Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

- MaćkaSubru i Agi spotkanych pod Best Mallem także ok. 17 na skuterku i

Też tam byłem w tym samym czasie - nawet chyba widziałem Ciebie jak wyjeżdżałaś na Powsińską - ja byłem kilka samochodów za Tobą więc niestety żadne kiwki, znaki itp. nie wchodziły w grę :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na świętokrzyskiej spotkałem m.wrc Pozdrowienia. naklej sobie jakąś świnkę na to mondeło chociaż ;) nie mówię juz o przemalowaniu ;)

Chwilę potem obmachałem czerwone oświnione GT (czy produkt GTko podobny?? :twisted: ) z Wrocławia. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z równą ilością postów, która dziś, pewno zaraz, wskoczy na mój licznik pozdrawiam całe Forum, tak organizatorów jak i użytkowników, oraz wszystkich użytkowników i fanatyków najlepszej marki na świecie - tej na S... :lol: i życzę wiele radości i adrenaliny podczas kontaktów z nią....emotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisuję, więc sie można po kraju pobujać na czterech kółkach i się pobujałam, i pozdrawiam: :mrgreen:

 

1. zaparkowanego tam gdzie zawsze Zakiego79 w ubiegły bodajże piąteczek :wink:

2. śledzonego dzisiaj na Tamce ok. 17.00 niebieskiego eSTIaja „W-coś oraz kilka 2 i 3” – mąż mówi, że Szubaru, a ja muszę wierzyć :roll:

3. i tak ogólnie mijane w tym samym czasie na wisłostradzie różnorakie subaraki (głównie srebrne!) :lol:

 

Przyczajona w złoto-beżowo-nijakim TYRANIE - Zainfekowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, być może, niestety nie pamiętam :roll: , ja mam ciemne szyby, nicka i świnkę na klapie, a na tylnej szybie naklejkę z V Zlotu Plejad.

Niebieski OBK jest jescze jeden (co najmniej :wink: ) w 3mieście na gdyńskich blachach, oraz legac kombi też, ale nie mają ciemnych szyb :wink: .

 

Odpozdrawiam oczywiście :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

Sebastian.R spotkanego dziś dwukrotnie w "siedzibie zła" w Mysiadle ;)

czaviar'a którego widziałem jak jechał do "siedziby zła" ok 9:30 .. BTW piękna fura!

bebna spotkanego w "siedzibie zła", a później wspólnej spokojnej jeździe Puławską.. :D

 

Srebrnego, oświnionego WRX'a kombi spotkanego dziś ok 8:40 na Sasanki/Marynarskiej - pozdro było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrócę do wczoraj - wtorku - 15 (rano raczej)

około 10.30 w stolicy (na okęciu - krakowska) - czarny maskowany forester (WPI....) z czerwonymi insygniami władzy :razz: i wydechem o średnicy lufy od czołgu :smile: - dostałem pozdrowienia awaryjnymi, odmachałem i odmachuję jeszcze raz - wirtualnie :razz: fajne autko :smile:

 

i srebrny forester chwilę potem (WB....) - migałem ale nie dostałem odmigania - świnkę miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...