Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zalegle pozdrowienia (to byl chyba 2 Maj) dla zalogi czarnego FOrysia S Turbo kolo OBI/Geant na Ursynowie, i punkty dodatkowe za synchronizacje odmachiwania !!!!

I drugie zalegle, dzieki za odmachanie dla kierownika bialego GT-ka w okolicach toru Stegny i Carmana na Sikorskiego (w piatek 13?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce Forestera S Turbo parkujacego na Karmelickiej kolo Baru Rybnego ok 10.30

 

... moim zdaniem to jest udawany S-turbo, swego czasu miał maske bez wlotu i klapę bez znaczka S-turbo.... pozatym on jest na gaz 8)....

 

... a ja pozdrawiam kierownika kamelona co po rodziców jechał wczoraj pod rally cafe :P i znów mnie nie widział :twisted: ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce Forestera S Turbo parkujacego na Karmelickiej kolo Baru Rybnego ok 10.30

 

... moim zdaniem to jest udawany S-turbo, swego czasu miał maske bez wlotu i klapę bez znaczka S-turbo.... pozatym on jest na gaz 8)....

 

... a ja pozdrawiam kierownika kamelona co po rodziców jechał wczoraj pod rally cafe :P i znów mnie nie widział :twisted: ....

 

pozdr. matt

 

Choroba....nastepnym razem to prosze wyskakiwac mi przed maske! Wtedy odmacham...wycieraczkami....i przy okazji zmaze Cie z szyby, Matt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiego STi widzianego w okolicy Ronda Mogilskiego, oraz dla kierownika czerwonego Porsche 911 Carrera w najnowszej wersji na niemieckich blachach ,widziałem ją z 5 razy dzisiaj (potraktowałem to jako znak i puścilem kupon na losowanie Dużego Lotka 8) ). Ale auto samo w sobie jest fantastyczne, a ta linia nadwozia jest chyba najbardziej "erotyczną" :oops: ze wszystkich produkowanych pojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ... kierownika czerwonego Porsche 911 Carrera w najnowszej wersji na niemieckich blachach ,widziałem ją z 5 razy dzisiaj (potraktowałem to jako znak i puścilem kupon na losowanie Dużego Lotka 8) ).

 

Totka? Ty sie lepiej zastanów jakich masz wrogów kropek :-D Albo kim jest mąż Twojej dziewczyny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego Forestera starszego typu (TKI cośtam), który w południe skręcał na skrzyzowaniu Sandomierskiej i Źródłowej - w kierunku na Warszawę. Akurat jak się burza zaczynała. Gazik, to nie Ty przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego legaca ktory parkuje w pisecznie przy ul jaspisowej na krakowskich numerach :lol::lol: ciekaw jestem moze to jakis forumowicz :shock:

Ja tego Legasia często widuje jak popołudniu śmiga Puławską w kierunku Piaseczna .. niestety ani razu nie odpowiedział na "zaczepki" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...