Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla srebrnego WRX Bug-Eye, chyba na blaszkach SC, z którym jechałem (i stałem) w ulewie na trasie katowickiej(niedziela). Namierzony jakieś 100km od Wawy, tuż przed gigantycznym korkiem przed Lubochnią. Nie machałem, bo jechałem rudym scenikiem conquest, poza tym i tak w tym deszczu nikt by nic nie zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sympatycznego kierownika niebieskiej Imprezy GT kombi GAxxxx spotkanego wczoraj w Chwaszczynie. Była kiwka a kilka godzin później w tym samym miejscu kilku minutowa pogawędka.

Przejeżdżał obok nas WRX czarny, ale zrobił tylko minę i pojechał dalej. Też pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kierownik wygladal na pol kumatego

 

...ten "pol kumaty" rowniez pozdrawia :lol: BTW machalem na swiatlach przy Szwajcarskiej ale moglas nie widziec a poza tym jak sie jedzie na zakupy z kobieta to po calodniowych wojarzach moglem byc z lekka oszolomiony :grin: ba moze nawet bardziej niz z lekka... :mrgreen:

 

...poza tym jak sie jedzie z kobietą to tak troche glupio drugiej radosnie machac, no nie? :razz: :mrgreen: ...widzialam Cie tez przy Szwajcarskiej, tez machnelam, ale nie wiedzialam czy widziales :wink: pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poza tym jak sie jedzie z kobietą to tak troche glupio drugiej radosnie machac, no nie?

 

...dobra-poddaje sie, nie bede juz sciemnial-zazdrosc to straszna rzecz... :mrgreen: mam nadzieje ze jeszcze bede mial okazje to wystawie obie rece za szybe i bede machal... oj bede... :wink: :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panów w czarnych SI którzy wczoraj wieczorem mruczeli mi pod oknem na Puławskiej/Wyscigi gdy spożywałem G-nsa na balkoniku :mrgreen:

to chyba bylem m.in. ja :cool: jezeli bylo ok 22-23 :?:

jedno bylo czarne a 2gie srebrne :mrgreen:

moze jakis spot nast razem :?: :smile:

 

pozdro dla niebieskiego GT ktore wlasnie przelecialo wiaduktem na Cargo

Simon1 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panów w czarnych SI którzy wczoraj wieczorem mruczeli mi pod oknem na Puławskiej/Wyscigi gdy spożywałem G-nsa na balkoniku :mrgreen:

to chyba bylem m.in. ja :cool: jezeli bylo ok 22-23 :?:

jedno bylo czarne a 2gie srebrne :mrgreen:

moze jakis spot nast razem :?: :smile:

 

pozdro dla niebieskiego GT ktore wlasnie przelecialo wiaduktem na Cargo

Simon1 :?:

 

Zabrałem dzis aparat i pofotografuje Wieśmiaków z Rage Race pod HardFok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forka w kolorze blue mica :shock: WU 540.... zaparkowanego ok. 15.30 nieopodal Warszawianki ze świniakiem na tylnej szybie i kierownika zielonego GT-ka na złotych felgach zaparkowanego na Marymonckiej ok. godz. 16 na blachach WD .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika granatowego GTka kombi dziś z rańca przy Multikinie na KEN. Skręcałeś w Indiry Ghandi a ja, z tego kierunku w KEN. Zobaczyłem dopiero jak już nie mogłem pomachać :sad:

Świniak na lusterku był. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuga, o ... to dziś był SJS :?: .... który stopień ? Walcz, fajna zabawa, ja się wciągam coraz bardziej :grin:

po torze jezdziła zorganizowana grupa SJS (w tym oświniaczone N14) - ja miałem przywilej kursu indywidualnego I stopnia.

Wciąga to bardzo, choć dziś czuję w mięśniach, jak bardzo się napinałem wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...