;-)

Subaryta - zajęty dwójką dzieci, żoną, pracą (w dowolnej kolejności) na Forum nie ma czasu. Jak czas ma działa na oślep a dyplomacji uczył się chyba na kursach wieczorowych w Barze pod Narąbanym Kibolem. Kiedyś byłbym skłonny określić go ślepym narzędziem, teraz uważam, że ma oczy ale nie używa. Z braku czasu na zapoznanie się z sytuacją działa z tzw poduszczenia i niestety rzadko z sensem... Popsuty :?

pumex1 - niedużo złego da się powiedzieć, ale się da. Wdawanie się w personalne rozgrywki z udziałem swojej drugiej połowy... Prawie go nie ma ostatnio na Forum. Popsuty ;-)

chojny - wystartował jak pershing, chyba paliwa zabrakło. Cytuje Przemqa (sprawiedliwie nie znaczy równo) i oby nie zaczął go naśladować w zachowaniu... Psuje się ;-)

 

Moniqa - życzę powodzenia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa od dnia dzisiejszego jest wśród zielonych

 

gratulacje !!! :mrgreen:

 

 

Cytuje Przemqa (sprawiedliwie nie znaczy równo) i oby nie zaczął go naśladować w zachowaniu...

 

bez stresu, gdzie mi tam pasztetowi z prowincji do miastowego kawiora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie życzenia :D wolą narodu postaram sie nie zepsuć, być tam gdzie nie tylko diabeł nie może ale i reszta modów a nawet Matka Forumowa razem z 7 krasnoludkami. Mam nadzieję być wam pomocną, łagodzić waśnie i karać tylko słusznie.

Zaznaczam że rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki..na cuda potrzeba mi chwilkę :cool:

Jeszcze raz dziękuje reszcie moderatorni za zaufanie i że zgodzili się na "kobietę w zieleni" :mrgreen:

 

p.s. Foreks- "małą czarną"...tylko pijam ;)..musisz przywyknąć do blondyny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzmy z drugiej strony.

 

Przemeq. prostoduszny chlopiec, szemrane spojrzenie, kaperski blysk w oku, oczy zmeczone. z plomiennym uporem i mlodziencza zapalczywoscia przestrzega Regulaminu Forum. te 330KM w Booyakashy przyszlo pewnej nocy znikad :mrgreen: lubi kawior, wodke i supermocny zel do wlosow.

aflinta. pogromca rynsztokow. rynsztok na prawo, rynsztok na lewo, rynsztok pod, rynsztok nad i rynsztok z ukosa. rynsztok w trzecim wymiarze i w przestrzeni metrycznej rynsztok. wiecej o nim nie wiadomo.

Subaryta. znany glownie z tego, ze jest Adminem forum Subaru, a sprzedaje Mitsubishi :mrgreen: sympatyczna i z poczuciem humoru osoba. wszystkie poklady sympatii i humoru traci, starajac sie zachowac pozory. zonaty.

pumex1. szkoda slow :mrgreen:

chojny. na razie nie podpadl i to bardzo zle o nim swiadczy :evil::mrgreen:

Moniqa. blondynka, lubi tyci tyci mala czarna. niezonata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - z braku innych modów na Forum przekształca to miejsce w swoją piaskownicę. O tyle "piaskownicę", że działa w najlepszym wypadku w oparciu o swobodną wykładnię Regulaminu tłumacząc wszem i wobec, że sprawiedliwie nie znaczy po równo. Popsuty

 

Dając paski podśpiewuję sobie "I am the law" Anthraxu :mrgreen:.

 

Przemeq. prostoduszny chlopiec, szemrane spojrzenie, kaperski blysk w oku, oczy zmeczone. z plomiennym uporem i mlodziencza zapalczywoscia przestrzega Regulaminu Forum. te 330KM w Booyakashy przyszlo pewnej nocy znikad :mrgreen: lubi kawior, wodke i supermocny zel do wlosow.

 

Hmmm - w zasadzie się zgadza :mrgreen:.

 

Moniqa, witamy w szanownym gronie. Ty jako - nie zrozum mnie źle - dużo starsza Forumowiczka niż ja, osoba, która stanowiła o istocie tego Forum w jego zaczątkach, idealnie pasujesz do tej roli.

 

Bardziej, niż ja :mrgreen:.

 

A jak bym miał proponować kogoś na przyszłość do grona Modów, dałbym koleżankę apal - kolejna kobieta, oaza spokoju, osoba miła i z doświadczeniem dydaktycznym.

 

Wtedy mółgbym skupić się na byciu wyłącznie evil modem - teraz, przy częstej nieobecności Kolegów, muszę być zwykłym modem i evil modem, a to jest trudne :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej, niż ja :mrgreen: .
To ja moge za Ciebie

 

A jak bym miał proponować kogoś na przyszłość do grona Modów, dałbym koleżankę apal
:evil: a ja to co? Przyjechałeś do nas, imprezę Ci zorganizowałem, zawiozłem Cię, a Ty mi się tak odpłacasz, jednak mogłem Ci dać po mordzie :lol: :wink:

 

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - zajęty dwójką dzieci, żoną, pracą (w dowolnej kolejności)

Kolejność właściwa :D

dyplomacji uczył się chyba na kursach wieczorowych w Barze pod Narąbanym Kibolem

Ha! Mam tam nawet magistra...czy magazyniera?? Jakoś tak, chyba ;)

Kiedyś byłbym skłonny określić go ślepym narzędziem

No z wiekiem to i wzrok nie teges....

teraz uważam, że ma oczy ale nie używa

Bo szkoda, Panie szkoda... A jak się do reszty popsuje to co?? Będziesz mi czytał na dobranoc?

:mrgreen:

Subaryta. znany glownie z tego, ze jest Adminem forum Subaru

E! No bez takich, znają mnie w Barze Pod Narąbanym Kibolem jako magistra, a to już nie byle co. A o Tobie to nawet nie słyszeli, o! Gupio Ci??

;)

sympatyczna i z poczuciem humoru osoba

Wiesz, ja też dziś baluję ale do aż takich harców to zdrowia nie mam ;)

zonaty.

No co? No co? A Tobie się nie zdarzyło głupot narobić? Poza tym jest mi dobrze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I dobrze mi tak....

 

Się, cholera, psychoanalitycy znaleźli, domowego sortu.

Że zacytuję klasyka: "Ja się będę musiał potem poddać jakiejś terapii..."

Userów trzeba zamknąć.

Admin

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym miał proponować kogoś na przyszłość do grona Modów, dałbym koleżankę apal

Zamiast Ciebie? :shock:

Zróbmy ankietę?! :razz:

 

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 11:57 pm ]

Ha! Mam tam nawet magistra...czy magazyniera?? Jakoś tak, chyba ;)

Teraz to każdy ma. :roll: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to co? Przyjechałeś do nas, imprezę Ci zorganizowałem, zawiozłem Cię, a Ty mi się tak odpłacasz, jednak mogłem Ci dać po mordzie

 

Jak byś się tak nie przymawiał do bycia modem, to już byś pewnie dawno nim był :mrgreen:.

 

Zamiast Ciebie? :shock:

 

You wish :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znają mnie w Barze Pod Narąbanym Kibolem jako magistra
magazyniera :mrgreen: piątego sortu.
o Tobie to nawet nie słyszeli, o! Gupio Ci??

Dobrze wyszkoleni. :mrgreen: Omerta itd. :mrgreen: Puryści językowi z tym wiecznie po pijaku na Forum piszącym niech się pocałują w tą część ciała gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ;-)

 

Swoją drogą - wreszcie jakiś ludzki odruch u Forumowego Robocopa. Znaczy poczucie humoru.

 

Hallelujah! Zaprawdę bracia, siostry i Ci inni powiadam Wam. Jest jeszcze nadzieja :twisted:

 

:lol:

 

BTW

Dając paski podśpiewuję sobie "I am the law" Anthraxu
śpiewać każdy może. Ale nie każdy może tego słuchać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puryści językowi

 

Dodam tylko, że określenie "purysta językowy" to masło maślane. Purysta bowiem, to osoba, która rygorystycznie dba o czystość języka.

 

"Purysta językowy" to wymysł ćwierćinteligentów z TV, udających wyedukowanych. A potem inni to bezmyślnie klepią... :twisted:

 

Podpisano: Purysta :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...