Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiwka dla adamusamaxa, spotkanego dziś szczerym świtem (9:35) na Marywilskiej. Jechałem akurat do pracy - jakoś dziś nie mogłem spać i dlatego tak wcześnie :mrgreen:.

 

Booyakasha! :)

 

to ty sobie wyobraź, że Adamusmax ma dziś wolne i wstał tak wcześnie... :shock: to dopiero problem z bezsennością :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Than_Juniora,

 

PS. mowisz masz

 

 

W sumie to chodzilo mi o to, zebys wpadl bokiem w niedziele, ale skoro juz dzis to zrobiles to Cie nakrecilem :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=0_hm3u4jR0Q

 

(moze jeszcze nie byc, bo sie musi zaktualizowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq odpozdrawiam :mrgreen: wczesnie mi sie wstalo bo Rudzielec jechal na dokonczenie reanimacji :mrgreen:

 

Pozdrawiam tez STI 06 na blachach WE cos tam cos tam, ktore wjezdzalo ze mna na Tarchomin ul. Obrazkowa - Ken Taczdis :?:

kierunkow trza sie nauczyc uzywac :mrgreen: i nie wyprzedzac na trzeciego :mrgreen: przed rondem :mrgreen:

 

a i pozdrawiam matiego spotkanego u Zbyszka dzisiaj o poranku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla kierownika SVX na WL..... zaparkowanego o 17.00 na Siennej.

 

Jeżeli srebrny to kierowniczka go zaparkowała.

 

Pozdrawiam Aza i W4 TURBO którego obświetliłem i obtrąbiłem na Emilii Plater o 20.30 w czwartek (ale miałeś zdziwioną minę) No i pozdrawiam DYREKTORA zapominalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Aza i W4 TURBO którego obświetliłem i obtrąbiłem na Emilii Plater o 20.30 w czwartek (ale miałeś zdziwioną minę)

 

 

Nie zdziwioną tylko zdenerwowaną. Ale rzeczywiscie bycie pozdrawianym jest dla mnie nowe.

 

Pozdro dla kierownika Emilowozu (bo Emil to chyba nie byl) z ktorym wymienilismy kiwki na Wawelskiej

 

To był Kiszka zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Matiego który przed paroma minutami wtoczył się na Belgradzką. Jeszcze mu mało upalania na dziś... ;)

 

no to już wiem kto mi tak hałasował pod oknami gdy próbowałam usnąć w celu zregenerowania się przed imprezą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...